Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Poniedziałek 15:30 Witomino.

Wtorek 19:00 motoryka hala LA GOSiR

Środa wolne

Czwartek 15:30 Witomino

Piątek 16:00 Witomino

Sobota wolne

 Niedziela mecz mistrzowski  Arka Gdynia SI - Gedania Gdańsk

PLJB1 JANTAR USTKA - ARKA GDYNIA SI 4 : 4 (2 : 0)

Bramki: Faltyński 46',  Jahn 69', Szaflarski 74', Urbański 79'.

Arka Gdynia: Michniewicz (55' Rudowski), Wojda (72' Ossowski) , Bohm ( 65' Szwoch), Urbański, Jahn, Faltyński, Szejko,  Wiśniewski (68' Kaszuba), Szaflarski,Bach,(72' Talaśka) Brodnicki (41' Dąbrowski).

Czytaj więcej...

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników na
mecz kontrolny Kadry Województwa Pomorskiego rocznika 2001 z Kadrą Warmińsko - Mazurską rocznika 2001 :

1.Smolak Tycjan Bałtyk Gdynia
2. Przybyszewski Tomek Powiśle Dzierzgoń
3. Młyński Mateusz Arka Gdynia SA
4. Molenda Michał SI Arka Gdynia
5. Kaszuba Oskar SI Arka Gdynia
6. Wiśniewski Kacper SI Arka Gdynia
7. Szejko Paweł SI Arka Gdynia
8. Bladowski Kacper Jaguar Gdańsk
9. Wiśniewski Marcin Jaguar Gdańsk
10. Czajkowski Mariusz Jaguar Gdańsk
11. Narożniak Damian Jaguar Gdańsk
12. Espersen Krystian Jaguar Gdańsk
13. Sikora Kamil Lechia Gdańsk SA
14. Juszczyński Adam Lechia Gdańsk SA
15. Żukowski Mateusz Lechia Gdańsk SA
16. Maszota Oskar Lechia Gdańsk SA
17. Lizakowski Kuba Lechia Gdańsk SA
18. Petk Adrian Lechia Gdańsk SA
19. Marek Maciej Lechia Gdańsk SA
20. Jarzębowski Kuba Lechia Gdańsk SA
21. Woźniak Maciej Lechia Gdańsk SA
22. Kuźniarski Bartek Lechia Gdańsk SA
23. Gryszkiewicz Piotr Lechia Gdańsk SA
Powołani zawodnicy winni posiadać ze sobą sprzęt do gry buty torfy, lanki i ochraniacze, klapki, kosmetyczka i
ręcznik, aktualną legitymację szkolną, kartę zawodnika oraz kartę badań sportowych. Zbiórka w dniu 21.03.17 r.
godz. 9:15 Gdańsk ul. K. Górskiego 1 (przy hali AWFiS). Przewidywalny powrót około godz. 18:30.
Ze sportowym pozdrowieniem:
Trener Leszczyński Marek 691-402-319
Trener Frydrych Jakub 883-347-799
Trener Talik Jarosław 783-482-119

Poniedziałek 15:30 Witomino.

Wtorek 19:00 motoryka hala LA GOSiR

Środa wolne

Czwartek 15:30 Witomino

Piątek 16:00 Witomino

Sobota  mecz mistrzowski Jantar Ustka - Arka Gdynia SI.

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 749394
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012