Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

 

Znalezione obrazy dla zapytania jaguar gdańskJAGUAR GDAŃSK - ARKA GDYNIA 1:0 (0:0)    arka  
  

Wtorek ,09.05.2017, godz. 16:00

Gdańsk ,ul.Budowlanych 49

 

 Arka Gdynia: Molenda (50'Michniewicz), Wojda , Urbański, Jahn , Szaflarski, Kaszuba (57' Szwoch), Bach (57' Gibaszek) , Janczak(50' Ossowski), Faltyński, Szejko,Stępień.

Czytaj więcej...

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników na konsultację Kadry Pomorza rocznika 2001:

1. Smolak Tycjan Bałtyk Gdynia
2. Przybyszewski Tomek Powiśle Dzierzgoń
3. Młyński Mateusz Arka Gdynia SA
4. Molenda Michał SI Arka Gdynia
5. Kaszuba Oskar SI Arka Gdynia
6. Wiśniewski Kacper SI Arka Gdynia
7. Szejko Paweł SI Arka Gdynia
8. Szaflarski Kacper SI Arka Gdynia
9. Wojda Damian SI Arka Gdynia
10. Jahn Rafał SI Arka Gdynia
11. Urbański Fabian SI Arka Gdynia
12. Dabrowski Adrian SI Arka Gdynia
13. Ossowski Bartosz SI Arka Gdynia
14. Narloch Arkadiusz KP Starogard Gdański
15. Maszota Oskar Gedania 1922 Gdańsk
16. Bladowski Kacper Jaguar Gdańsk
17. Wiśniewski Marcin Jaguar Gdańsk
18. Czajkowski Mariusz Jaguar Gdańsk
19. Narożniak Damian Jaguar Gdańsk
20. Espersen Krystian Jaguar Gdańsk
21. Karwacki Wojtek Jaguar Gdańsk
22. Pietraszkiewicz Daniel Jaguar Gdańsk
23. Sikora Kamil Lechia Gdańsk SA
24. Juszczyński Adam Lechia Gdańsk SA
25. Żukowski Mateusz Lechia Gdańsk SA
26. Kopania Jan Lechia Gdańsk SA
27. Lizakowski Kuba Lechia Gdańsk SA
28. Petk Adrian Lechia Gdańsk SA
29. Marek Maciej Lechia Gdańsk SA
30. Jarzębowski Kuba Lechia Gdańsk SA
31. Woźniak Maciej Lechia Gdańsk SA
32. Kuźniarski Bartek Lechia Gdańsk SA
33. Gryszkiewicz Piotr Lechia Gdańsk SA
34. Szukiełowicz Dominik Lechia Gdańsk SA

Powołani zawodnicy winni posiadać ze sobą sprzęt do gry (buty turfy, lanki, ochraniacze, klapki), przybory kosmetyczne, aktualną legitymację szkolną, kartę zawodnika oraz kartę badań sportowych.
Zbiórka w dniu 10.05.17 r. godz. 15:50 Gdynia ul. Nauczycielska 9.
Ze sportowym pozdrowieniem:
Trener Leszczyński Marek 691-402-319
Trener Frydrych Jakub 883-347-799
Trener Talik Jarosław 783-482-119
Trener Stanisław Mikołajczyk

 arkaARKA GDYNIA - KTS-K LUZINO   3:0 (0:0)    

Znalezione obrazy dla zapytania Gks-luzino

 

Bramki: Damian Wojda 2 (42' , 70'), Krystian Faltyński 48'

 

 Arka Gdynia:   Molenda (56' Rudowski) , Wojda , Urbański (41' Ossowski),Jahn, Faltyński , Gibaszek(41' Szwoch)  Wiśniewski ,(50' Deja) ,Szaflarski,Kaszuba, Bach,Janczak. 

Czytaj więcej...

Poniedziałek wolny

Wtorek trening indywidualny ( bieg 2x12' w przerwie ćwiczenia wzmacniające w podporze 10', rozciąganie 6') -   powołania na mecz.

Środa mecz mistrzowski Arka Gdynia - Luzino godz.15:00 stadion rugby

Czwartek 15:30 Witomino

Piątek 16:00 Witomino

arkaARKA III GDYNIA - CARTUSIA KARTUZY  2:0 (2:0)      Znalezione obrazy dla zapytania cartusia 

Sobota 29.04.2017, Godzina 11:00

Bramki :Ossowski 7', Kaszuba 33'.

 

 

Arka Gdynia:  Molenda (41' Rejman) - Bach (41'Gibaszek), Szaflarski (41Dopierała),  Szwoch,Samson, Byzdra, Lademan, Ossowski,Wisniewski (41' Tomczak) Życzyński, Kaszuba (41' Deja)

 

    

Znalezione obrazy dla zapytania czarni pruszcz gdański   CZARNI PRUSZCZ GDAŃSKI - ARKA GDYNIA  3:1 (0:0)   arka  

Niedziela 30.04.2017, godz. 11:00

Pruszcz Gd. , Fryderyka Chopina 34

 

Arka Gdynia: Molenda -Szaflarski (41' Dobek), Bach (41'Przyborowski), Wojda, Bohm, Faltyński, Urbański, Jahn,Gibaszek(41' Kaszuba), Deja (41'Wiśniewski)Janczak..

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 749394
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012