Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

PLJC1         SI Arka Gdynia 2003 – Bałtyk Gdynia 2003
Zbiórka w dniu 23.09.17 r. (sobota) godz. 8:10   Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.
Powołani:
Miłaszewski, Bruhn, Skręta, Betka, Zaryczański, Formella, Karbowiak, Skóra, Nikielski, Trela, Zamarippa, Tandecki, Wojciechowski, Soboczyński, Kozłowski.

KLJB       Iskra Gdynia 2001/02 - SI Arka Gdynia 2002/03
Zbiórka w dniu 23.09.17 r. (sobota) godz. 8:00 Gdynia Redłowo ul. Olimpijska 5
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.
Powołani:
Wołczyński, Raczyński, Bławat P, Skrzypczak, Malotka, Reszka, Miler, Dawidowski.

W dniu dzisiejszym trening zostaje odwołany.

PLJC1  Jantar Ustka 2003 - SI Arka Gdynia 2003
Zbiórka w dniu 16.09.17 r. (sobota) godz. 7:30   Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9 (wyjazd busem)
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.
Powołani:
Miłaszewski, Bruhn, Skręta, Betka, Zaryczański, Formella, Karbowiak, Skóra, Dusza, Nikielski, Trela, Zamarippa, Tandecki, Wojciechowski, Soboczyński, Reszka.

KLJB  SI Arka Gdynia 2002/03 - Orkan Rumia 2001/02
Zbiórka w dniu 16.09.17 r. (sobota) godz. 13:00 Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.
Powołani:
Wołczyński, Raczyński, Bławat P, Skrzypczak, Król, Matusiak, Malotka, Kozłowski.

PLJC1         Jantar Ustka 2003 - SI Arka Gdynia 2003
Zbiórka w dniu 16.09.17 r. (sobota) godz. 7:30   Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9 (wyjazd busem)
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Miłaszewski, Bruhn, Skręta, Betka, Zaryczański, Formella, Karbowiak, Skóra, Dusza, Nikielski, Trela, Zamarippa, Tandecki, Wojciechowski, Soboczyński, Reszka.

KLJB       SI Arka Gdynia 2002/03 - Orkan Rumia 2001/02
Zbiórka w dniu 16.09.17 r. (sobota) godz. 13:00 Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Wołczyński, Raczyński, Bławat P, Skrzypczak, Król, Matusiak, Malotka, Kozłowski.

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 692116
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012