Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

ROCZNIK 2006 (kat. U 12)

sezon 2017 / 2018

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SPONSOR TECHNICZNY KLUBU

     

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

SPONSOR ROCZNIKA 2006

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FANPAGE KLUBU

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                    KADRA SZKOLENIOWO - PEDAGOGICZNA                                                                

                                     

             Trener: mgr Maciej Dragosz, tel.509 218 875                     Trener Asystent: lic. Maciej Filip, tel. 795 046 935

                       m.dragosz@si-arka.gdynia.pl                                                   m.filip@si-arka.gdynia.pl 

                                                           

                                                Trener bramkarzy UEFA B: Arkadiusz Zagórski, tel. 501 932 322

                                                                         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                                               

 KADRA ZAWODNICZA (w kolejności według zdjęcia grupowego zamieszczonego powyżej)

Wiosna 2017/2018

 

Górny rząd (od lewej): Medard Kotowicz, Kacper Orzechowski, Kajetan Pysz, Mateusz Kowalewski, Artur Łyszkiewicz - Dustet, Fryderyk Misztal

Środkowy rząd (od lewej): Nikodem Brodnicki, Kacper Olejczyk, Kacper Lasek, Maksymilian Izdebski, Eryk Nowicki, Dawid Rochnowski, Iwo Chyliński, Oskar Zębrzuski, Tymoteusz Czyż

Dolny rząd (od lewej): Olaf Gohlike, Dawid Laszczyk, Alex Kolasa, Alex Barbugli, Marcin Dobrowolski, Filip Bemben

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


                 
WSZYSTKICH zawodników obowiązują: ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------          

 1/ orzeczenie lekarza medycyny sportowej, o zdolności dziecka do uczestnictwa w zajęcia sportowo-rekreacyjnych, wydane WYŁĄCZNIE przez Centralny

     Ośrodek Medycyny Sportowej w Warszawie / Filia w Gdyni!

 2/ deklaracja uczestnictwa, którą należy pobrać T U T A J  a następnie wypełnić, czytelnie podpisać i oddać trenerowi przed pierwszymi zajęciami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 834416
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012