Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

thumb r 938 0 0 0 0 1499807364 1180x500 landscape

Już za niecały miesiąc a dokładnie 19 sierpnia rusza runda jesienna rozgrywek I Ligi Wojewódzkiej C2 Trampkarz. Tak złożona nazwa to nic innego jak rozgrywki w najwyższej klasie rozgrywkowej rocznika 2004. W zmaganiach uczestniczy 14 najlepszych zespołów województwa pomorskiego. Będzie zatem kilka dalszych wyjazdów min do Starogardu, Słupska, Bytowa, Ustki czy Chojnic. Zagramy też sześć pojedynków derbowych z gdyńskimi drużynami: Bałtykiem, AP KP, AP Dąbrową, oraz gdańskimi: Jaguarem, Gedanią i Lechią. Na inaugurację zagramy jednak w Kartuzach z miejscową Cartusią a ostatni mecz 11 listopda Beniaminkiem Starogard. Rywale są wymagający a jest o co grać bo dwie najlepsze ekipy uzyskują awans do Centralnej Ligi Trampkarza, sezon 2018/19 złożonej z wiodących zespołów województw pomorskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego. Stawka więc wysoka także od pierwszego treningu, który odbędzie się już w najbliższy wtorek pełna mobilizacja.

Tutaj do pobrania ramowy terminarz

Czytaj więcej...

Kilka dni temu, tj. 14 lipca swoje 13. urodziny ukończył Krzysiu Niedźwiedzki, któremu życzymy szybkiego powrotu do pełnej sprawności i radości z gry w piłkę nożną.

Życzą koledzy, rodzice, trenerzy.

Jednocześnie informuję, że był to oststni mój wpis na stronie rocznika 2004.

Życzę powodzenia !!!

     W załączniku do pobrania Karta Obozowa. Kto jeszcze nie odebrał od trenera czy na spotkaniu rodziców ze sztabem szkoleniowym proszę o wydrukowanie i zdanie na pierwszym treningu po wakacjach. W zakładce TRENINGI w odnośniku KALENDARZ znajdziecie plany na najbliższy okres. Proszę o śledzenie terminarza  bowiem będzie on na bieżąco aktualizowany.

    Pierwsze powakacyjne zajęcia odbędą się 25 lipca o godzinie 11:30 na boisku NSR (Górskiego 10). Następnie w czwartek 27 lipca o godzinie 13:00 sparing z Pogonią Zduńska Wola, następnie 20:00 mecz Pucharu Europy i dwa dni później wyjazd na obóz. Wszelkie szczegóły jak obozowy niezbędnik czy komunikat organizacyjny niebawem.

     Po powrocie z obozu kilka dni przerwy i do zajęć powracamy w czwartek 10 sierpnia. Sierpniowe treningi chcielibyśmy, aby odbywały się w poniedziałki, wtorki, czwartki i piątki o godzinie 11:30 na Narodowym Stadionie Rugby. Proszę o jak najszybszy kontakt i informacje jeśli występuje ewentualny problem z dojazdem zawodnika na zajęcia. Z kolei w weekendy planujemy mecze sparingowe, przeciwnicy są w trakcie ustalania.

  Przypominam o badaniach lekarskich uprawniających do uprawiania sportu. Wszyscy zawodnicy muszą mieć ważne orzeczenia na letni obóz.

  Pamiętajcie chłopcy o rozpisce treningowej jaką otrzymaliście na wakacje. Udanego, bezpiecznego wypoczynku i do zobaczenia.

obozlato2016 niechorze

Przypominamy, że na tegoroczny letni obóz sportowy wyjedziemy  do gminy Rewal położonej nad Bałtykiem na zachodnim wybrzeżu.  Naszą bazą noclegową oraz wypoczynku i relaksu będzie  Ośrodek Familijni w Pogorzelicy, natomiast główne zajęcia treningowe odbywać się będą w sąsiednim Niechorzu. Proszę o odbieranie Kart Obozowych. W rozwinięciu newsa znajdziecie Państwo więcej szczegółów.

Czytaj więcej...

19665682 1426190084114137 839881660890494646 n

Zbiórka zawodników o godzinie 15:00 przed trybuną VIP.

Przypominam również o piątkowym spotkaniu międzypokoleniowym i prezentacji drużyny.

Więcej tutaj

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 660008
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012