Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Za nami wakacje, czas wypoczynku ale też treningowej pracy, szczególnie intensywnej na obozach. Wszyscy zawodnicy i trenerzy w pełnej gotowości już grają w ligach lub lada dzień je zaczną. Nowy sezon to także nowe wyzwania organizacyjne. W procesie certyfikacji PZPN, w którym uzyskaliśmy Złotą Gwiazdkę, pomimo stale trwającego stanu epidemicznego, staramy się wdrażać nowe zadania aby nasi podopieczni pracowali jeszcze skuteczniej na każdym treningu. Dzięki sfinansowaniu z budżetu miasta Gdyni ale też w obliczu naszej determinacji, Gdyńskiemu Centrum Sportu udało się zmodernizować oświetlenie na witomińskim obiekcie, za co jesteśmy wdzięczni.  

Kilku trenerów już nie pracuje w SI ARKA a to jest dobra okazja by MICHAŁOWI MOLĘDZIE, ARTUROWI PLATA, BARTKOWI I MATEUSZOWI OLSZEWSKIM oraz MICHAŁOWI BERCALOWI, PAWŁOWI LEWIŃSKIEMU i MICHAŁOWI CZYŻOWI serdecznie podziękować za wiele serca, jakie włożyli w proces sportowej edukacji młodych Arkowców w poprzednich okresach.

Na pokładzie Arki w sztabie szkoleniowym z kolei ponownie witamy trenera mgr MACIEJA DĄBROWSKIEGO oraz zupełnie nowych szkoleniowców, tj. mgr KAROLA KAUP a także stawiającego pierwsze trenerskie kroki MATEUSZA KASPROWICZA. Wszystkim Panom życzymy sukcesów wychowawczych oraz sportowych w tej trudnej pracy. 

Wszystkim zawodnikom, z okazji dzisiejszej inauguracji roku szkolnego życzymy determinacji w dążeniu do osiągania bardzo dobrych rezultatów w nauce a także aby sukcesy w szkole szły zawsze w parze z indywidualnymi i zespołowymi laurami, osiąganymi na boiskach.

Rodziców prosimy z kolei o podtrzymywanie w swoich synach ducha miłości do futbolu, szczególnie w trudnych chwilach, w tych niepewnych  - covidowych czasach oraz abyście Państwo byli wyrozumiali także dla naszego Klubu, który czyni wszystko aby młodzi piłkarze w żółto-niebieskich koszulkach skutecznie się rozwijali, na miarę posiadanego przez nich talentu.

 

Z najlepszymi życzeniami -

Zarząd SI "ARKA" Gdynia

 

PS. Pamiętajmy wszyscy o bezpieczeństwie wzajemnej i życzliwości.

ZALECENIA SANITARNE POMORSKIEGO ZPN - TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1177553
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012