Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Obraz znaleziony dla: bytovia bytówBytovia Bytów - Arka Gdynia SI 0:3(0:2)arka

Sobota, 18.05.2019 g. 11:00

Bramki: Zaryczański 2', Hebel 29', Skóra 65'.

Arka Gdynia:  Wolny (70'Miłaszewski) -  Soboczyński ( 60'Skóra ) , Zamarripa , Skręta , Hebel (64' Skrzypczak) , Zelewski (70' Król) , Formella Michał ,  Lis , Zaryczański,  Tandecki , Matusiak.

Zwycięstwem zakończyło się nasze dzisiejsze wyjazdowe spotkanie w Bytowie gdzie pokonaliśmy zespół Bytovii 3:0. Mecz pod naszą pełną kontrolą z wieloma sytuacjami z których wykorzystaliśmy tylko trzy. Strzelanie rozpoczął już w 2 minucie Ozi idealnie wykonując rzut wolny strzelając nad murem obok bezradnego bramkarza gospodarzy. Na drugiego gola czekaliśmy aż do 29 minuty gdzie Hebelek wykończył idealne podanie od  Kacpra Lisa. W drugiej połowie dalej dążyliśmy do podwyższenia wyniku ale szwankowała skuteczność. W 68 minucie wprowadzony Kacper Skóra sprytnie uderzył na bramkę i ustalił wynik spotkania na 3:0.

Liczba odwiedzin: 1290873
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.