Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Powołania na mecz ligowy

CLJ U-15         SI Arka Gdynia – Gryf Wejherowo
Zbiórka w dniu 17.04.18 r. (wtorek) godz. 15:00 Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie klubowym i polo
W torbie: buty do gry  (lanki, mixy), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu, kosmetyczka.
Powołani:
Miłaszewski, Tandecki, Zaryczański, Kowalczyk, Skóra, Pyrek, Trela, Zych, Nikielski, Kozłowski P, Konopa, Zamarippa, Betka, Formella, Karbowiak, Dusza, Król.

Powołania na mecz ligowe
CLJ U-15      Wda Świecie - SI Arka Gdynia
Zbiórka w dniu 14.04.18 r. (sobota) godz. 7:45 Gdynia NSR ul. Kazimiearza Górskiego 10

Przyjeżdżamy w dresie klubowym i polówka niebieska
W torbie: buty do gry  (lanki, mixy), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu, kosmetyczka.

Powołani:
Miłaszewski, Skręta, Tandecki, Zaryczański, Kowalczyk, Skóra, Pyrek, Trela, Zych, Nikielski, Matusiak, Kozłowski P, Konopa, Zamarippa, Betka, Formella, Wojciechowski, Karbowiak.

KLJB     SI Arka Gdynia 2002/03 – KTS-K Luzino 2001/02

Zbiórka w dniu 15.04.18 r. (niedziela) godz. 14:00 Gdynia NSR ul. Kazimierza Górskiego 10
Przyjeżdżamy w dresie klubowym i polówka niebieska
W torbie buty do gry (turfy i mixy), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Bławat C, Bławat P, Dusza, Wołczyński,  Raczyński, Malotka, Reszka, Król,

Powołania na mecz ligowy
CLJ U-15  Pogoń Szczecin - SI Arka Gdynia
Zbiórka w dniu 06.04.18 r. (piątek) godz. 12:00  Inkubator Gdynia ul. Olimpijska
godz. 13:30 Restauracja Olimpijska 5
godz. 14:00 wyjazd do Szczecina
Przyjeżdżamy w dresie klubowym i polo
W torbie: buty do gry  (lanki, mixy), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu, kosmetyczka. pidżama,

Powołani:
Miłaszewski, Skręta, Tandecki, Zaryczański, Kowalczyk, Skóra, Pyrek, Trela, Zych, Nikielski, Matusiak, Kozłowski P, Konopa, Zamarippa, Betka, Formella, Wojciechowski, Karbowiak.

KLJB     Stolem Gniewino 2001/02 - SI Arka Gdynia 2002/03
Zbiórka w dniu 08.04.18 r. (niedziela) godz. 10:45 GCS Gdynia ul. Olimpijska (wyjazd busem)
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i mixy), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Bławat C, Bławat P, Dusza, Wołczyński, Raczyński, Malotka, Reszka,

Czwartek trening godz 15:30 Witomino
Piątek trening mentalny (kadra na Szczecin) godz 12:00 Inkubator trener Ksawery
Obiad godz 13:30 Olimpijska 5 i wyjazd do Szczecina jedziemy w dresach i polówkach

Trening (kadra na Gniewino) godz 16:00 Witomino trenerzy Ulanowski i Michalik 
Sobota godz 11:00 Szczecin CLJ U-15 Pogoń - Arka 
Niedziela godz 13:00 Gniewino 
KJB Stolem - Arka II


 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 835487
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012