Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

W najbliższą środę (22 sierpnia) o godzinie 15.10 na Stadionie Miejskim w Gdyni odbędzie się sesja zdjęciowa wszystkich zespołów należących do projektu Wielkiej Arki. Wszyscy zawodnicy otrzymają koszulki, w których przystąpią do sesji zdjęciowej. Obecność wszystkich zawodników obowiązkowa, zbiórka 15.00.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za duże zaangażowanie w treningach i wspólnie spędzony czas na obozie w Tucholi, który minął bardzo szybko i przebiegł w sympatycznej atmosferze.

trenerzy Uśmiech

Na zakończenie obozu nasz zespół rozegrał swój pierwszy mecz na pełnowymiarowym boisku po 11 zawodników w polu z AP Pomorze, który zakończył się naszym efektownym zwycięstwem 7:0 (4:0).

Bramki: Olejczyk 5' (asysta Kolasa), Barbugli 11' (Laszczyk), Gohlike 29' (Kolasa), Gohlike 32' (Kolasa), Gohlike 43' (Barbugli), Orzechowski 53' (Kolasa), Kolasa 55' (Ryband).

Po zakończeniu meczu powróciliśmy w dobrych humorach do Gdyni.

W najbliższym tygodniu treningi we wtorek, czwartek i piątek o 17.00, natomiast w niedzielę mecz ligowy                      (KJ C2 grupa 1) o godz. 13.00 z Bałtykiem Gdynia przy ul. Olimpijskiej 5.

 

Dzisiejszy dzień miał bardzo napięty harmonogram, tj.: 2 treningi, wypad nad jezioro, a wieczorem podsumowanie obozu oraz rolowanie i zabawy piłkarskie na sztucznej trawie przy oświetleniu. W dniu jutrzejszym planowany jest sparing z AP Pomorze - nasz pierwszy mecz po 11.00.

Jutro wyjazd (sobota) ok. godz. 13.00 i przyjazd do Gdyni na parking Gosiru ok. godz. 16.00.

 

Dzisiejszy dzień miał bardzo napięty harmonogram, tj.: 2 treningi, wypad nad jezioro, a wieczorem podsumowanie obozu oraz rolowanie i zabawy piłkarskie na sztucznej trawie przy oświetleniu. W dniu jutrzejszym planowany jest sparing z AP Pomorze - nasz pierwszy mecz po 11.

Jutro wyjazd (sobota) ok. godz. 13.00 i przyjazd do Gdyni na parking Gosiru ok. godz. 16.00.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 851261
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012