Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Bardzo proszę o pobranie i wypełnienie karty obozowej oraz zdanie jej do przyszłego czwartku,istnieje także możliwość przesłania skanu na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Przypominamy także o wpłacie ostatniej zaliczki na obóz.

Karta obozowa do pobrania tutaj

Jutro spotykamy się się o godzinie 9:00 na Witominie i rozegramy mecz sparingowy 3 x 30 min,zabieramy ze sobą następujący sprzęt.

-ODZIEŻ TERMO

-GETRY NIEBIESKIE AG

-RĘKAWICZKI i KOŁNIERZE

-CZAPKA i ORTALION

-DRES TERNINGOWY

ORAZ DOBRY HOMOR I UŚMIECH

Wznawiamy treningi już w ten czwartek na Witominie o godzinie 15:30 i przypominamy o odpowiednim stroju.

Pozdrawiamy

Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. Niech uśmiech będzie gościł na waszych twarzach przez cały czas,a kontuzje omijały was szerokim łukiem.W tym miejscu dziękujemy bardzo naszym sponsorom,przyjaciołom i wszystkim ludziom dobrej woli za okazaną pomoc oraz wsparcie.Dziękujemy wszystkim rodzicom za stworzenie wspaniałej atmosfery i wszelką pomoc w funkcjonowaniu rocznika,dziękujemy także całemu Zarządowi Stowarzyszenia Inicjatywa Arka Gdynia za stworzenie wspaniałych warunków do treningu,dziękujemy Firmie Fizjo-Word za opiekę nad zdrowiem naszych zawodników.Pozdrawiamy i życzymy Wszystkiego Najlepszego w nowym nadchodzącym 2018 roku


 

 

Miejscem naszego obozu  zimowego będzie tym razem Grodzisk Wielkopolski gdzie udamy się wraz z rocznikiem 2007 Trenera Godlewskiego,a nocować i trenować będziemy na obiektach Hotel Rodan-Groklin gdzie będziemy przebywać od 27 stycznia do 3 lutego 2018. Grodzisk Wielkopolski– miasto w województwie wielkopolskim, nad Letnicą (zw. też Rowem Grodziskim), w powiecie grodziskim.W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do woj. poznańskiego.Według danych GUS z 31 grudnia 2016, miasto liczyło 14 519 mieszkańców.

Koszt całkowity obozu wyniesie 1,250 zł i płatny będzie w 4 ratach

I Rata zadatek 450 zł płatny do 15 listopada

II Rata  200 zł płatne do 15 grudnia

III Rata 400 zł płatne do 15 stycznia

IV Rata 200 zł płatne do 25 stycznia

Wpłatę proszę do konać na konto rocznika na które wpłacamy składki

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 749409
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012