Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Znalezione obrazy dla zapytania uks jedynka redaW rozegranym dziś meczu wygraliśmy 2:0 (0:0).

O pierwszej połowie chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć. Mało było ładnej dla oka gry w piłkę, a na boisku dominował chaos i wynikający z niego brak pomysłu na sforsowanie obrony rywali i zdobycie bramki. W tej części mieliśmy tylko jedną (ale za to 100%) sytuację do zdobycia gola gdy przed szansą po rzucie rożnym stanął Medi.

Obraz gry uległ zmianie po przerwie. Odważnie ruszyliśmy do ataku, mecz się "otworzył" i zaczęły się emocje. Pierwszą bramkę w spotkaniu mogli jednak zdobyć goście, ale na nasze szczęście zawodnik Jedynki nie skierował piłki do pustej już praktycznie bramki.

My z kolei uparcie dążyliśmy do strzelenia gola i najpierw gości uratowała poprzeczka po strzale Fryderyka z rzutu wolnego, następnie w kolejnej sytuacji obrońca Jedynki wybił piłkę z linii bramkowej, ale za trzecim razem już się udało i na dziesięć minut przed końcem meczu prowadziliśmy 1:0. Bramkę zdobył Marcel Gnabasik, a asystował mu Fryderyk Misztal.

W końcowych minutach UKS miał kilka rzutów rożnych i wolnych. W doliczonym czasie gry po jednym z nich wyprowadziliśmy kontrę, która skończyła się golem na 2:0. Strzelił ponownie Marcel, a asystował mu Alex Kolasa.

Za tydzień jedziemy na daleki wyjazd do Debrzna.

Liczba odwiedzin: 1289122
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.