Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Powołania :

1.Siedlecki Bartosz

2. Giedrys Adam

3. Strugała Hubert

4. Skoczek Michał

5. Godlewski Tomasz

6. Czapski Jakub

7. Wojciechowski Jakub

8. Kędziora Tomasz

9. Górecki Igor

10. Sas Leon

11. Twarowski Igor

12. ryband Filip

13. Kreft Maciek

14. Puzdrowski Mundek

15. Supiński Kamil

 

Dalsze informacje w dniu jutrzejszym

Turniej Kaliska CUP 16.06.2018

Powołani: Jeremi Macholl, Filip Telszewski, Sebastian Baltyn, Kuba Kukawka, Piotr Stasiak, Tomek Gapiński, Igor Leszczyński, Adam Czechowski, Jan Drzazgowski, Maciek Kowalski

Miejsce turnieju: Ul. Długa 53 przy Zespole Szkół Publicznych w Kaliskach
Zbiórka: 8:20 na miejscu
Strój: Jedziemy w niebieskim polo z herbem i granatowych spodenkach adidas(białe paski w poprzek)
W plecaku klubowym adidas: LEGITYMACJA SZKOLNA, żółte koszulki Delcom, niebieskie koszulki adidas no10.pl z numerem,żółte spodenki adidas, żółte getry, bluza od dresu, czapka z daszkiem, buty do gry na nawierzchnię naturalną oraz sztuczną, ochraniacze,rzeczy do kąpieli(klapki, ręcznik, płyn, bielizna), zdrowa przekąska i woda.

Zbiórka Witomino godzina 6.15 (niedziela ) jedziemy dwoma samochodami ( Trener Robert , p.Górecki )

Otwarcie turnieju 9.00 ul. Olsztyńska pod bocianią basztą Dobre Miasto .

Jedziemy w dresach Delkom , koszulki polo Delkom ,

Zabieramy: stroje żółte adidas Delkom , getry żółte , bidon , ochraniacze , buty na naturalną i sztuczną nawierzchnię.

Obowiązkowo zabieramy legitymację .

W dniach 09.06 oraz 10.06 nasze zespoły wezmą udział w dwóch turniejach ogólpolskich.

09.06 - Starogard Gdański 

WPŁATA ZA UDZIAŁ NA MIEJSCU

Turniej w Starogradzie Gd. (Eliminacje Beniaminek CUP do Deyna CUP): Węsierski, Baltyn, Czechowski, Gwiazdowski, Gapiński, Rychert, Kusiak, Makowski, Leszczyński, Mitrosz, Wiśniewski

Zbiórka: 7:50 Stadion MIejski im. K. Deyny Starogad Gdańsk

Strój: jedziemy w polówkach niebieskich z herbem, spodenkach granatowych adidas (białe paski w poprzek), do torby klubowej zabieramy:  ręcznik, klapki, żel do mycia, żółta koszulka DELCOM, żółte spodenki adidas, żółte getry, bluzę od dresu, czapkę z daszkiem, wodę, zdrową przekąskę, korki (nawierzchnia naturalna), ochraniacze

10.06 Warszawa

Zbiórka: 6:20 (6:30 wyjazd!) ul. Olimpijska 2 (parking przy sztucznym booisku) rodzice jadący busem: tata Łukasza oraz Nikodema, mama Piotrka, (jedno wolne miejsce)

WPŁATA ZA PRZEJAZD ORAZ UDZIAŁ PRZED WEJŚCIEM DO BUSA

Turniej w Warszawie - Klubowe Mistrzostwa Polski: Deresiewicz, Kukawka, Wójtowicz, Stasiak, Węsierski, Telszewski, Drzazgowski, Mikołajczak, Wroński, Frolików, Kowalski

Strój: jedziemy w polówkach niebieskich z herbem, spodenkach granatowych adidas (białe paski w poprzek), wygodne oddychające obuwie na podróż do torby klubowej zabieramy:  ręcznik, klapki, żel do mycia, żółta koszulka DELCOM, niebieska koszulka adidas Z NUMEREM, żółte spodenki adidas, żółte getry x2, dres, czapkę z daszkiem, dużą wodę, zdrową przekąskę na podróż, kieszonkowe, PODUSZKĘ DO SPANIA. korki (nawierzchnia naturalna), ochraniacze

Powołania

1. Siedlecki Bartosz

2. Giedrys Adam

3. Filipowicz Nathan

4. Sas Leon

5. Twarowski Igor

6. Górecki Igor

7. Godlewski Tomasz

8. Rybant Filip

9. Skoczek Michał

10. Kędziora Tomasz

11. Supiński Kamil

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 834416
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012