Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Zbiórka godzina 8.15 Gdańsk Ul. Traugutta 29

Powołania

1. Kas Kacper

2. Goike Filip

3. Superson Nikodem

4. Puzdrowski Mundek

5. Strugała Hubert

6. Szymerowski Mikołaj

7. Kreft Maciek

8. Górecki Igor

9. Twarowski Igor

10. Czapski Jakub

11. Supiński Kamil

Przyjeżdżamy w Dresach wyjściowych Delkom, zabieramy strój meczowy żółty adidas Delkom, ochraniacze, getry żółte i niebieskie, buty na nawierzchnię sztuczną, dresy treningowe Delkom,ortaliony.

Zbiórka 9:30 Stadion Narodowy Rugby
Powołani wszyscy, którzy wyrazili chęć udziału w turnieju.
Strój żółty Delkom, dres Delkom, żółte getry, buty na sztuczną nawierzchnię, woda, ochraniacze.
W tym dniu trening popołudniowy odwołany.

Arka III

22.09.2018 zbiórka Witomino 9.45

Przyjeżdżamy w dresach Delkom ,

Zabieramy getry żółte i niebieskie , ochraniacze , dresy treningowe Delkom

Powołania

1. Górecki Igor

2. Kędziora Tomasz

3. Kreft Maciej

4. Supiński Kamil

5. Goike Filip

6. Szymerowski Mikołaj

Arka II

23.09.2018 zbiórka godzina 12.15 Gdynia ul. Olimpijska 5 ( klatka )

Przyjeżdżamy w dresach Delkom , zabieramy żółty strój meczowy adidas Delkom, niebieskie getry , ochraniacze , dresy treningowe Delkom

Powołania

1. Skoczek Michał

2. Siedlecki Bartosz

3. Kas Kacper

4. Puzdrowski Mundek

5. Twarowski Igor

6. Godlewski Tomasz

7. Giedrys Adam

8. Czapski Jakub

9. Ryband Filip

10. Wojciechowski Jakub

11. Sas Leon

12. Strugała Hubert

13. Filipowicz Nathan

14. Kiepuszewski Staś

Zbiórka 20.00 przy wejściu VIP

Przyjeżdżamy w strojach żółtych adidas Delkom , żółte getry , dresy treningowe Delkom .

Powołania

1. Skoczek Michał

2.Siedlecki Bartosz

3. Kreft Maciek

4. Puzdrowski Mundek

5. Twarowski Igor

6. Godlewski Tomasz

7. Giedrys Adam

8. Czapski Jakub

9. Szymerowski Mikołaj

10. Supiński Kamil

11. Sas Leon

12. Strugała Hubert

13. Filipowicz Nathan

14. Kiepuszewski Staś

19.09.2018 Zbiórka 16.30 Pruszcz Gdański Przejazdowo ul. Jesionowa 8

Powołania

1. Siedlecki Bartosz

2. Kiepuszewski Staś

3. Strugała Hubert

4. Skoczek Michał

5. Giedrys Adam

6. Kas Kacper

7. Sas Leon

8. Kreft Maciek

9. Wojciechowski Jakub

10. Górecki Igor

11. Kędziora Tomasz

12. Rybant Filip

13. Twarowski Igor

14. Godlewski tomasz

15. Puzdrowski Mundek

Przyjeżdżamy w wyjściowych dresach Delkom , zabieramy strój Żółty Adidas Delkom , żółte,niebieskie getry ochraniacze, buty na nawierzchnię sztuczną i naturalną , dresy treningowe Delkom

Pozostali nie powołani zawodnicy mają trening 17.00 Witomino

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 916701
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012