Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

 

Grafik meczy ligowych sezon 2014/2015 KJ D2 Grupa I 

L.p. Nazwa zawodów    Rodzaj zawodów  Termin  Dzień  Godzina Adres  Rezultat Pkt
1 2 3 4     5 6 7
1 ZATOKA PUCK-ARKA mistrzowskie 16.09.2014 WTOREK 18.00 PUCK      0 - 21  3
2 ARKA-JEDYNKA REDA mistrzowskie 31.08.2014 NIEDZIELA 10.30 WITOMINO      3 - 2  3
3 POGOŃ LĘBORK-ARKA GDYNIA mistrzowskie 03.09.2014 ŚRODA 16.00 LĘBORK KUSOCIŃSKIEGO 56      0 - 13  3
4 ARKA-ISKRA GDYNIA mistrzowskie 07.09.2014 NIEDZIELA 10.30 WITOMINO     3 - 0  3
5 ORKAN RUMIA-ARKA mistrzowskie 13.09.2014 SOBOTA 11:00 RUMIA     1 - 11  3
6 ARKA-GRYF WEJHEROWO mistrzowskie 21.09.2014 NIEDZIELA 10.30 WITOMINO    
7 MKS WŁADYSŁAWOWO-ARKA mistrzowskie 27.09.2014 SOBOTA 11.00 CETNIEWO OPO    
8 ARKA-EKO PROD SZEMUD mistrzowskie 05.10.2014 NIEDZIELA 10.30 WITOMINO    
9 GOSRIT LUZINO-ARKA mistrzowskie 11.10.2014 SOBOTA 11:30 LUZINO    
10 ARKA-UKS CISOWA mistrzowskie 19.10.2014 NIEDZIELA 10.30 WITOMINO    
11 KP GDYNIA-ARKA mistrzowskie 26.10.2014 NIEDZIELA 09:00 GOSIR GDYNIA    
12 ARKA-BAŁTYK GDYNIA mistrzowskie 09.11.2014 NIEDZIELA 10.30 WITOMINO    
13 KORONA ŻELISTRZEWO-ARKA mistrzowskie 15.11.2014 SOBOTA 13:00 ŻELISTRZEWO    
14                
15                
16                
17                


NASZE TURNIEJE
Baltic Cup 2014 Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Baltic Football Cup (9. miejsce) Czytaj więcej...
T29 Cup 2014 Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej „T29 Cup” - Czytaj więcej...
Turniej Sokolika 2014 Turniej Sokolika U-10 w Starym Sączu (2. miejsce) Czytaj więcej...
PZPN Junior E1 2014 Rozgrywki PZPN Junior E1 - Czytaj więcej...
Gedania Cup 2014 IV Edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej - Czytaj więcej...
FCBescola Cup 2014 Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej (2. miejsce) Czytaj więcej...
Rypin 2013 Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej (1. miejsce) Czytaj więcej...
PZPN Junior E1 2013 Rozgrywki PZPN Junior E1 (1. miejsce) Czytaj więcej...
Deyna Cup 2013 Omegamed Deyna Cup Junior 2013 (1. miejsce) Czytaj więcej...
Grafprom Cup 2013 Turniej Grafprom Cup 2013 (2. miejsce) Czytaj więcej...
Silesia Cup 2013 Turniej Silesia Football Cup 2013 (2. miejsce) Czytaj więcej...
Arka Gdynia CUP 2013 Turniej Arka Gdynia Summer Cup 2013 (2. miejsce) Czytaj więcej...
WKS Śląsk CUP 2013 Turniej o Puchar Prezesa WKS Śląsk Wrocław (3. miejsce) Czytaj więcej...
Deichman Cup 2013 Turniej Deichmann Minimistrzostwa w Gdyni (1. miejsce) Czytaj więcej...
Beniaminek Cup 2013 Turniej Piłki Nożnej w Starogardzie Gdańskim (1. miejsce) Czytaj więcej...
Zina Cup 2013 Halowy Turniej Piłki Nożnej w Redzie (1. miejsce) Czytaj więcej...
Luzino 2013 Turniej „Nadzieje Polskiej Piłki” w Luzinie (3. miejsce) Czytaj więcej...
Rypin 2013 Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Rypina (1. miejsce) Czytaj więcej...
Sopot Cup 2012 Turniej o Puchar Niepodległości    
Gdynia Cup 2012 Turniej Junior Futsal Cup w Gdyni (3. miejsce)  
Hary Cup 2012 Turniej Hary Cup w Łodzi (1. miejsce)  
Chico Cup 2012 Turniej Chico Cup w Gdyni (3. miejsce)  
Deichmann Cup 2012 Turniej Deichmann Minimistrzostwa Europy w Gdyni (3. miejsce)  
Wejherowo 2012 Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa (1. miejsce)  
Santos Cup 2012 Turniej Santos Cup w Gdańsku (2. miejsce)  

 MECZE TOWARZYSKIE I SPARINGI
Arka Gdynia 2004 2:3 Everton FC 2004  
Arka Gdynia 2004 2:4 Arka Gdynia 2003 Czytaj więcej...
Arka Gdynia 2004 14:2 AS Pomorze 2004 Czytaj więcej...
Arka Gdynia 2004 7:4 KS Portowiec Gdańsk 2003/04  Czytaj więcej...
Arka Gdynia 2004 16:9 GOSRiT Luzino 2004 Czytaj więcej...
Arka Gdynia 2004 6:1 Olimpic Gdańsk 2003 Czytaj więcej...
Arka Gdynia 2004 8:2 AS Pomorze 2004 Czytaj więcej...
Arka Gdynia 2004 7:0 Zawisza Bydgoszcz 2004 Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 193933
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012