Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

PLJB1 ARKA GDYNIA - Jantar Ustka    4:0 (0:0)

Bramki: Kamiński 2 (41', 70'), Posmyk 54', Własny 56'.

Arka Gdynia:Sawicki (41' Skowronek) ,Stec, Przyborowski (50' Dopierała) ,Tomczak (50' Ksiażkiewicz), Rusnak (41' Zwoliński), Własny, Kamiński,  Jankowski(41' Posmyk), Mąka (41' Lademann), Życzyński (50' Nowicki), Dobek.

Pełna nasza dominacja w dzisiejszym spotkaniu z Jantarem Ustka.Goście bardzo rzadko przekraczali linie środkową boiska ograniczając się do czasami desperackiej obrony. Mimo to na pierwszą bramkę musieliśmy czekać aż do 41 minuty . Rzut karny na bramkę po zagraniu ręką zawodnika gości zamienił Kamyk myląc bramkarza.Na 2:0 podwyższył Milan Posmyk ,który zachował najwięcej sprytu w zamieszaniu podbramkowym.Dwie minuty później Kasper Własny wykończył akcję całego zespołu i tym samym zrobiło się 3:0. A strzelanie zakończył ten , który rozpoczął czyli Kamyk ustalając wynik na 4:0. Zdecydowane i pewne nasze zwycięstwo gdzie byliśmy zespołem w każdym elemencie piłkarskiego rzemiosła lepsi.

Liczba odwiedzin: 1289108
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.