Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

DNIA 27.10.2018R. TRENER ROBERT ZAWARŁ ZWIĄZEK MAŁŻEŃSKI Z ZUZANNĄ.

SZCZĘŚLIWYM NOWOŻEŃCOM ŻYCZYMY NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA DUŻO SZCZĘŚCIA I MIŁOŚCI.

Arka II

21.10.2018 Niedziela zbiórka godzina 8.15 Gdynia ul. Olimpijska 5

Powołania :

1. Siedlecki Bartosz

2. Skoczek michał

3. Strugała Hubert

4. Godlewski Tomasz

5. Kędziora Tomasz

6. Giedrys Adam

7. Puzdrowski Mundek

8. Superson Nikodem

9. Kiepuszewski Staś

10. Sas Leon

11. Twarowski Igor

12. Supiński Kamil

13. Wojciechowski Jakub

14. Kas Kacper

15. Rybant Filip

 

Przyjeżdżamy w dresach wyjściowych Delkom , zabieramy strój meczowy adidas Delkom , ochraniacze,bidon,getry niebieskie , dresy treningowe Delkom ,buty na sztuczną nawierzchnię.

Arka III

21.010.2018 niedziela zbiórka godzina 9.45 Witomino ul. Nauczycielska

Powołania,

1. Czapski Jakub.

2. Gioke Filip

3. Kreft Maciek

4. Filipowicz Nathan

Przyjeżdżamy w dresach Delkom,zabieramy getry żółte i niebieskie,ochraniacze,bidon, dresy treningowe Delkom

Arka III

Zbiórka 13.10.2018 Gdańsk Ul. Traugutta 29 godzina 12.00

Powołania

1. Czapski Jakub

2. Skoczek Michał

3. Kreft Maciej

Przyjeżdżamy w dresach wyjściowych Delkom , zabieramy dresy treningowe Delkom , stój żółty meczowy adidas Delkom , ochraniacze , getry (żółte i niebieskie ) , bidon .

Arka II

Zbiórka 14.10.2018 Gdynia Witomino ul. Nauczycielska godzina 12.15

Powołania

1. Siedlecki Bartosz

2. Skoczek Michał

3. Giedrys Adam

4. Strugała Hubert

5. Wojciechowski Jakub

6. Kas Kacper

7. Sas Leon

8. Puzdrowski Mundek

9. Kiepuszewski Stanisław

10. Superson Nikodem

11. Filipowich Nathan

12. Rybant Filip

13. Twarowski Igor

14. Kędziora Tomasz

15. Supiński Kamil

16. Goike Filip

Przyjeżdżamy w dresach Delkom, zabieramy dresy treningowe Delkom, strój meczowy adidas Delkom , ochraniacze, bidon ,getry niebieskie ,

Zbiórka 17:15 witomino ul. Nauczycielska

Powołania

1.MATEUSZ DERC

2.MICHAŁ SKOCZEK

3.HUBERT STRUGAŁA

4.MUNDEK PUZDROWSKI

5.SAS LEON

6.KAS KACPER

7.KREFT MACIEK

8.JAKUB WOJCIECHOWSKI

9.KĘDZIORA TOMASZ

10.TWAROWSKI IGOR

11.SUPIŃSKI KAMIL

12.MIKOŁAJ SZYMEROWSKI

13.NATHAN FILIPOWICZ

14.FILIP GOIKE

Przyjeżdżamy w dresach delkom,zabieramy dresy treningowe delkom,ochraniacze,getry (żółte,niebieskie).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 916698
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012