Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Plan na tydzień:

Poniedziałek 14.06.21 r.
Euro 2020 Polska - Słowacja

Wtorek 15.06.21  r.
17:00 Trening Witomino

Środa 16.06.21 r.
18:45 Trening Witomino

Czwartek 17.06.21 r.
18:15 Trening Indywidualny

Piątek 18.06.21 r.
18:00 Trening Witomino

Sobota 19.06.21 r.
KJC2 Orkan Rumia - Arka Gdynia zbiórka godz. 18:00 ul. Bukowa

Niedziela 20.06.21 r.
PLJC2 Bałtyk Gdynia - Arka Gdynia zbiórka godz. 14:00 ul. Olimpijska 5

PLJC2
Arka Gdynia - AP GKS Kowale
zbiórka w dniu 13.06.21 r.(niedziela) zbiórka godz. 12:00 Gdynia ul. K. Górskiego 10
Przyjeżdżamy w dresie (koszulka polo).
W torbie: buty do gry  (lanki, turfy), getry żółte i niebieskie, nowa koszulka treningowa,
ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Idziaszek, Pilch, Dubiela, Freiberg, Śmigielski, Kaczmarek, Szteler, Gnabasik, Zakrzewski, Różański, Szydłowski, Matuszewski, Wiśniewski, Giedrys, Perdjon.

Pauza:
Derc, Bień, Kłosowski, Czechowicz, Wierciszewski, Ossowski, Pasternacki, Lemke, Minga, Radomski, Trzyński.


KJC2
Arka Gdynia - Pomorzanin Gdynia
zbiórka w dniu 12.06.21 r.(sobota) zbiórka godz. 11:00 ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie (koszulka polo).
W torbie: buty do gry  (lanki, turfy), getry żółte i niebieskie, nowa koszulka treningowa,
ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Pilch, Wiśniewski, Matuszewski, Radomski, Minga, Perdjon, Trzyński

Pauza:
Kłosowski, Bień, Czechowicz, Pasternacki, Wierciszewski, Lemke, Ossowski, Derc, Dubiela, Idziaszek, Freiberg, Smigielski, Kaczmarek, Szteler, Gnabasik, Zakrzewski, Szydłowski, Różański.

KJC2
Arka Gdynia - Korona Żelistrzewo
zbiórka w dniu 09.06.21 r.(środa) zbiórka godz. 17:00 ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie (koszulka polo).
W torbie: buty do gry  (lanki, turfy), getry żółte i niebieskie, nowa koszulka treningowa,
ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Pilch, Derc, Wiśniewski, Matuszewski, Radomski, Szteler, Śmigielski, Różański.

Pauza:
Kłosowski, Bień, Czechowicz, Pasternacki, Wierciszewski, Lemke, Ossowski, Dubiela, Idziaszek, Freiberg, Kaczmarek, Gnabasik, Zakrzewski, Szydłowski, Trzyński, Minga, Perdjon.

Plan na tydzień:

Poniedziałek 07.06.21 r.
18:00 Trening Witomino

Wtorek 08.06.21  r.
17:00 Trening Witomino

Środa 09.06.21 r.
18:45 Trening Witomino

Czwartek 10.06.21 r.
18:15 Trening Indywidualny

Piątek 11.06.21 r.
11:00 Trening Witomino

Sobota 12.06.21 r.
KJC2 Arka Gdynia - Pomorzanin Gdynia zbiórka godz. 11:00 ul. Nauczycielska 9

Niedziela 13.06.21 r.
PLJC2 Arka Gdynia - AP GKS Kowale zbiórka godz. 12:00 ul. Nauczycielska 9

PLJC2
Arka Gdynia - Gryf Wejherowo
zbiórka w dniu 03.06.21 r.(czwartek) godz. 12:30 Gdynia ul. Nauczycielska 9
Przyjeżdżamy w dresie (koszulka polo).
W torbie: buty do gry  (lanki, turfy), getry żółte i niebieskie, nowa koszulka treningowa,
ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Idziaszek, Pilch, Dubiela, Freiberg, Śmigielski, Kaczmarek, Szteler, Gnabasik, Zakrzewski, Radomski, Szydłowski, Matuszewski, Giedrys, Wiśniewski, Perdjon.

Pauza:
Derc, Bień, Kłosowski, Czechowicz, Wierciszewski, Ossowski, Pasternacki, Lemke, Różański, Minga, Trzyński.




PLJC2
Jantar Ustka - Arka Gdynia
zbiórka w dniu 05.06.21 r.(sobota) godz. 7:30 Gdynia ul. Nauczycielska 9 (wyjazd busem)
Przyjeżdżamy w dresie (koszulka polo).
W torbie: buty do gry  (lanki, turfy), getry żółte i niebieskie, nowa koszulka treningowa,
ochraniacze, termo, ortalion, ręcznik, klapki, przybory do kąpieli, legitymacja (dowód lub paszport), bidon, owoc po meczu.

Powołani:
Idziaszek, Derc, Dubiela, Freiberg, Śmigielski, Kaczmarek, Gnabasik, Zakrzewski, Radomski, Szydłowski, Matuszewski, Giedrys, Wiśniewski, Perdjon, Minga.

Pauza:
Pilch, Bień, Kłosowski, Czechowicz, Wierciszewski, Ossowski, Pasternacki, Lemke, Różański, Szteler, Trzyński,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1177553
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012