Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

DSC 2799

We wtorek 27 czerwca br. odbędzie się oficjalne zakończenie sezonu SI ARKA połączone z wyróżnieniem najlepszych zawodników naszego klubu. Spotykamy się o godzinie 17:30 przy fontannie na Skwerze Kościuszki. Po przejściu na nabrzeże, gdzie przycumuje statek PIRAT udamy się w godzinny rejs po zatoce. Obowiązuje sprzęt wyjściowy, proszę o zabranie flagi rocznikowej

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących
zawodników do Kadry Województwa Pomorskiego rocznik 2001 na Mistrzostwa Polski Kadr
Wojewódzkich im. Kazimierza Deyny w Płocku:

1. Przybyszewski Tomasz Powiśle Dzierzgoń
2. Młyński Mateusz SI Arka Gdynia
3. Wojda Damian SI Arka Gdynia
4. Molenda Michał SI Arka Gdynia
5. Szaflarski Kacper SI Arka Gdynia
6. Wiśniewski Kacper SI Arka Gdynia
7. Rudowski Patryk SI Arka Gdynia
8. Espersen Krystian Jaguar Gdańsk
9. Wiśniewski Marcin Jaguar Gdańsk
10. Bladowski Kacper Jaguar Gdańsk
11. Czajkowski Mariusz Jaguar Gdańsk
12. Żukowski Mateusz Lechia Gdańsk SA
13. Petk Adrian Lechia Gdańsk SA
14. Lizakowski Kuba Lechia Gdańsk SA
15. Marek Maciej Lechia Gdańsk SA
16. Sikora Kamil Lechia Gdańsk SA
17. Kopania Jan Lechia Gdańsk SA
18. Gryszkiewicz Piotr Lechia Gdańsk SA
Lista rezerwowych jeżeli któryś z wyżej powołanych zawodników doznałby urazu uniemożliwiającego
mu dalszy udział w mistrzostwach:
1 Woźniak Maciej Lechia Gdańsk SA
2 Maszota Oskar Gedania 1922 Gdańsk
3 Faltyński Krystian SI Arka Gdynia
4 Narożniak Damian Jaguar Gdańsk
5 Żywicki Mateusz Czarni Pruszcz Gdański
6 Baranowski Karol Gryf Wejherowo
Powołani zawodnicy winni posiadać ze sobą sprzęt do gry buty torfy, lanki i wkręty, ochraniacze,
klapki, kosmetyczka i ręcznik, bieliznę, kąpielówki, skarpetki, piżamę, czerwoną polówkę Pomorskiego
ZPN, aktualną legitymację szkolną, kartę zawodnika oraz kartę badań sportowych.

Sprzęt treningowy, hotelowy i meczowy otrzymacie na miejscu.
Zbiórka w dniu 29.06.17 r. godz. 10:00 AWFiS Gdańsk (przy hali) wyjazd na zgrupowanie do Kutna,
przewidywalny powrót w zależności od zajętego miejsca, mistrzostwa odbędą się w terminie 02-
08.07.17 r. w Płocku.
Ze sportowym pozdrowieniem
Trener Leszczyński Marek 691-402-319
Trener Frydrych Jakub 883-347-799
Trener Talik Jarosław 783 482 119
Trener Mikołajczyk Stanisław

Poniedziałek – 15:30 trening Witomino

Wtorek – 17:00 motoryka Witomino

Środa wolne

Czwartek wolne święto Boże Ciało.

Piątek trening 11:00 rugby

Sobota wolne

Niedziela wolne

arkaARKA GDYNIA - GRYF SŁUPSK   3:0 (2:0)  Znalezione obrazy dla zapytania GRYF SŁUPSK     

Sobota 10.06.2017, godzina 11:00

Gdynia ,Górskiego 10 - NS

Bramki: Wiśniewski 22' ,Urbański 33' , Faltyński 76'.

 

Arka Gdynia:  Molenda, Wojda ( 41' Kaszuba) , Bohm, Urbański (50' Jahn) , Wiśniewski , Szaflarski, Talaśka, Bach, Janczak ,Obłąkowski ( 50' Ossowski) , Faltyński.

Czytaj więcej...

Poniedziałek 15:30 Witomino

Wtorek 17:00 motoryka 

Środa wolne

Czwartek 15:30 Witomino

Piątek 16:00 Witomino

Sobota mecz mistrzowski  Arka Gdynia Gryf Słupsk   godz.11:00 NSR

Niedziela wolne

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 648742
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012