Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

obozlato2016 niechorze

Przypominamy, że na tegoroczny letni obóz sportowy wyjedziemy  do gminy Rewal położonej nad Bałtykiem na zachodnim wybrzeżu.  Naszą bazą noclegową oraz wypoczynku i relaksu będzie  Ośrodek Familijni w Pogorzelicy, natomiast główne zajęcia treningowe odbywać się będą w sąsiednim Niechorzu. 

Czytaj więcej...

Podziękowania dla zarządu S.I. Arka Gdynia za możliwość pracy z rocznikiem 2003

Podziękowania dla Trenerów,

Podziękowania dla Trenerów Przemka Wiszniewskiego, Tomka Wrońskiego za pierwszy etap szkolenia chłopaków, trenerowi bramkarzy Arkowi Zagórskiemu za cierpliwość do tak trudnej pozycji jaką jest bramkarz, całemu zespołowi FIZJO WORLD za pomoc w rehabilitacji i przygotowaniu motorycznym, trenerowi Ksaweremu za trening mentalny, prace domowe i wsparcie w CLJ U-15. Dzięki za prace którą włożyliście w rozwój chłopaków możecie być z siebie dumni bo my z Was jesteśmy.

Podziękowania dla Kierownika,

Dzięki za humor, niespodzianki dla chłopaków, pomoc w rejestrowaniu zawodników prawie z całego klubu, wsparcie, uśmiech, organizację obiadów i dojazdu chłopaków na mecze, ogarnianie rodziców, zakończenia sezonu i wiele różnych spraw o których wie tylko kilku z nas ….

Czytaj więcej...

Przypominamy, że w dniu jutrzejszym odbędzie się zebranie z Trenerem Dariuszem Ulanowskim na Stadionie Rugby

godz. 16:30 - zawodnicy

godz 17:00 - rodzice

Przypominamy o zdaniu sprzętu treningowego w postaci dres wyjściowy,koszulka polo i krótkie granatowe spodenki.Ponadto do zdania będzie jeszcze granatowy komplet treningowy(po poniedziałkowym treningu) i żółta koszulka(po czwartkowym treningu) .Nowy sprzęt treningowy chłopcy otrzymają od Trenera Darka Ulanowskiego.

Pozdrawiamy Trenerzy Marek i Jacek

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 834880
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012