Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Liga KJC2


Zbiórka w dniu 09.05.21 r.(niedziela)  godz. 13:45 Łęczyce ul. Sportowa 5
Przyjeżdżamy w dresie DELKOM  (NOWYM) wyjściowym i koszulce polo (NOWEJ) + kurtka . Getry żółte i niebieskie.   Zabieramy dresy treningowe DELKOM i termo . Buty na boisko sztuczne.

Powołani:

1. Matyjaszczyk

2. Ryband

3. Capski

4. Chmieliński

5. Soja

6. Bartlewski

7. Szymerowski

8. Jaros

9. Skoczek

10. Kowalski

Liga KJD1


Zbiórka w dniu 08.05.21 r.(sobota)  godz. 13:30   WITOMINO
Przyjeżdżamy w dresie DELKOM  (NOWYM) wyjściowym i koszulce polo (NOWEJ) + kurtka . Getry żółte i niebieskie.   Zabieramy dresy treningowe DELKOM i termo . Buty na boisko sztuczne.

Powołani:

1. Kas

2. Lasocki

3. Kreft

4. Kuśnierczak

5. Ryband

6. Bartlewski

Liga D1


Zbiórka w dniu 08.05.21 r.(sobota)  godz. 09:00  Witomino (wyjazd do Tczewa)
Przyjeżdżamy w dresie DELKOM  (NOWYM) wyjściowym i koszulce polo (NOWEJ) + kurtka . Getry żółte i niebieskie.   Zabieramy dresy treningowe DELKOM i termo . Buty na boisko sztuczne i naturalne. 

Powołani:

1. Siedlecki

2. Giedrys

3. Supiński

4. Jaros

5. Jarnot

6. Górecki

7. Kiepuszewski

8. Superson

9. Kowalski

10. Strugała

11. Godlewski

12. Skoczek

13. Sas

14. Puzdrowski

 

Liga KJC2


Zbiórka w dniu 05.05.21 r.(środa)  godz. 19:30   WITOMINO
Przyjeżdżamy w dresie DELKOM  (NOWYM) wyjściowym i koszulce polo (NOWEJ) + kurtka . Getry żółte i niebieskie.   Zabieramy dresy treningowe DELKOM i termo . Buty na boisko sztuczne.

Powołani:

1. Godlewski

2. Ryband

3. Supiński

4. Bartlewski

5. Superson

6. Twarowski

7. Kowalski

8. Strugała

9. Lasocki

Liga KJD1


Zbiórka w dniu 01.05.21 r.(sobota)  godz. 09:00   WITOMINO
Przyjeżdżamy w dresie DELKOM  (NOWYM) wyjściowym i koszulce polo (NOWEJ) + kurtka . Getry żółte i niebieskie.   Zabieramy dresy treningowe DELKOM i termo . Buty na boisko sztuczne.

Powołani:

1. Kas

2. Kędziora

3. Kowalski

4. Ryband

5. Czapski

6. Puzdrowski

7. Kuśnierczak

8. Bartlewski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1145315
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012