Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Arka Gdynia 2004

16:9

GOSRiT Luzino 2004

W czwartek 28 lutego 2013 roku w godzinach treningowych podjęliśmy zespół trenera Tomasza Joryna GOSRiT Luzino rocznik 2004 uzupełniony kilkoma zawodnikami rocznika 2003. Goście rozpoczęli spotkanie bardzo pewnie, szybkie ataki i ogromna determinacja sprawiły, że nasi gracze znaleźli się w niemałych opałach bo po kilku minutach wysoko przegrywali 5:1. Nietuzinkowe zagrania i bardzo dobra gra 1 na 1 przyspożyły naszym zawodnikom wiele problemów, a przeciwnik w tym dniu był nie do powstrzymania.

Po 8 minutach trener zmienił cały zespół, a na efekty nie trzeba było długo czekać. Szybko strzelone bramki naszych graczy odwróciły oblicze meczu. W kolejnych pojednykach cios za cios i długo wynik utrzymywał się w granicach remisu. Na szczęście bardzo dobrze spisujący się dziś Wojtek Szafranek, Jakub Sochacki czy Nikodem Kozłowski za nic mieli twardą obronę rywali i uparcie dążyli do zwycięstwa. Warto dodać, że ogromną pracę w naszej defensywie robił Wiktor Matwiszyn, który dwoił się i troił aby powstrzymać zawodników GOSRiT'u Luzino.

Wynik meczu po ponad godzinnej batali przechylił się na naszą korzyść i w rezultacie spotkanie zakończyło się wynikiem 16:9. Na ogromne słowa uznania zasługuje praca trenera Tomasza Joryna, który świetnie prowadzi zespół z Luzina, a efekty było widać w poczynaniach jego podopiecznych na boisku.

Liczba odwiedzin: 1288276
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.