Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

  We wtorek (25.07.2017 ) o godz.11:30 na stadionie N S R odbędą się pierwsze powakacyjne zajęcia. Następnie spotkamy się w czwartek również o godz.11:30 na stadionie rugby a w sobotę ( w godzinach porannych) wyjeżdżamy na zgrupowanie do Niechorza(szczegółowe informacje podam w piątek). Proszę o przyniesienie kart obozowych na pierwsze zajęcia.

f8fcb65cc31af404dda34390f85c6c54e70342

1. W załączniku do pobrania Karta Obozowa. Kto nie otrzymał takowej od trenera proszę o wydrukowanie i zdanie na pierwszym treningu po wakacjach. Dokładna informacja ukaże się niebawem ale będzie to w tygodniu poprzedzającym wyjazd na obóz do Pogorzelicy (29.07 – 06.08.2017).

2. Odpowiednio wcześnie, przed obozem, proszę o sprawdzenie czy posiadamy kompletny sprzęt treningowy. Jeśli występują braki proszę o szybką informację, aby jeszcze zdążyć domówić.

3. Bardzo proszę o wpłatę na dotychczasowe konto

(11 1240 3510 1111 0010 4436 4208)

zaległych składek za minione miesiące (kto nie zna swojego salda proszę o kontakt). W miesiącu lipcu oczywiście nie doliczamy motoryki.

4. Jeszcze raz życzymy udanego wypoczynku i proszę pamiętać o rozpisce treningowej, jaką otrzymaliście na ostatnich zajęciach.

wakacje2016

We wtorek po raz ostatni spotkaliśmy się przed zasłuzonym wakacyjnym odpoczynkiem. Po powrocie z wakacji to juz trener Dariusz Ulanowski przejmie zespół, by w ostatnim roku pobytu w SI Arka jak najlepiej przygotować zawodników do  przejścia w szeregi SSA Arka Gdynia.

W imieniu całego sztabu szkoleniowego chciałbym przekazać podziękowania za wspólnie przepracowany rok. Słowa te kierujemy zarówno do zawodników jak i rodziców mając nadzieję, że będziecie dobrze wspominać ten okres. Cieszymy się, że w swojej przygodzie z Arką mogliśmy Was spotkać, dzielić radość po zwycięstwach ale i też przełknąć gorycz porażki, których na szczęście aż tak dużo nie było J. Jesteśmy przekonani, że wspólnie wykonaliśmy kawał dobrej roboty, która zaowocuje wychowankami w pierwszym zespole ekstraklasowej Arki.

                                                                                                    Powodzenia i do zobaczenia

20170627 184637

Miło nam poinformować, że Mateusz Stępień został wyróżniony i uzyskał tytuł ZAWODNIKA SEZONU 2016/17 w roczniku 2002. Ogłoszenie wyborów trenerów prowadzących poszczególne zespoły miało  miejsce podczas rejsu kończącego kolejny sezon rozgrywkowy. Serdeczne gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z piłką. W tym miejscu relacja z wydarzenia.

DSC 2799

We wtorek 27 czerwca br. odbędzie się oficjalne zakończenie sezonu SI ARKA połączone z wyróżnieniem najlepszych zawodników naszego klubu. Spotykamy się o godzinie 17:30 przy fontannie na Skwerze Kościuszki. Po przejściu na nabrzeże, gdzie przycumuje statek PIRAT udamy się w godzinny rejs po zatoce. Obowiązuje sprzęt wyjściowy, proszę o zabranie flagi rocznikowej

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 660009
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012