Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

arkaARKA GDYNIA - ORZEŁ TRĄBKI WIELKIE 2:2 (2:1)     Znalezione obrazy dla zapytania orzeł trąbki wielkie klub

Bramki: Jankowski 26' ,Brodnicki 39'.

Arka Gdynia: Rudowski,   Gibaszek ,Brodnicki , Lademan ,Grodecki, Byzdra (41 'Szwoch 50' Fornalik) , Sulewski ,Samson, Chojnacki, Jankowski (41'Ossowski) , Deja,(41' Mądry) .

Znalezione obrazy dla zapytania bałtyk gdyniaBAŁTYK GDYNIA - ARKA GDYNIA SI 0:1(0:1)arka

Niedziela 04.06.2017 ,godz. 13:00

Gdynia ,Górskiego 10

Bramki: Obłąkowski 5'.

Arka Gdynia: Molenda (50' Michniewicz), Bach ,Faltyński ,Urbański (62'Deja), Bohm, Talaśka ,Szaflarski ,Obłakowski (55' Ossowski) ,Janczak, Wiśniewski  Wojda.

Od początku spotkania nasza przewaga  nie podlegała dyskusji. Prowadziliśmy grę stwarzając sobie sytuacje do strzelenia gola. W 5' minucie kapitalnym podaniem popisał się Krystian a formalności dokończył "Oblak " pokonując bramkarza gospodarzy. Gospodarze nie ograniczali się tylko do obrony własnej bramki.Po strzałach zawodników Bałtyku dwa razy interweniować musiał Michał Molenda.W pierwszej połowie mogliśmy podwyższyć wynik ale w dogodnych sytuacjach szwankowała skuteczność. Mimo iż gospodarze próbowali doprowadzić do remisu wynik nie uległ zmianie i odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo.

Liczba odwiedzin: 1290760
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.