Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

lechiaLECHIA GDAŃSK - ARKA GDYNIA SIarkagdynia

Jana z Kolna 18, 81-741 Sopot

Środa, 5 Czerwca 12:00

29 kolejka, I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

Arka Gdynia: Krzebietke, Siedlecki – Rawlik, Krefft Piotr, Filip, Giedrys, Puzdrowski, Kiepuszewski, Hajdel, Kamiński, Butlewski, Urbański, Szczerbicki, Supiński, Świąder, Superson, Dębski, Petryszyn

Zbiórka 11:00 na miejscu

arkagdyniaARKA GDYNIA SI – STOLEM GNIEWINOSTOLEM

Kazimierza Górskiego 10, 81-302 Gdynia

Czwartek, 30 Maja 11:00

28 kolejka, I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

Arka Gdynia: Kondracik, Krzebietke, Rawlik, Hajdel, Krefft Piotr, Giedrys, Puzdrowski, Bojanowski, Kiepuszewski, Urbański, Butlewski, Kamiński, Szczerbicki, Supiński, Superson, Świąder, Dębski, Jarnot

Zbiórka 10:00 na miejscu

baltykAP BAŁTYK GDYNIA - ARKA GDYNIA SIarkagdynia

Kazimierza Górskiego 10, 81-304 Gdynia

Sobota, 25 Maja 13:00

27 kolejka, I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

 

Arka Gdynia: Siedlecki, Krzebietke, Rawlik, Hajdel, Krefft Piotr, Giedrys, Puzdrowski, Bojanowski, Kiepuszewski, Urbański, Butlewski, Kamiński, Szczerbicki, Supiński, Superson, Świąder, Dębski, Jarnot

Zbiórka 12:00 na miejscu

-----------------------------

ARKA GDYNIA SI – MKS GRYF TCZEW

Nauczycielska 9, 81-538 Gdynia

Sobota, 25 Maja 11:00

27 kolejka, I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy

Siedlecki, Kondracik - Hajdel, Kuderczak, Skoczek, Kiepuszewski, Krefft Filip, Petryszyn

arkagdyniaARKA GDYNIA SI – WIKĘD GOSRiT LUZINOluzino

Kazimierza Górskiego 10, 81-302 Gdynia

Sobota, 18 Maja 19:00

26 kolejka, I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

Arka Gdynia: Krzebietke, Kondracik – Hajdel, Bojanowski, Giedrys, Kiepuszewski, Kamiński, Tkaczyk, Rawlik, Superson, Debski, Jarnot, Puzdrowski, Butlewski

Zbiórka 18:00 na miejscu

 

GEDANIA GDAŃSK – ARKA GDYNIA SI

Aleja Gen. Józefa Hallera 201, 80-416 Gdańsk

Sobota, 18 Maja 11:00

26 kolejka, I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy

Kondracik, Siedlecki – Hajdel, Rawlik, Krefft Piotr, Filip, Giedrys, Superson, Bojanowski, Kiepuszewski, Kamiński, Butlewski, Urbański, Supiński, Świąder, Dębski, Petrysztn, Jarnot

Zbiórka 10:00 na miejscu

CHOJNICECHOJNICZANKA CHOJNICE - ARKA GDYNIA SIarkagdynia

Bałtycka 1, 89-600 Chojnice

Sobota, 11 Maja 17:00

25 kolejka, I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy

Arka Gdynia: Krzebietke, Siedlecki - Rawlik, Krefft Piotr, Giedrys, Bojanowski, Kamiński, Urbański, Supiński, Superson, Dębski, Jarnot, Butlefski, Krefft Filip, Tkaczyk, Hajdel

Wyposażenie: ortalion, bluza, buty do gry na nawierzchnię sztuczną, niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, bidony z piciem.

Wyjazd busem 13:30 - NSR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1299118
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012