Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Cenne zwycięstwo odnieśliśmy w środowe przedpołudnie pokonując na wyjeździe zespół Bytovii Bytów 2:1. Zwycięstwo tym bardziej cieszy gdyż do 77 minuty przegrywaliśmy 1:0 .

1 LW B1 BYTOVIA BYTÓW -  ARKA GDYNIA 1:2 (1:0)

12 kwietnia godz.11:00, Bytów

Bramki: Fabian Urbański 78' , Paweł Szejko 80'.

Skład wyjściowy: Molenda, Wojda , Bohm, Wiśniewski (65' Brodnicki), Jahn ,Szwoch (41' Urbański) , Faltyński , Szaflarski,Kaszuba (41' Szejko), Bach (41' Gibaszek),Janczak.

O pierwszej połowie środowego spotkania powinniśmy jak najszybciej zapomnieć. Graliśmy bardzo zdenerwowani, chaotycznie nie stwarzając żadnych zagrożeń pod bramką przeciwnika.Na domiar złego w 9 minucie gospodarze strzelają gola  przy  biernej postawie całego bloku defensywnego.

Na drugą połowę wyszliśmy z zamiarem odrobienia jednobramkowej straty i od pierwszych minut nasza przewaga była zdecydowana. Brakowało nam jednak spokojnego wykończenia zespołowych akcji. Najpierw Fabian w dogodnej sytuacji sam na sam z bramkarzem nie trafił w bramkę a następnie Damian Wojda trafia w słupek.Nic nam nie chciało wpaść do bramki przeciwnika. Aż do 78 minuty wtedy to Fabian w zamieszaniu podbramkowym  doprowadził do wyrównania a minutę później Paweł Szejko ustalił wynik spotkania na 1:2. Gratulacje.

Liczba odwiedzin: 1291102
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.