Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

PLJC1
Arka Gdynia - Gwiazda Karsin
zbiórka w dniu 06.10.21 r.(środa) godz. 15:00 Gdynia ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie (koszulka polo).
W torbie: buty do gry  (lanki, turfy), getry żółte i niebieskie, nowa koszulka treningowa,
ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Derc, Pilch, Dubiela, Wierciszewski, Ferra, Trzyński, Freiberg, Wiśniewski, Matuszewski, Piasecki, Śmigielski, Szydłowski, Dąbrowski, Radomski, Zakrzewski, Biliński, Perdjon.

Pauza:
Idziaszek, Kłosowski, Czechowicz, Ossowski, Gnabasik, Ziemiańczyk, Bień, Szteler, Pasternacki, Minga, Różański.

Plan na tydzień:

Poniedziałek 15.03.21 r.
18:15 Trening Witomino

Wtorek 16.03.21  r.
17:00 Trening Witomino

Środa 17.03.21 r.
18:45 Trening Witomino

Czwartek 18.03.21 r.
18:15 Trening Indywidualny Witomino

Piątek 19.03.21 r.
18:00 Trening Witomino

Sobota 20.03.21 r.
Wolne ;-)

Niedziela 21.03.21 r.
PLJC2 Beniaminek 03 Starogard Gdański - Arka Gdynia zbiórka godz. 12:00 Gdynia ul. Nauczycielska 9 (wyjazd Busem)

PLJC2

SI Arka Gdynia - Lotos Gdańsk
zbiórka w dniu 21.11.20 r.(sobota) zbiórka godz. 9:50 Gdynia ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w kurtce i dresie (koszulka polo).
W torbie: buty do gry  (lanki, turfy), getry żółte i niebieskie, nowa koszulka treningowa,
ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Idziaszek, Derc, Wiśniewski, Giedrys, Dubiela, Freiberg, Smigielski, Radomski, Kaczmarek, Szydłowski, Zakrzewski, Lemke, Czechowicz, Gnabasik, Szteler.

Pauza:
Pilch, Kłosowski, Wierciszewski, Ossowski, Perdjon, Pazura, Minga, Bien, Pasternacki, Trzyński, Różański, Rokita, Matuszewski.

PLJC2

Ósemka Lębork - SI Arka Gdynia
zbiórka w dniu 14.11.20 r.(sobota) zbiórka godz. 8:20 Gdynia ul. Nauczycielska 9 (wyjazd busem)
Przyjeżdżamy w dresie (koszulka polo).
W torbie: buty do gry  (lanki, turfy), getry żółte i niebieskie, nowa koszulka treningowa,
ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Idziaszek, Wiśniewski, Matuszewski, Dubiela, Freiberg, Ossowski, Smigielski, Radomski, Kaczmarek, Szydłowski, Zakrzewski, Lemke, Czechowicz, Różański.

Pauza:
Pilch, Derc, Kłosowski, Wierciszewski, Rokita, Szteler, Perdjon, Gnabasik, Pazura, Minga, Bien, Pasternacki, Trzyński.

W niedzielę rozegramy mecz z Koroną Żelistrzewo. Zbiórka godz. 11:00 na Witominie. Zabieramy sprzęt tak jak na każdy mecz.

Powolania:

Pilch, Matuszewski, Łuczak, Skrodzki, Koss, Skrodzki, Śmigielski, Markowski, Janiszewski, Minga, Perdjon, Trzyński, Kudrycki, Dubiela, 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1223121
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012