Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

KLJB    SI Arka Gdynia 2002/03 – Teamspirit Gdańsk 2001/02

Zbiórka w dniu 26.05.18 r. (sobota) godz. 11:00 Gdynia ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i mixy), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Bławat P, Raczyński, Reszka, Król, Wojciechowski, Dusza, Konopa, Kozłowski P, Matusiak.

CLJ U-15        SI Arka Gdynia – Pogoń Szczecin

Zbiórka w dniu 25.05.18 r. (piątek) godz. 13:00 Gdynia ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie klubowym,polo i krótkie spodenki
W torbie: buty do gry  (lanki, mixy), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu, kosmetyczka.

Powołani:
Miłaszewski, Tandecki, Zaryczański, Skręta, Kowalczyk, Skóra, Trela, Zych, Nikielski, Kozłowski P, Konopa, Kozłowski N, Betka, Zamarippa, Karbowiak, Matusiak.

SI ARKA GDYNIA 2003 - TRENER MICHALIK

Zbiórka w dniu 21.05.2018r. (poniedziałek) godz. 10:00 Gdynia ul. Olimpijska 5 (Stadion Rugby)

Przyjeżdżamy w dresie klubowym.

W torbie:buty do gry (lanki, mixy), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kapieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu, kosmetyczka.

Powołani:

Tandecki, Zaryczański, Skręta, Skóra, Trela, Zych, Kozłowski N, Karbowiak, Formella 

Powołania na mecz ligowy
CLJ U-15        Gryf Wejherowo - SI Arka Gdynia
Zbiórka w dniu 19.05.18 r. (sobota) godz. 11:00 Wejherowo Wzgórze Wolności 1
Przyjeżdżamy w dresie klubowym i polo oraz krótkie spodenki
W torbie: buty do gry  (lanki, mixy), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu, kosmetyczka.

Powołani:
Tandecki, Zaryczański, Skręta, Kowalczyk, Skóra, Pyrek, Trela, Zych, Nikielski, Kozłowski P, Konopa, Kozłowski N, Betka, Zamarippa, Karbowiak, Styn, Matusiak.

KLJB    Olimpic Gdańsk 2001/02 - SI Arka Gdynia 2002/03
Zbiórka w dniu 19.05.18 r. (sobota) godz. 13:00 Gdańsk ul. Traugutta 29
Przyjeżdżamy w dresie klubowym.
W torbie buty do gry (turfy i mixy), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion,
ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Bławat P, Raczyński, Reszka, Król, Wojciechowski, Dusza, Wołczyński, Malotka

Powołania na mecz ligowy

CLJ U-15        SI Arka Gdynia – Lechia Gdańsk
Zbiórka w dniu 16.05.18 r. (środa) godz. 14:00 Gdynia ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie klubowym, polo i krótkie spodenki
W torbie: buty do gry  (lanki, mixy), getry żółte i niebieskie, ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu, kosmetyczka.

Powołani:
Tandecki, Zaryczański, Skręta, Kowalczyk, Skóra, Pyrek, Trela, Zych, Nikielski, Kozłowski P, Konopa, Kozłowski N, Betka, Formella, Zamarippa, Karbowiak, Styn.

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 866257
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012