Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Brawa dla chłopców, którzy mieli 100% frekwencję na zajęciach w czerwcu : Alex Barbugli, Olaf Gohlike, Maksymilian Izdebski, Medard Kotowicz, Fryderyk Misztal, Kacper Orzechowski.

Karty zdrowia do aktualizacji przed obozem ( proszę o dostarczenie na pierwsze zajęcia w sierpniu ): Iwo Chyliński, Tymoteusz Czyż, Fryderyk Misztal, Dawid Rochnowski.

Proszę o dostarczenie kart obozowych na pierwsze zajęcia w sierpniu: Tymoteusz Czyż, Alex Kolasa, Daniel Zbucki.

Dziękuje wszystkim za współprace w sezonie 2016 / 2017...

Udanych wakacji ;)

 

27.06.2017 ( wtorek ) - Morskie Zakończenie Klubowego Sezonu, zbiórka o godzinie 17:30 przy fontannie Skwer Kościuszki, żółte stroje, niebieskie getry, bluzy Arki, buty na płaskiej podeszwie, ortalion. Rejs rozpoczyna się o godzinie 18:00, po rejsie mecz dzieci - rodzice na Witominie!!!

Na mecz zabieramy buty do gry, ochraniacze.

26.06.2017 ( poniedziałek ) - zbiórka na stadionie Rugby o godzinie:

- grupa Dawida Rochnowskiego o godzinie 09:30

- grupa Maksymiliana Izdebskiego o godzinie 10:00

Zabieramy rzeczy takie jak w sobotę.

Pamiętajmy o śniadaniu rano oraz owocach na turniej.

9:00

III3-VI1

¼

IX – XVI

 Olimpia Warszawa

 Arka : Gdynia C

Rozpoczynamy Finały o godzinie 9:00, zbiórka na Stadionie Rugby o godzinie 8:45

Stroje jak we wcześniejszej rozpisce.

Więcej w zakładce rozgrywki AGSC 2017.

ARKA GDYNIA SUMMER CUP 2017

24.06.2017 ( sobota ) zbiórka o godzinie 08:45 Gdynia ul.Kazimierza Górskiego stadion Rugby, przyjeżdżamy w niebieskich spodenkach oraz niebieskie koszulki Kołobrzeg 2017. Śniadanie przed turniejem jemy najpóźniej o godzinie 08:00!!!

Zabieramy: żółty strój, granatowy strój, żółte getry AG, niebieskie getry AG, ochraniacze, buty do gry na sztucznej nawierzchni, bidon z wodą, ręcznik, klapki, owoc x 3, ortalion, dres Arki, legitymacja szkolna!!!

Powołani: Maksymilian Izdebski, Medard Kotowicz, Fryderyk Misztal, Kajetan Pysz, Artur Łyszkiewicz - Dustet, Alex Barbugli, Kacper Olejczyk, Tymoteusz Czyż, Oskar Zębrzuski, Marcin Dobrowolski, Filip Bemben, Kacper Lasek, Dawid Rochnowski, Nikodem Brodnicki, Olaf Gohlike, Kacper Orzechowski, Iwo Chyliński, Tomasz Leśniak, Dawid Laszczyk, Alex Kolasa, Daniel Zbucki.

W sobotę turniej kończy się około godziny 18:00, w poniedziałek uzależnione od zajętych miejsc rozgrywki rozpoczynają się o godzinie 09:00 do około godziny 16:00.

W piątek treningu nie ma.

W piątek o godzinie 19:40 przy Hali Gdynia Arena spotkanie oraz zabranie chłopców z bagażami.

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 660008
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012