ARKA GDYNIA SI – CHOJNICZANKA CHOJNICE
Kazimierza Górskiego 10, 81-302 Gdynia
Piątek, 13 Października 13:00
10 kolejka, I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
Arka Gdynia: Siedlecki, Krzebietke – Rawlik, Hajdel, Kowalski, Giedrys, Bojanowski, Kamiński, Tkaczyk, Urbańsk, Szczerbicki, Supiński, Butlewski, Świąder, Strugała, Petryszyn, Jarnot, Dębski
Wyposażenie: koszulka treningowa błękitna, ortalion, bluza, buty do gry na nawierzchnię sztuczną, niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, bidony z piciem.
Zbiórka 11:45 na miejscu
AP KOWALE - ARKA GDYNIA SI
Jana z Kolna 18, 81-741 Sopot
Niedziela, 8 Października 16:00
9 kolejka, I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
Arka Gdynia: Siedlecki, Krzebietke - Rawlik, Kowalski, Giedrys, Bojanowski, Kiepuszewski, Kamiński, Tkaczyk, Urbański, Butlewski, Supiński, Superson, Strugała, Jarnot, Dębski
Wyposażenie: koszulka treningowa błękitna, ortalion, bluza, buty do gry na nawierzchnię sztuczną, niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, bidony z piciem.
Zbiórka 15:00 na miejscu
__________________________________
ARKA GDYNIA SI – ZATOKA 95 PUCK
Kazimierza Górskiego 10, 81-302 Gdynia
Sobota, 7 Października 17:00
9 kolejka, I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy
Arka Gdynia: Kondracik - Kiepuszewski, Tkaczyk, Skoczek, Hajdel, Kamiński, Petryszyn, Smolak, Jarnot
Wyposażenie: koszulka treningowa błękitna, ortalion, bluza, buty do gry na nawierzchnię sztuczną, niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, bidony z piciem.
Zbiórka 16:00, NSR
ARKA GDYNIA SI – RADUNIA STĘŻYCA
Kazimierza Górskiego 10, 81-302 Gdynia
Piątek, 29 Września 12:00
8 kolejka, I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
Arka Gdynia: Siedlecki, Kondracik – Kowalski, Puzdrowski, Giedrys, Bojanowski, Kiepuszewski, Urbański, Tkaczyk, Butlewski, Szczerbicki, Supiński, Superson, Świąder, Strugała, Dębski
Wyposażenie: koszulka treningowa błękitna, ortalion, bluza, buty do gry na nawierzchnię sztuczną, niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, bidony z piciem.
Zbiórka 11:00, NSR
DSPN KWIDZYN - ARKA GDYNIA SI
Sportowa 6, 82-500 Kwidzyn
Sobota, 23 Września 15:00
7 kolejka, I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
Arka Gdynia: Siedlecki, Kondracik - Rawlik, Kowalski, Giedrys, Kiepuszewski, Kamiński, Urbański, Supiński, Strugała, Superson, Dębski, Tkaczyk, Butlewski, Szczerbicki, Bojanowski
Wyposażenie: koszulka treningowa błękitna, ortalion, bluza, buty do gry na nawierzchnię naturalną i sztuczną, niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, bidony z piciem.
Wyjazd 12:00, NSR
__________________________________
ARKA GDYNIA SI – CHOJNICZANKA CHOJNICE
Kazimierza Górskiego 10, 81-302 Gdynia
Sobota, 23 Września 11:00
7 kolejka, I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy
Arka Gdynia: Krzebietke - Skoczek, Puzdrowski, Hajdel, Tkaczyk, Butlewski, Krefft, Szczerbicki, Dębski, Jarnot, Smolak
Wyposażenie: koszulka treningowa błękitna, ortalion, bluza, buty do gry na nawierzchnię sztuczną, niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, bidony z piciem.
Zbiórka 10:00, NSR
ARKA GDYNIA SI – BENIAMINEK STAROGARD
Kazimierza Górskiego 10, 81-302 Gdynia
Sobota, 16 Września 11:00
6 kolejka, I liga wojewódzka B1 Junior Młodszy
Arka Gdynia: Kondracik, Siedlecki, Rawlik, Giedrys, Puzdrowski, Kowalski, Kiepuszewski, Hajdel, Kamiński, Tkaczyk, Superson, Butlewski, Supiński, Szczerbicki, Strugała, Świąder, Dębski
Wyposażenie: koszulka treningowa błękitna, ortalion, buty do gry na nawierzchnię sztuczną, niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, bidony z piciem.
Zbiórka 10:00
__________________________________
STOLEM GNIEWINO - ARKA GDYNIA SI
Sportowa 1, 84-250 Gniewino
Niedziela, 17 Września 16:00
6 kolejka, I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy
Arka Gdynia: Krzebietke, Skoczek, Krefft, Smolak, Jarnot, Butlewski, Tkaczyk, Świąder, Hajdel, Puzdrowski
Wyposażenie: koszulka treningowa błękitna, ortalion, bluza, buty do gry na nawierzchnię naturalną i sztuczną, niebieskie getry, ochraniacze, akcesoria do kąpieli, bidony z piciem.
Wyjazd, 13:45 NSR