Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

KLJB     SI Arka Gdynia 2002/03 –  Bałtyk II Gdynia 2001/02
Zbiórka w dniu 28.03.18 r. (środa) godz. 15:00 Gdynia ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie klubowym i nowej koszulce polo
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Bławat C, Bławat P, Betka, Wołczyński,  Raczyński, Malotka, Reszka, Król,

CLJ U-15         Lech Poznań - SI Arka Gdynia

Zbiórka w dniu 23.03.18 r. (piątek) godz. 13:40 Rozruch
godz. 15:00 wyjazd Gdynia ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie klubowym i nowym polo
W torbie: sprzęt treningowy, buty do gry  (lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu, pidżama, kosmetyczka,koszulka Puchar jest Nasz.

Powołani:
Miłaszewski, Skręta, Tandecki, Zaryczański, Kowalczyk, Karbowiak, Formella Skóra, Pyrek, Kozłowski N, Trela, Zych, Matusiak, Nikielski, Wojciechowski, Kozłowski P, Konopa.

Zawodnicy,którzy nie jadą na mecz ligowy z Lechem Poznań meldują się na treningu u trenerów Ulanowskiego i Michalika(obecność obowiązkowa).

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników do Kadry Województwa Pomorskiego rocznik 2003 na konsultację w Gdyni:

Powołani zawodnicy winni posiadać ze sobą sprzęt do gry (buty turfy, lanki, ochraniacze, getry, spodenki, koszulka, dres, ortalion, termo, klapki, kosmetyczka i ręcznik), aktualną legitymację szkolną, aktualną kartę badań sportowych. Zbiórka w dniu 20.03.2018 r. o godz. 14:20 w Gdyni, ul. Nauczycielska 9. Proszę o potwierdzenie obecności do 17 marca u kierownika Wojtka poprzez SMS z nazwiskiem zawodnika. Nieusprawiedliwiona nieobecność skutkuje pominięciem zawodnika przy kolejnych powołaniach na konsultacje szkoleniowe lub mecze Kadry Pomorza 2003.

Ze sportowym pozdrowieniem Trener Leszczyński Marek Trener Piątek Karol Kierownik Wojtek Krasucki 605 051 278

Lista powołanych zawodników tutaj

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu zawodników do Kadry Województwa Pomorskiego rocznik 2003 na konsultację w Gdyni.

Formella Michał, Karbowiak Borys, Kowalczyk Mikołaj, Kozłowski Nikodem, Miłaszewski Wojtek, Nikielski Dorian, Skóra Kacper, Skręta Kamil, Tandecki Adam, Trela Mateusz, Zaryczański Oskar.

Powołani zawodnicy winni posiadać ze sobą sprzęt do gry (buty turfy, lanki, ochraniacze, getry, spodenki, koszulka, dres, ortalion, termo, klapki, kosmetyczka i ręcznik), aktualną legitymację szkolną, aktualną kartę badań sportowych. Zbiórka w dniu 20.03.2018 r. o godz. 14:20 w Gdyni, ul. Nauczycielska 9.

 

Powołania na mecz ligowy

CLJ U-15         SI Arka Gdynia – FASE Szczecin
Zbiórka w dniu 17.03.18 r. (sobota) godz. 13:00 Gdynia ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry  (lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Miłaszewski, Skręta, Tandecki, Zaryczański, Kowalczyk, Karbowiak, Formella Skóra, Pyrek, Kozłowski N, Trela, Zych, Matusiak, Nikielski, Wojciechowski, Kozłowski P.

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 793235
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012