Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Znalezione obrazy dla zapytania jaguar gdańskJAGUAR GDAŃSK - ARKA GDYNIA 1:0 (0:0)    arka

Wtorek ,09.05.2017, godz. 16:00

Gdańsk ,ul.Budowlanych 49

Arka Gdynia: Molenda (50'Michniewicz), Wojda , Urbański, Jahn , Szaflarski, Kaszuba (57' Szwoch), Bach (57' Gibaszek) , Janczak(50' Ossowski), Faltyński, Szejko,Stępień.

W fatalnych warunkach przyszło nam rozegrać wczorajsze spotkanie z Jaguarem Gdańsk. Płyta boiska namoknięta w niektórych miejscach stała woda i błoto po kostki. Mimo tego widowisko było bardzo "żywe" i emocjonujące do ostatniego gwizdka sędziego.W pierwszej połowie stworzyliśmy sobie dwie idealne sytuacje do zdobycia gola. Najpierw w 6 minucie Mateusz Stępień wyszedł sam na sam z bramkarzem gospodarzy ale lepszy okazał się ten "drugi" zbijając rękoma  piłkę na rzut rożny. W 27 minucie Damian Wojda po ładnej wymianie piłki z Krystianem Faltyńskim stanął oko w oko z bramkarzem .Niestety i tym razem bramkarz gospodarzy był górą. Jedyna bramka tego meczu padła po zamieszaniu podbramkowym gdzie piłka odbiła się od nogi jednego z zawodników gospodarzy i przelobowała Michała.

Liczba odwiedzin: 1290922
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.