Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Lista zawodników na letnie zgrupowanie w Pogorzelicy:

Arka Gdynia: Adkonis Donat, Bartkowiat Oliwier, Bojarczuk Igor, Capar Aleksander, Czyż Igor, Domalik Leon, Galiński Michał, Gasiński Jakub, Gmitrowski Karol, Gołoś Filip, Kościów Jakub, Krause Mateusz, Krasiński Jakub, Luchowski Igor, Łukowicz Kacper, Łyszkiewicz-Dustet Adrian, Matwiszyn Wiktor, Niedźwiedzki Krzysztof, Posmyk Daniel, Puścikowski Igor, Skrobański Kacper, Sobieszczyk Mateusz, Sochacki Jakub, Zębrzuski Dawid, Strzelecki Filip, Zieliński Wojciech - plus zawodnicy transferowani do naszego klubu.

W razie pytań proszę o kontakt: 728-956-877 - Ulanowski Dariusz

NIECHORZE KOMPLEKS SPORTOWY 2

Na tegoroczny letni obóz sportowy wyjedziemy podobnie jak w latach ubiegłych do znanej nam bardzo dobrze gminy Rewal położonej nad Bałtykiem na zachodnim wybrzeżu. Naszą bazą noclegową oraz wypoczynku i relaksu będzie  Ośrodek Familijni w Pogorzelicy, natomiast główne zajęcia treningowe odbywać się będą w sąsiednim Niechorzu.  W rozwinięciu newsa znajdziecie Państwo więcej szczegółów.

Czytaj więcej...

CLJ

Zespół rocznika 2003 prowadzony przez Dariusza Ulanowskiego w rewanżowym meczu barażowym o awans do CLJU17 wysoko pokonał w Swarzędzu miejscowego Lidera 7:1 co oznacza, że w przyszłym sezonie to nasz zespół będzie reprezentował klub w rozgrywkach centralnych na szczeblu Juniora Młodszego. W tym niewątpliwym sukcesie swój udział mieli też nasi zawodnicy, którzy znaleźli się kadrze na dzisiejszy mecz: Krzysztof Babś, Filip Gołoś, Jakub Kościów - zdobywca jednego gola oraz Adrian Łyszkiewicz-Dustet.

W pierwszym meczu, rozegranym w Gdyni również górą byli żółto-niebiescy wygrywając 2:1

Gratulacje

Skład Arki w dzisiejszym meczu: Wolny, Tandecki, Skręta, Skóra, Zamarippa, Hebel, Trela, Matusiak, Formella, Zelewski, Kościów, Gołoś, Zaryczański, Lis, Łyszkiewicz, Babś, Pyrek.

wakacje2016

W dzsiejsze przedpołudnie po raz ostatni spotkaliśmy się przed zasłuzonym wakacyjnym odpoczynkiem. Po powrocie z wakacji to juz trener Dariusz Ulanowski przejmie zespół, by w ostatnim roku pobytu w strukturach SI Arka jak najlepiej przygotować zawodników do  przejścia w szeregi SSA Arka Gdynia.

W imieniu całego sztabu szkoleniowego chciałbym przekazać podziękowania za wspólnie przepracowane dwa lata. Słowa te kierujemy zarówno do zawodników jak i rodziców, mając nadzieję, że dobrze będziecie  wspominać ten okres. Cieszymy się, że w swojej przygodzie z Arką mogliśmy Was spotkać. Jesteśmy przekonani, że wspólnie wykonaliśmy kawał dobrej roboty, która zaowocuje wychowankami w pierwszym zespole ekstraklasowej Arki.

                                                                                                    Powodzenia i do zobaczenia

38276273 530086614076115 8561894704734535680 o

Poniedziałek 17.06

11:00 Trening GCS "klatka"

Wtorek 18.06

11:00 Trening GCS "klatka"

Środa 19.06

Wolne

Czwartek 20.06

Wolne

Piątek 21.06

11:00 Trening GCS "klatka"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 984018
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012