Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników rocznika 2003 na mecz mistrzowski z Kadrą Wielkopolskiego ZPN, który odbędzie się 11 października 2017 w Kleczewie (godzina 13.00).

Bruhn Jakub, Formella Michał, Miłaszewski Wojciech, Tandecki Adam, 

Trela Mateusz, Karbowiak Borys, Skóra Kacper, Skręta Kamil, Nikielski Dorian

Powołani zawodnicy winni posiadać ze sobą kartę zawodnika, aktualne badania sportowe, buty piłkarskie na sztuczną oraz naturalną nawierzchnię ,sprzęt sportowy.

W razie pytań proszę o kontakt z trenerem.

Trener:  Szymon Hartman     508 275 019
II Trener: Błażej Adamus      660 029 667

 

PLJC1        SI Arka Gdynia 2003 – FC Gowidlino 2003
Zbiórka w dniu 07.10.17 r. (sobota) godz. 10:15   Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.
Powołani:
Miłaszewski, Bruhn, Skręta, Zaryczański, Formella, Karbowiak, Skóra, Nikielski, Trela, Zamarippa, Tandecki, Wojciechowski, Soboczyński, Pyrek, Kozłowski.

KLJB      Korona Żelistrzewo 2001/02 - SI Arka Gdynia 2002/03
Zbiórka w dniu 08.10.17 r. (niedziela) godz. 13:00 Żelistrzewo ul. Szkolna 2
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.
Powołani:
Betka, Dusza, Król, Reszka, Wołczyński, Raczyński, Bławat, Malotka, Skrzypczak,

W MIEJSCE CEZAREGO DUSZY NA NIEDZIELNY MECZ POWOŁANY ZOSTAJE JULIAN SAWICKI

Prośmy bardzo o uregulowanie zaległych składek za Sierpień i Wrzesień maksymalnie do 15 Października nasza prośba związana jest z wejściem w życie nowej formy wpłacania składek klubowych wchodząca z dniem 1 Października.

Pozdrawiamy Trenerzy i Kiero

PLJC1        Pogoń Prabuty 2003 - SI Arka Gdynia 2003
Zbiórka w dniu 01.10.17 r. (niedziela) godz. 11:00   Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9 (wyjazd bus)
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.
Powołani:
Miłaszewski, Bruhn, Skręta, Zaryczański, Formella, Karbowiak, Skóra, Nikielski, Trela, Zamarippa, Tandecki, Wojciechowski, Soboczyński, Pyrek, Dusza.

KLJB       SI Arka Gdynia 2002/03 – Czarni Pruszcz Gdański 2001/02
Zbiórka w dniu 30.09.17 r. (sobota) godz. 10:30 Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.
Powołani:
Betka, Kozłowski, Król, Reszka, Wołczyński, Raczyński, Bławat P, Malotka, Sawicki,


Trener reprezentacji Polski do lat 15 Marcin Dorna podał listę zawodników, którzy zostali powołani na zgrupowanie w Jarocinie. Wśród zaproszonych znalazł się podopieczny trenera Marka Leszczyńskiego i asystenta Jacka Sachajko, zawodnik rocznika 2003 Arki Gdynia SI Adam Tandecki. Gratulujemy i życzymy udanego zgrupowania :-)

Gratulacje kierujemy również do klubu z którego Adam przeszedł 1,5 roku temu czyli Myśliwiec Tuchomie.


 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 749396
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012