Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

 

 OBOWIĄZUJĄ ORZECZENIA O ZDOLNOŚCI DO UPRAWIANIA SPORTU

wydane TYLKO przez

Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej w Warszawie / filia w Gdyni
GRUPA ZASADNICZA "A"

 

Zawodnik

Data ważności badania

1

BARBUGLI Alex

24.04.2018

2

BRODNICKI Nikodem

 08.05.2018

3

Chyliński Iwo

31.07.2018

4

CZYŻ Tymoteusz

 19.09.2018

5

DOBROWOLSKI Marcin

 17.05.2018

6

Bemben Filip

23.04.2018

7

GOHLIKE Olaf

 13.05.2018

8

IZDEBSKI Maksymilian

08.09.2018

9

KOLASA Alex

 22.05.2018

10

KOTOWICZ Medard

14.05.2018

11

LASEK Kacper

 23.04.2018

12

LASZCZYK DAWID

01.06.2018

13

ŁYSZKIEWICZ - DUSTET Artur

 24.04.2018

14

MISZTAL Fryderyk

15.08.2018

15

ORZECHOWSKI Kacper

20.09.2018

16

PYSZ Kajetan

09.10.2018

17

18

19

20

21

ZĘBRZUSKI Oskar

Olejczyk Kacper

Nowicki Eryk

Kowalewski Mateusz

Rochnowski Dawid

02.09.2018

29.03.2018

29.09.2018

12.07.2018

27.09.2018

 

        ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OBOWIĄZUJĄ ORZECZENIA O ZDOLNOŚCI DO UPRAWIANIA SPORTU

wydane TYLKO przez

Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej w Warszawie / filia w Gdyni
GRUPA SZKOLENIOWA "B"

1. Kamil Jóskowski  16.05.2017
2. Eryk Nowicki  08.09.2017 
3. Stanisław Korycki  23.05.2017
4. Maciej Bać  11.08.2017
5. Dawid Rochnowski  GRUPA A 
6. Antoni Wolan NIEAKTUALNE
7. Filip Szpura  04.05.2017
8. Kacper Niklas  26.04.2017
9. Kamil Wojtaszek  02.05.2017
10. Marcel Artysiewicz  08.08.2017
11. Oliwier Pogletka  04.07.2017 
12. Maciej Mikulski  18.07.2017 
13. Maksymilian Grajda  22.05.2017
14. Tomasz Leśniak  GRUPA A 
15. Bartłomiej Straszkiewicz  26.03.2017 
16. Jan Sulima-Gillow 01.06.2017
17. Paweł Piotrowski                            28.05.2017                                                           
18. Oskar Duda          24.05.2017
   
   

 

TRENINGI - ROCZNIK 2006 
harmonogram obowiązuje od 04.09.2017 do odwołania 

     dzień             

godzina

miejsce

UWAGI     

Poniedziałek

18.30 

Boisko

Gdynia Witomino, ul. Nauczycielska 9

 Niebieskie stroje

żółte getry AG

Wtorek

17.00

Boisko

Gdynia Witomino, ul. Nauczycielska 9

 Granatowe stroje

Niebieskie getry AG

 

 Środa

17.00 

Boisko

Gdynia Witomino, ul. Nauczycielska 9

Niebieskie stroje,

żółte getry AG

 Czwartek

 

Wolne

 

 

Piątek

19.00 

Boisko

Gdynia Witomino, ul. Nauczycielska 9

 Granatowe stroje,

niebieskie getry AG

 Sobota

 

              Mecz ligowy/sparing/turniej  

 

 Niedziela

 

              Mecz ligowy/sparing/turniej

 

NA KAŻDY TRENING W PRZYNOSIMY TEŻ OCHRANIACZE, DRES (GÓRĘ I DÓŁ) ORAZ ORTALION. 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 795139
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012