Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

DSC 0740

Ostatni, decydujący o końcowej klasyfikacji dzień w turnieju, zupełnie nam nie wyszedł. Zarówno pojedynek o awans do finału, jak i mecz o trzecie miejsce przegraliśmy zdecydowanie. W półfinale graliśmy z Jagiellonią a do momentu straty gola z rzutu karnego wyglądaliśmy całkiem nieżle i można było optymistycznie patrzeć na dalsze losy. Potem z minuty na minutę było już coraz gorzej, nogi stawały się coraz cięższe i zespół z Podlasia nas wypunktował. W małym finale tych sił praktycznie nie było już wcale. Mimo to, stać nas było na zdobycie wyrównującego gola ale chwilę potem Legioniści ponownie wyszli na prowadzenie a następnie jeszcze dwukrotnie pokonali naszego bramkarza. Po dobrych dwóch dniach turniejowych przyszedł kryzys i w najważniejszych grach nie daliśmy rady. Niech dzisiejsze mecze nie przesłonią jednak całego obrazu i naszej postawy w Szczecinie bo przeżyliśmy tam wiele pięknych chwil. Brawo zespół, który w pokonanym polu pozostawił wiele uznanych ekip, brawo Oliwier Zych, który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. W finale Jagiellonia pokonała Zagłębie Lubin 1 : 0.

DSC 0571

Arka Gdynia – Jagiellonia Białystok 0 : 3

DSC 0636

Arka Gdynia – Legia Warszawa 1 : 4 (1 : 0)

Bramka: Adrian Łyszkiewicz – Dustet 38’

DSC 0724

Oliwier Zych został uznanym najlepszym bramkarzem turnieju.

Graliśmy w składzie:Maciej Styn, Oliwier Zych – Wiktor Matwiszyn, Igor Puścikowski, Jakub Krasiński, Karol Gmitrowski, Igor Czyż, Adrian Łyszkiewicz – Dusted, Michał Galiński, Daniel Posmyk, Jakub Sochacki, Marcel Krajewski, Donat Adkonis, Krzysztof Babś, Jakub Kościów, Mateusz Krause, Dawid Zębrzuski, Jakub Gasiński, Luchowski Igor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 938095
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012