Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Nasz zespół który od początku tego sezonu prowadzony był przez Trenerów Dariusz Ulanowskiego, Karola Cegłowskiego oraz Arkadiusza Zagórskiego po wygraniu ligi wojewódzkiej , stanął do walki w barażach o CLJ U 17 z drużyną Lider Swarzędz. Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 2-1 gdzie bramki zdobyli : Mateusz Trela oraz Patryk Soboczyński. Wygrana w tamtym spotkaniu nie była za bardzo przekonująca i sami chłopcy o tym  dobrze wiedzieli...  Do dzisiejszego spotkania podchodziliśmy z należytym skupieniem i powagą . Pomimo 38 stopniowego upału bardzo dobrze weszliśmy w mecz i już w 3 minucie po indywidualnej akcji i strzale po krótkim słupku strzelanie rozpoczął Kacper Hebel. Niestety po  kilku minutach i naszej nieuwadze w grze defensywnej straciliśmy bramkę . Młodzi Arkowcy podrażnieni takim obrotem sprawy ruszyli do ataku czego efektem był wywalczony w 29 minucie rzut karny przez Skórę , którego na bramkę zamienił sam poszkodowany. Tuż przed przerwą  po wyprowadzeniu piłki z naszej połowy i idealnym podaniu na wolne pole przez Krzysia Babś sytuację na bramkę zamienił ponownie Kacper Skóra.  Po przerwie całkowita dominacja żółto niebieskich czego efektem były bramki zdobyte przez Mateusz Trela (47) , Jakub Kościów (57) oraz Maciej Pyrek ( 63 i 86).

Gratulację dla całej Drużyny i Sztabu Szkoleniowemu za naprawdę udany sezon.