Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

ROZGRYWKI MISTRZOWSKIE Pomorskiego ZPN

 Runda wiosenna - SEZON 2017 / 2018

Rozgrywki ligowe rocznik 2007 grupa A.

Terminarz rozgrywek ligi: Gdańsk: D2 Młodzik Grupa 2

Mecze ligowe:

Arka Gdynia - Korona Żelistrzewo 2018-04-08 11:00 Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia,Nauczycielska 9)

Cisowa Gdynia - Arka Gdynia 2018-04-15 15:00 GCS GDYNIA SZTUCZNA (Gdynia, Olimpijska 5) - Zmiana terminu.

Arka Gdynia - BAŁTYK GDYNIA AP 2018-04-22 15:00 Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia,Nauczycielska 9)

UKS Jedynka Reda - Arka Gdynia 2018-04-28 13:30 Stadion Miejski (Reda,Łąkowa 59)

Arka Gdynia - Gryf II Wejherowo WKS 2018-05-13 17:00 Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia,Nauczycielska 9)

AP KP GDYNIA - Arka Gdynia SI 2018-05-20 19:00 Boisko B"KLATKA" (Gdynia,Olimpijska 5/9)

Arka Gdynia SI - Gedania II Gdańsk 2018-05-27 12:00 Ośrodek Szkolenia SI Arka Gdynia (Gdynia,Nauczycielska 9)

SZTORM MOSTY - Arka Gdynia SI 2018-06-03 16:00 Boisko Gminne w Kosakowie (Kosakowo,Złote Piaski )

( termin najprawdopodobniej zostanie zmieniony ze względu na udział w turnieju )

Arka Gdynia - Orkan Rumia MKS 2018-06-10 17:30 Ośrodek Szkolenia SI ArkaGdynia (Gdynia,Nauczycielska 9)

Jaguar III Gdańsk Arka Gdynia SI 2018-06-16 11:00 Jaguar Gdańsk (Gdańsk,Budowlanych 49)

 

Turnieje ligowe:

Turniej 1 w dniach 14-04-2018 godz.11:00 boisko Chłapowo – gospodarz KLIF CHŁAPOWO

Turniej 2 w dniach 05-05-2018/06-05-2018 ( czekamy na termin ) – gospodarz UKS JEDYNKA I REDA

Turniej 3 w dniach 26-05-2018/27-05-2018 ( czekamy na termin ) – gospodarz KONSAL SŁAWOSZYNO

 

Turnieje:

2.06-3.06.2018 ( sobota - niedziela ) - turniej Baltic Football Cup w Gdańsku

9.06.2018 ( sobota ) - turniej w Gostyniu

21-24.06.2018 - turniej Arka Gdynia Cup

Terminarz rozgrywek ligi: Gdańsk: E1 Orlik Grupa 5
Runda jesienna 2017/2018 - ARKA 2007 B

w rozgrywkach nazywana - ARKA II Gdynia SI

Terminarz Jesień

T U T A J

 


 

 

 

 

 

 

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA GALERII

 

 OBOWIĄZUJĄ ORZECZENIA O ZDOLNOŚCI DO UPRAWIANIA SPORTU

wydane TYLKO przez

Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej w Warszawie / filia w Gdyni

GRUPA ZASADNICZA "A"

 

Zawodnik

Data ważności badania

1

Euzebiusz

23.07.2018

2

Mateusz

10.10.2018

3

Dominik

06.10.2018

4

Filip

02.09.2018

5

Oskar

19.06.2018

6

Adam

26.07.2018

7

Mikołaj K.

 03.10.2018

8

Miłosz

19.07.2018

9

Maciej

akt.

10

Maksymilian

16.11.2018

11

Martin

14.11.2018

12

Nikodem

25.07.2018

13

Paweł

21.09.2018

14

Artur

11.09.2018

15

Borys

20.10.2018

16

Wiktor

13.08.2018

17

Hubert R.

21.11.2018

18

Hubert

21.11.2018

19

Mikołaj

29.11.2018

20

Igor

22.08.2018

21

22

23

Przemek

Mateusz K.

Igor D.

01.09.2018

26.10.2018

26.10.2018

 

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 OBOWIĄZUJĄ ORZECZENIA O ZDOLNOŚCI DO UPRAWIANIA SPORTU

wydane TYLKO przez

Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej w Warszawie / filia w Gdyni
GRUPA SZKOLENIOWA "B"

IMIĘ I NAZWISKO DATA WAŻNOŚCI ORZECZENIA UWAGI
1. Oskar P.  29.05.2018  
2. Oskar K.  04.10.2018  
3. Jakub                        08.06.2018  
4. Olaf   20.08.2018  
5. Kamil  19.07.2018  
6. Maciej Z.  14.11.2018  
7. Paweł   17.07.2018  
8. Dawid Ś.  21.11.2018  
9. Maksymilian   05.11.2018  
10. Szymon 16.07.2018  
11. Kajetan  11.06.2018  
12. Michał  21.09.2018  
13. Mikołaj  15.10.2018  
14. Krzysztof  11.11.2018  
15. Dawid K.  20.04.2018  
16. Daniel S,  06.05.2018 NIEAKTUALNE
17. Alexander  07.09.2018  
18. Maciej M. 21.09.2018  
 19. Daniel P.  08.09.2018  
20. Kordian   02.08.2018  
     

        

Rocznik 2007

 

FOTO

 

TRENERZY

 

DRUŻYNA

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 835485
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012