Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

PLJC1  Jaguar Gdańsk 2003 - SI Arka Gdynia 2003

Zbiórka w dniu 28.10.17 r. (sobota) godz. 9:00 Gdańsk ul. Traugutta 29
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.
Powołani:
Miłaszewski, Bruhn, Skręta, Tandecki, Zaryczański, Formella, Karbowiak, Nikielski, Trela, Zamarippa, Soboczyński, Pyrek, Wołczyński.

KLJB     SI Arka Gdynia 2002/03 – Sztorm Mosty 2001/02
Zbiórka w dniu 28.10.17 r. (sobota) godz. 13:00 Gdynia ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.
Powołani:
Król, Reszka, Sawicki, Malotka, Skrzypczak, Matusiak, Dusza, Wojciechowski, Kozłowski.

KLJB     Teamspirit Gdańsk 2001/02 - SI Arka Gdynia 2002/03

Zbiórka w dniu 21.10.17 r. (sobota) godz. 9:00 Gdańsk ul. Traugutta 29

PLJC1         SI Arka Gdynia 2003 – Gedania Gdańsk 2003
Zbiórka w dniu 21.10.17 r. (sobota) godz. 8:10 Gdynia ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Miłaszewski, Bruhn, Skręta, Tandecki, Zaryczański, Formella, Karbowiak, Nikielski, Trela, Zamarippa, Soboczyński, Pyrek, Kozłowski, Wołczyński.

 

KLJB     Teamspirit Gdańsk 2001/02 - SI Arka Gdynia 2002/03

Zbiórka w dniu 21.10.17 r. (sobota) godz. 10:00 Gdańsk ul. Traugutta 29

Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Betka, Król, Reszka, Sawicki, Malotka, Skrzypczak, Bławat P, Bławat C.

PLJC1  GTS Pruszcz Gdański 2003 - SI Arka Gdynia 2003

Zbiórka w dniu 15.10.17 r. (niedziela) godz. 11:00 Straszyn ul. Starogardzka 48
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.
Powołani:
Miłaszewski, Bruhn, Skręta, Tandecki, Wołczyński, Formella, Karbowiak, Skóra, Nikielski, Pyrek, Zamarippa, Wojciechowski, Trela, Soboczyński, Zaryczański.

KLJB       SI Arka Gdynia 2002/03 – Olimpic Gdańsk 2001/02
Zbiórka w dniu 14.10.17 r. (sobota) godz. 13:00 Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.
Powołani:
Betka, Dusza, Król, Reszka, Raczyński, Sawicki, Malotka, Skrzypczak, Kozłowski.

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 749400
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012