Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh
LIGA SEZON 2016/2017
Runda jesienna

1 Orlęta Reda Arka II Gdynia SI 2016-09-03 11:00 MOSIR (Reda, Łąkowa 59) 1:5
2 Arka II Gdynia SI Korona Żelistrzewo 2016-09-10 11:00 Ośrodek Szkolenia SI Arka  0:4
3 Iskra Gdynia Arka II Gdynia SI 2016-09-18 09:00 GCS Sztuczna 1 : 2
4 Arka II Gdynia SI Bałtyk II Gdynia SKS 2016-09-24 11:00 Ośrodek Szkolenia SI Arka 1 : 1
5 Gryf Wejherowo WKS Arka II Gdynia SI 2016-10-02 14:30 stadion Gryfa Wejherowo 3 : 0
6 Arka II Gdynia SI pauzuje w kolejce 
7 Arka II Gdynia SI Orkan Rumia MKS 2016-10-05 17:30 Rumia, Bukowa 2 : 1

Runda wiosenna

Arka II Gdynia SI Orlęta Reda 2017-04-29 11:00 (Gdynia, Nauczycielska 9) 4 : 1

Korona Żelistrzewo Arka II Gdynia SI 2017-05-07 13:30 (Żelistrzewo, Szkolna 2) 3 : 5

Arka II Gdynia SI Iskra Gdynia 2017-05-14 14:00 (Gdynia, Nauczycielska 9) 2 : 1

Bałtyk II Gdynia SKS Arka II Gdynia SI 2017-05-20 13:00 Boisko B (Gdynia, Olimpijska 5) 0 : 2

Arka II Gdynia SI Gryf Wejherowo WKS 2017-05-27 11:00 (Gdynia, Nauczycielska 9) 1 : 2

Orkan Rumia MKS Arka II Gdynia SI 2017-06-10 11:00 (Rumia, Wrocławska ) 2 : 4

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Runda jesienna

1 Osiczanka Osice Arka III Gdynia SI 2016-09-04 13:00 Osice (Osice ) 3 : 0
2 Arka III Gdynia SI Amator Kiełpino 2016-09-11 15:00 Narodowy Stadion Rugby 3 : 0
3 Gedania II Gdańsk Arka III Gdynia SI 2016-09-17 11:00 Gdański Kompleks 1 : 2
4 Arka III Gdynia SI GTS Przywidz 2016-09-24 13:00 Narodowy Stadion Rugby 8 : 1
5 Cartusia Kartuzy Arka III Gdynia SI 2016-10-02 14:00 GKS "CARTUSIA 1923" 6 : 0
6 Arka III Gdynia SI GKS Kowale 2016-10-08 9:00 Gdyńskie Centrum Sportu 4 : 3
8 Arka III Gdynia SI GSS Potok Pszczółki 2016-10-23 17:00 Narodowy Stadion Rugby 10 : 0
9 GKS ŻUKOWO Arka III Gdynia SI 2016-10-29 11:00 STADION MIEJSKI (Żukowo) 1 : 0
10 Orzeł Trąbki Wielkie Arka III Gdynia SI 2016-11-05 11:00 (Trąbki Wielkie) 2 : 7

11 Arka III Gdynia SI POMORZE AS 2016-11-13 17:00 Narodowy Stadion Rugby 0 : 4

Runda wiosenna

12 Arka III Gdynia SI Osiczanka Osice 2017-04-02 09:00  (Gdynia, Kazimierza Górskiego 10) 3 : 2

13 Amator Kiełpino Arka III Gdynia SI 2017-04-09 16:30 (Kiełpino, Długa 30) 1 : 4

14 Arka III Gdynia SI Gedania II Gdańsk 2017-04-12 16:00 (Gdynia, Olimpijska 5) 5 : 1

15 GTS Przywidz Arka III Gdynia SI 2017-04-22 14:00 (Przywidz, Tartaczna 9) 0 : 11

16 Arka III Gdynia SI Cartusia Kartuzy 2017-04-29 11:00 (Gdynia, Kazimierza Górskiego 10) 2 : 0

17 GKS Kowale Arka III Gdynia SI 2017-05-06 11:00  (Kowale, Glazurowa 1) 1 : 7

19 GSS Potok Pszczółki Arka III Gdynia SI 2017-05-21 12:00  (Pszczółki, Sportowa 18) 2 : 1

20 Arka III Gdynia SI GKS ŻUKOWO 2017-05-27 11:00 (Gdynia, Kazimierza Górskiego 10) 12: 1

21 Arka III Gdynia SI Orzeł Trąbki Wielkie 2017-06-03 11:00 (Gdynia, Kazimierza Górskiego 10)

22 POMORZE Akademia Arka III Gdynia SI 2017-06-10 16:30 (Sopot, Jana z Kolna 18) 2 : 4

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POMORSKA LIGA JUNIORA C1

Runda wiosenna

15 Arka Gdynia SI Start Miastko 2017-04-01 11:00 (Gdynia, Nauczycielska 9) 9 : 0

16 Gryf Wejherowo WKS Arka Gdynia SI 2017-04-09 14:00  (Wejherowo, Wzgórze Wolności 1) 0 : 2

17 Arka Gdynia SI Rodło Kwidzyn 2017-04-12 17:00 (Gdynia, Nauczycielska 9)

18 SZTORM MOSTY Arka Gdynia SI 2017-04-23 11:00  (Kosakowo, Złote Piaski ) 0 : 2

19 Arka Gdynia SI SANTOS GDAŃSK 2017-04-29 14:00 (Gdynia, Nauczycielska 9) 

20 ULKS U-2 Bytów Arka Gdynia SI 2017-05-03 13:00 (Bytów, Adama Mickiewicza 13)

21 Arka Gdynia SI Chojniczanka 1930 Chojnice 2017-05-06 11:00 (Gdynia, Nauczycielska 9)

22 KP Starogard Gdański Arka Gdynia SI 2017-05-13 11:00 (Starogard Gdański, Zblewska 18)

23 Arka Gdynia SI Lechia Gdańsk 2017-05-20 11:00(Gdynia, Nauczycielska 9)

24 Czarni Pruszcz Gdański Arka Gdynia SI 2017-05-28 13:00  (Pruszcz, Niemcewicza 1)

25 Arka Gdynia SI KS Gryf Słupsk. 2017-06-03 11:00 (Gdynia, Nauczycielska 9)

26 AP KP GDYNIA Arka Gdynia SI 2017-06-11 13:00 Boisko B  (Gdynia, Olimpijska 5/9)

 

Strzelcy bramek  
Mateusz Stępień 36
Bartosz Kamiński  22
Milan Posmyk 7
Kamil Motyl  5
Kasper Własny 4
Oliwier Dobek 3
Kornel Przyborowski 3
Mikołaj Dobrakowski  2
Parulski Nikodem 2
Byzdra Jakub 2
Stefański Michał 2
Radek Nowicki 2
Jakub Życzyński 2
Damian Dopierała 2
Kacper Ksiąkiewicz 2
Fornalik Jakub 2
Jankowski Igor 2
Kacper Tomczak 1
Stec Kacper 1
Kijek Tomasz 1
Lademann Ryszard 1
Mądry Maksymilian 1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

 SI "ARKA" - ROCZNIK 2002

 

  S P O N S O R Z Y    D R U Ż Y N Y

Masterleasewilla rewa

SPONSOR TECHNICZNY KLUBU

                  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FANPAGE ZESPOŁU

FANPAGE KLUBU

Skowronek Marcin                Sawicki Damian               Król Jakub

Dobek Oliwier                    Rejman Oskar                    Byzdra Jakub

Dobrakowski Mikołaj                    Chojnacki Damian                    Dopierała Dawid

Fornalik Jakub                    Grodecki Paweł                    Jankowski Igor

Kamiński Bartosz                    Książkiewicz Kacper                    Kijek Tomasz

Mirowicz Albin                    Lademann Ryszard                    Mądry Maksymilian

Parulski Nikodem                    Nowicki Radosław                    Motyl Kamil

Posmyk Milan                    Przyborowski Kornel                    Stec Kacper

Stępień Mateusz                    Sulewski Adam                    Stefański Michał

Tomczak Kacper                    Własny Kasper                    Życzyński Jakub

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

NAZWISKO IMIĘ NUMER
Byzdra Jakub 4
Chojnacki Damian 19
Dobek Oliwier 16
Dobrakowski Mikołaj 2
Dopierała Dawid 99
Fornalik Jakub 26
Grodecki Paweł 12
Jankowski Igor 25
Kamiński Bartosz 5
Kijek Tomasz 6
Król Jakub br 1
Książkiewicz Kacper 77
Lademann Rysiek 21
Mądry Maksymilian 17
Mirowicz Albin 24
Motyl Kamil 97
Nowicki Radosław 22
Parulski Nikodem 7
Posmyk Milan 8
Przyborowski Kornel 14
Rejman Oskar br 1
Sawicki Damian br 1
Skowronek Marcin br 1
Stec Kacper 15
Stefański Michał 18
Stępień Mateusz 11
Sulewski Adam 9
Tomczak Kacper 10
Własny Kasper 20
Życzyński Jakub 3

 

 

 

 

Dariusz Ulanowski - I TRENER 

 

ARKA 2000 030 

ARKADIUSZ ZAGÓRSKI - TRENER BRAMKARZY

 

 

Dariusz Ulanowski: d.ulanowski@si-arka.gdynia.pl 

Arkadiusz Zagórski:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Tel. 501 932 322

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 749645
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012