Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Poniedziałek 15:30 Witomino

Wtorek 17:00 motoryka 

Środa wolne

Czwartek 15:30 Witomino

Piątek 16:00 Witomino

Sobota mecz mistrzowski  Arka Gdynia Gryf Słupsk   godz.11:00 NSR

Niedziela wolne

arkaARKA GDYNIA - ORZEŁ TRĄBKI WIELKIE 2:2 (2:1)     Znalezione obrazy dla zapytania orzeł trąbki wielkie klub   

 

 

Bramki: Jankowski 26' ,Brodnicki 39'. 

Arka Gdynia: Rudowski,   Gibaszek ,Brodnicki , Lademan ,Grodecki, Byzdra (41 'Szwoch 50' Fornalik) , Sulewski ,Samson, Chojnacki, Jankowski (41'Ossowski) , Deja,(41' Mądry) .

 


Znalezione obrazy dla zapytania bałtyk gdyniaBAŁTYK GDYNIA - ARKA GDYNIA SI 0:1(0:1)arka

Niedziela 04.06.2017 ,godz. 13:00

Gdynia ,Górskiego 10

 Bramki: Obłąkowski 5'.

 

Arka Gdynia: Molenda (50' Michniewicz), Bach ,Faltyński ,Urbański (62'Deja), Bohm, Talaśka ,Szaflarski ,Obłakowski (55' Ossowski) ,Janczak, Wiśniewski  Wojda.

Czytaj więcej...

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących
zawodników na mecz mistrzowski Kadry Województwa Pomorskiego z Kadra Zachodnio-Pomorska
rocznik 2001:
1. Młyński Mateusz Arka Gdynia SSA
2. Molenda Michał SI Arka Gdynia
3. Wojda Damian SI Arka Gdynia
4. Szaflarski Kacper SI Arka Gdynia
5. Rudowski Patryk SI Arka Gdynia
6. Przybyszewski Tomek Powiśle Dzierzgoń
7. Sikora Kamil Lechia Gdańsk SA
8. Lizakowski Jakub Lechia Gdańsk SA
9. Marek Maciej Lechia Gdańsk SA
10. Kopania Jan Lechia Gdańsk SA
11. Gryszkiewicz Piotr Lechia Gdańsk SA
12. Petk Adrian Lechia Gdańsk SA
13. Espersen Krystian Jaguar Gdańsk
14. Czajkowski Mariusz Jaguar Gdańsk
15. Bladowski Kacper Jaguar Gdańsk
16. Wiśniewski Marcin Jaguar Gdańsk
17. Baranowski Karol Gryf Wejherowo
18. Żukowski Mateusz Lechia Gdańsk SA


Powołani zawodnicy winni posiadać ze sobą sprzęt do gry buty lanki, wkręty (naturalna trawa) i ochraniacze, klapki, kosmetyczka i ręcznik, aktualną legitymację szkolną, kartę zawodnika oraz kartę badań sportowych. Zbiórka w dniu 07.06.17 r. godz. 13:50 Gdańsk ul. Subisława 22. Przewidywalny powrót w dniu 08.06.17 r. około godz. 21:00

Ze sportowym pozdrowieniem:
Trener Leszczyński Marek 691-402-319
Trener Frydrych Jakub 883-347-799
Trener Talik Jarosław 783-482-119
Trener Stanisław Mikołajczyk

Poniedziałek 15:30 Witomino

Wtorek 17:00 motoryka  Witomino 

Środa wolne

Czwartek 15:30 Witomino

Piątek 16:00 Witomino

Sobota wolne

Niedziela mecz mistrzowski Bałtyk Gdynia - Arka Gdynia  godz.13:00 NSR.

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników na konsultację Kadry Pomorza rocznika 2001:

 1. Smolak Tycjan Bałtyk Gdynia

2. Przybyszewski Tomek Powiśle Dzierzgoń

3. Baranowski Karol Gryf Wejherowo

4. Narloch Arkadiusz KP Starogard Gdański

5. Maszota Oskar Gedania 1922 Gdańsk

6. Molenda Michał SI Arka Gdynia

7. Wiśniewski Kacper SI Arka Gdynia

8. Szejko Paweł SI Arka Gdynia

9. Szaflarski Kacper SI Arka Gdynia

10. Wojda Damian SI Arka Gdynia

11. Jahn Rafał SI Arka Gdynia

12. Urbański Fabian SI Arka Gdynia

13. Bach Tymon SI Arka Gdynia

14. Bladowski Kacper Jaguar Gdańsk

15. Wiśniewski Marcin Jaguar Gdańsk

16. Czajkowski Mariusz Jaguar Gdańsk

17. Narożniak Damian Jaguar Gdańsk

18. Espersen Krystian Jaguar Gdańsk

19. Karwacki Wojtek Jaguar Gdańsk

20. Pietraszkiewicz Daniel Jaguar Gdańsk

21. Sikora Kamil Lechia Gdańsk SA

22. Juszczyński Adam Lechia Gdańsk SA

23. Żukowski Mateusz Lechia Gdańsk SA

24. Kopania Jan Lechia Gdańsk SA

25. Lizakowski Kuba Lechia Gdańsk SA

26. Petk Adrian Lechia Gdańsk SA

27. Marek Maciej Lechia Gdańsk SA

28. Woźniak Maciej Lechia Gdańsk SA

29. Kuźniarski Bartek Lechia Gdańsk SA

Powołani zawodnicy winni posiadać ze sobą sprzęt do gry buty torfy, lanki i ochraniacze, klapki, kosmetyczka i ręcznik, aktualną legitymację szkolną, kartę zawodnika oraz kartę badań sportowych. Zbiórka w dniu 31.05.17 r. godz. 15:50 Gdynia ul. Nauczycielska 9. Trener Leszczyński Marek 691-402-319 Trener Frydrych Jakub 883-347-799 Trener Talik Jarosław 783-482-119 Trener Stanisław Mikołajczyk

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 749645
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012