Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Miejsce pobytu: Centrum wypoczynku dzieci im. A.Gajdara w Swietłogorsku na ul. Bałtyckiej 23

Powołania

1. Strugała Hubert

2. Giedrys Adam

3. Górecki Igor

4. Sas Leon

5. Kędziora Tomek

6. Kiepuszewski Staś

7. Godlewski Tomasz

8. Ryband Filip

9. Siedlecki Bartosz

10.Skoczek Michał

Jedziemy w dresach wyjściowych Delkom , koszulki polo niebieskie Delkom ,

Zabieramy ze sobą koszulki meczowe żółte adidas Delkom, koszulki granatowe Delkom, getry żółte , niebieskie, ochraniacze, buty na nawierzchnię naturalną i sztuczną,dresy treningowe Delkom, bidony, przybory toaletowe ,ręcznik ,klapki, worki ekstraklasa , kąpielówki , Legitymacje szkolne ,

Godzina zbiórki podana będzie w późniejszym terminie

Przedstawiam plan na przyszły tydzień. Nie jest to jeszcze docelowy plan. Dalsze informacje odnośnie planu treningowego wkrótce.

Poniedziałek - godz. 17.00 Witomino (komplet treningowy granatowy, getry niebieskie, dres Delkom)
Wtorek - godz. 18.30 Witomino motoryka (komplet niebieski, żółte getry, dres Delkom) - Trening motoryczny do potwierdzenia na poniedziałkowym treningu.
Środa- 18.30 mecz ligowy ( szczegóły po treningu poniedziałkowym)
Czwartek - godz 17.00 Witomino (komplet treningowy granatowy, getry niebieskie, dres Delkom)
Piątek- wyjazd na turniej do Rosji

1.09.2018 Arka II Gdynia

Zbiórka 9.45 Witomino

Przyjeżdżamy w dresach wyjściowych Delkom zabieramy ze sobą strój meczowy adidas Delkom ,niebieskie getry , ochraniacze , bidony ,nowe treningowe dresy Delkom

Powołania

1. Skoczek Michał

2. Kas Kacper

3. Sas Leon

4. Ryband Filip

5. Miller Aleksander

6. Puzdrowski Mundek

7. Godlewski Tomasz

8. Strugała Hubert

9. Giedrys Adam

10. Kreft Maciek

11. Kiepuszewski Stanisław

12. Górecki Igor

13. Kędziora Tomasz

 

02.09.2018 Arka III Gdynia

Zbiórka - 16.30 Adres Gdańsk Nowy Port Ul. Wyzwolenia 8 

Przyjeżdżamy w Dresach wyjściowych Delkom , zabieramy getry żółte i niebieskie , ochraniacze ,bidon ,nowe treningowe dresy Delkom ,

Powołania

1. Filipowicz Nathan

2. Szymerowski Mikołaj

3. Czapski Jakub

4. Twarowski Igor

5. Supiński Kamil

30.08.2018 Zbiórka wszystkich dzieci godzina 16.00 parking Hala Gdynia Arena , obowiązują wyłącznie koszulki WIELKA ARKA .

Rodzice przy Hali Gdynia Arena zostawiają wszystkie dzieci i samodzielnie udają się bezpośrednio na Skwer Arki Gdynia przy bulwarze nadmorskim.

W tym dniu trening odwołany.

1.Siedlecki Bartosz

2. Kiepuszewski Stanisław

3. Strugała Hubert

4. Giedrys Adam

5. Skoczek Michał

6. Wojciechowski Jakub

7. Puzdrowski Mundek

8. Kas Kacper

9. Sas Leon

10. Ryband Filip

11. Godlewski Tomasz

12. Kędziora Tomasz

13. Górecki Igor

14. Miller Aleksander

15. Czapski Jakub

Zbiórka godzina 14.15 Reda Ul. Łąkowa .

Przyjeżdżamy w dresach wyjściowych Delkom , zabieramy ze sobą żółty strój meczowy Delkom , niebieskie getry , ochraniacze , buty na naturalną i sztuczną nawierzchnię ,ochraniacze ,

 

W czwartek 30.08.2018 w ramach treningu Festyn Rodzinny WIELKA ARKA dalsze informacje wieczorem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 879921
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012