Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Pomorski Związek Piłki Nożnej w Gdańsku zawiadamia o powołaniu następujących zawodników rocznika 2003 na konsultacje, które odbędą się 28 września 2017 w Gdynii ( GCS ) o godzinie 10:30

Formella Michał, Miłaszewski Wojciech, Tandecki Adam, Trela Mateusz,

Karbowiak Borys, Skręta Kamil, Skóra Kacper, Nikielski Dorian.

Powołani zawodnicy winni posiadać ze sobą kartę zawodnika, aktualne badania sportowe, buty piłkarskie na sztuczną oraz naturalną nawierzchnię ,sprzęt sportowy. Zbiórka 28.09.2017 (czwartek) o godz. 10.15 na Narodowym Stadionie Rugby w Gdynii. Potwierdzenie obecności do 25 września 2017 r. W razie pytań proszę o kontakt z trenerem.

Trener: Szymon Hartman 508 275 019 II

Trener: Błażej Adamus 660 029 667

PLJC1         SI Arka Gdynia 2003 – Bałtyk Gdynia 2003
Zbiórka w dniu 23.09.17 r. (sobota) godz. 8:10   Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.
Powołani:
Miłaszewski, Bruhn, Skręta, Betka, Zaryczański, Formella, Karbowiak, Skóra, Nikielski, Trela, Zamarippa, Tandecki, Wojciechowski, Soboczyński, Kozłowski.

KLJB       Iskra Gdynia 2001/02 - SI Arka Gdynia 2002/03
Zbiórka w dniu 23.09.17 r. (sobota) godz. 8:00 Gdynia Redłowo ul. Olimpijska 5
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.
Powołani:
Wołczyński, Raczyński, Bławat P, Skrzypczak, Malotka, Reszka, Miler, Dawidowski.

W dniu dzisiejszym trening zostaje odwołany.

PLJC1  Jantar Ustka 2003 - SI Arka Gdynia 2003
Zbiórka w dniu 16.09.17 r. (sobota) godz. 7:30   Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9 (wyjazd busem)
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.
Powołani:
Miłaszewski, Bruhn, Skręta, Betka, Zaryczański, Formella, Karbowiak, Skóra, Dusza, Nikielski, Trela, Zamarippa, Tandecki, Wojciechowski, Soboczyński, Reszka.

KLJB  SI Arka Gdynia 2002/03 - Orkan Rumia 2001/02
Zbiórka w dniu 16.09.17 r. (sobota) godz. 13:00 Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.
Powołani:
Wołczyński, Raczyński, Bławat P, Skrzypczak, Król, Matusiak, Malotka, Kozłowski.

PLJC1         Jantar Ustka 2003 - SI Arka Gdynia 2003
Zbiórka w dniu 16.09.17 r. (sobota) godz. 7:30   Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9 (wyjazd busem)
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Miłaszewski, Bruhn, Skręta, Betka, Zaryczański, Formella, Karbowiak, Skóra, Dusza, Nikielski, Trela, Zamarippa, Tandecki, Wojciechowski, Soboczyński, Reszka.

KLJB       SI Arka Gdynia 2002/03 - Orkan Rumia 2001/02
Zbiórka w dniu 16.09.17 r. (sobota) godz. 13:00 Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i lanki), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Wołczyński, Raczyński, Bławat P, Skrzypczak, Król, Matusiak, Malotka, Kozłowski.

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 749397
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012