Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

SEZON 2016 / 2017

GRUPA ZASADNICZA "A"

GRUPA SZKOLENIOWA "B"

SPONSOR GRUPY SZKOLENIOWEJ "B" 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  SPONSOR TECHNICZNY KLUBU

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FANPAGE KLUBU

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KADRA SZKOLENIOWO PEDAGOGICZNA GRUPY "A"

      

             1. trener Przemysław Wiszniewski                               2. trener- asystent Robert Ustarbowski

      p.wiszniewski@si-arka.gdynia.pl     tel. 502 093 789             r.ustarbowski@si-arka.gdynia.pl    tel. 511 260 407

               

           Trener bramkarzy - Arkadiusz Zagórski                      kierownik / wychowawca - Bartosz Zaryczański

        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   tel. 501 932 322                    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    tel. 690 909 002

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  KADRA ZESPOŁU jesień 2016/2017:

   

   Adam Idziaszek

 

Hubert Schwarz

    

Euzebiusz Belka

 

Bień Mateusz

 

Cichy Dominik

 

Freiberg Filip

 

Gnabasik Oskar

 

Kaczmarek Miłosz

 

Król Mikołaj

 

Łoś Maciej

 

Łukasiewicz Alexander

 

Maciejowski Maks

 

Małkowski Martin

 

Pasternacki Nikodem

 

Pazura Paweł

 

Radomski Artur

 

Rokita Borys

 

Rozmarynowski Wiktor

 

Różański Hubert

 

Szydłowski Mikołaj

   

Wiśniewski Igor

 

Zakrzewski Przemek

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KADRA SZKOLENIOWO PEDAGOGICZNA GRUPY "B"

 1. trener  Daniel Kuplicki

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.      tel. +48 608 617 602

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

  KADRA ZESPOŁU na jesień 2016/2017:

    

Michał Dajnowiec

 

Kamil Głowacki

 

Paweł Gryglicki

 

Mikołaj Janiszewski

 

Oskar Kolenda

 

Krzysztof Koss

 

Dawid Ksionek

 

Jakub Labudda

 

Alexander Łukasiewicz

 

Olaf Matuszewski

 

Oskar Perdjon

 

Maksymilian Pilch

 

Maciej Markowski

 

Szymon Skrodzki

 

    

Dawid Śmigielski

 

Kajetan Trzyński

 

 

Maciej Zaliński

 

 Jan Malanowski

 

Daniel Piórkowski

   

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 648747
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012