Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh
NASZE TURNIEJE
Baltic Cup 2014 Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Baltic Football Cup (9. miejsce) Czytaj więcej...
T29 Cup 2014 Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej „T29 Cup” - Czytaj więcej...
Turniej Sokolika 2014 Turniej Sokolika U-10 w Starym Sączu (2. miejsce) Czytaj więcej...
PZPN Junior E1 2014 Rozgrywki PZPN Junior E1 - Czytaj więcej...
Gedania Cup 2014 IV Edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej - Czytaj więcej...
FCBescola Cup 2014 Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej (2. miejsce) Czytaj więcej...
Rypin 2013 Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej (1. miejsce) Czytaj więcej...
PZPN Junior E1 2013 Rozgrywki PZPN Junior E1 (1. miejsce) Czytaj więcej...
Deyna Cup 2013 Omegamed Deyna Cup Junior 2013 (1. miejsce) Czytaj więcej...
Grafprom Cup 2013 Turniej Grafprom Cup 2013 (2. miejsce) Czytaj więcej...
Silesia Cup 2013 Turniej Silesia Football Cup 2013 (2. miejsce) Czytaj więcej...
Arka Gdynia CUP 2013 Turniej Arka Gdynia Summer Cup 2013 (2. miejsce) Czytaj więcej...
WKS Śląsk CUP 2013 Turniej o Puchar Prezesa WKS Śląsk Wrocław (3. miejsce) Czytaj więcej...
Deichman Cup 2013 Turniej Deichmann Minimistrzostwa w Gdyni (1. miejsce) Czytaj więcej...
Beniaminek Cup 2013 Turniej Piłki Nożnej w Starogardzie Gdańskim (1. miejsce) Czytaj więcej...
Zina Cup 2013 Halowy Turniej Piłki Nożnej w Redzie (1. miejsce) Czytaj więcej...
Luzino 2013 Turniej „Nadzieje Polskiej Piłki” w Luzinie (3. miejsce) Czytaj więcej...
Rypin 2013 Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Miasta Rypina (1. miejsce) Czytaj więcej...
Sopot Cup 2012 Turniej o Puchar Niepodległości    
Gdynia Cup 2012 Turniej Junior Futsal Cup w Gdyni (3. miejsce)  
Hary Cup 2012 Turniej Hary Cup w Łodzi (1. miejsce)  
Chico Cup 2012 Turniej Chico Cup w Gdyni (3. miejsce)  
Deichmann Cup 2012 Turniej Deichmann Minimistrzostwa Europy w Gdyni (3. miejsce)  
Wejherowo 2012 Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa (1. miejsce)  
Santos Cup 2012 Turniej Santos Cup w Gdańsku (2. miejsce)  

 MECZE TOWARZYSKIE I SPARINGI
Arka Gdynia 2004 2:3 Everton FC 2004  
Arka Gdynia 2004 2:4 Arka Gdynia 2003 Czytaj więcej...
Arka Gdynia 2004 14:2 AS Pomorze 2004 Czytaj więcej...
Arka Gdynia 2004 7:4 KS Portowiec Gdańsk 2003/04  Czytaj więcej...
Arka Gdynia 2004 16:9 GOSRiT Luzino 2004 Czytaj więcej...
Arka Gdynia 2004 6:1 Olimpic Gdańsk 2003 Czytaj więcej...
Arka Gdynia 2004 8:2 AS Pomorze 2004 Czytaj więcej...
Arka Gdynia 2004 7:0 Zawisza Bydgoszcz 2004 Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 157267
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012