Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Na oficjalnym stażu w jednym z najsłynniejszych hiszpańskich klubów piłkarskich - SEVILLA F.C. przebywa trener Arki Gdynia 2007 B - DANIEL KUPLICKI. Gdyński szkoleniowiec na hiszpańskiej ziemi przebywa od 16.11 do 23.11.2019. Codziennie uczestniczy zarówno w porannej sesji treningowej jak i popołudniowej - łącznie 6 godzin treningów każdego dnia. Trener obserwuje treningi wszystkich kategorii wiekowych z perspektywy boiska a nie trybun, co pozwala na poznanie wszystkich trenerów oraz omówienie nad czym określony zespół właśnie na zielonej murawie pracuje.

Oprócz obserwacji treningów, hiszpańscy trenerzy podzielili się z naszym szkoleniowcem wiedzą na temat struktury funkcjonowania klubu.

"To bardzo przydatny wyjazd, pozwalający na poznanie znanego klubu od środka oraz budowania świadomości co można przenieść na polski grunt oraz czym inspirować w pracy z młodymi piłkarzami Arki Gdynia" - podkreśla trener Kuplicki i pozdrawia serdecznie z Sevilli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1035672
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012