Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Brawa dla chłopców: Filip Freiberg, Oskar Gnabasik, Adam Idziaszek, Przemysław Zakrzewski, którzy mieli 100% frekwencji na zajęciach w marcu ( treningi, gry kontrolne ).

Karty zdrowia do aktualizacji w kwietniu: Mateusz Bień, Dominik Cichy, Igor Dubiela, Mateusz Kłosowski, Mikołaj Król, Maksymilian Maciejowski, Borys Rokita.

28.03.2018 ( środa ) ze względu na zajęte boisko, zajęcia zaczynamy o godzinie 19:00. Koniec zajęć o godzinie 20:30.

Do końca marca trenujemy według planu:

27.03 (wtorek) - trening Witomino godz. 17:00

28.03 (środa) - trening Witomino godz. 19:15

31.03 (sobota) - mecz Arka-Legia. Zbiórka chętnych zawodników 20:00 przy COMS.

Do treningów wracamy po świętach, 3.04.2018.

26.03.2018 ( poniedziałek ) - boisko Witomino godz.17:00 - 18:30

27.03.2018 ( wtorek ) - boisko Witomino godz.17:00 - 19:00

Zebranie rodziców dotyczące organizacji letniego turnieju Arka Gdynia Cup. Rozpoczęcie zebrania o godzinie 17:00 w Szkole Podstawowej nr 35, ul. Uczniowska 1.

28.03.2018 ( środa ) - boisko Witomino godz. 18:30 - 20:00

29.03.2018 ( czwartek ) - wolne

30.03.2018 ( piątek ) - wolne

31.03.2018 ( sobota ) - wyjście na mecz Lotto Ekstraklasy Arka Gdynia - Legia Warszawa, zbiórka o godzinie 20:00 przy COMS - ie. Ubiór odpowiedni do warunków pogodowych, termos z herbatą, owoc, kanapka.

01.04.2018 ( niedziela ) - wolne

02.04.2018 ( poniedziałek ) - wolne

25.03.2018 ( niedziela ) - gry kontrolne z AS Pomorze Sopot, Lechia Gdańsk, zbiórka o godzinie 08:30 boisko Gdańsk Nowy Port ul. Wyzwolenia 8, koniec około godziny 11:00. Zabieramy niebieskie spodenki, żółte oraz niebieskie koszulki, żółte getry, ochraniacze, dres Arki, ortalion, odzież termo, czapka z numerem, rękawiczki, komin, buty do gry na sztucznej nawierzchni, termos z herbatą / ciepłą wodą, owoc x 2.

Powołani: Hubert Schwarz, Adam Idziaszek, Igor Wiśniewski, Nikodem Pasternacki, Artur Radomski, Wiktor Rozmarynowski, Paweł Pazura, Martin Małkowski, Przemysław Zakrzewski, Filip Freiberg, Oskar Gnabasik, Mikołaj Szydłowski, Igor Dubiela, Miłosz Kaczmarek, Mateusz Kłosowski.

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 795146
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012