Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

1. OBÓZ TUCHOLA:

 11-18.08.18 r.

Zakwaterowanie: Hotel pokoje o wysokim standardzie, z TV SAT  i łazienkami,

Wyżywienie: w miejscu zakwaterowania, 3 obfite posiłki dziennie

Transport: przejazd tam i z powrotem autokarem,

Koszt obozu:       1250,00 PLN (jeden tysiąc dwieście złotych)

Terminy wpłat, deklaracja i inne informacje w wiadomości e-mail.

Szczegóły na www.osirtuchola.pl

2. SZKOLENIE SPORT-ZDROWIE-RODZINA

Miejsce: lobby Stadionu Miejskiego, ul. Olimpijska 5.
Dzień: 14.05.2018 (poniedziałek)
Start: godzina 17.00
Koniec: godzina 19.00

SPOTKANIE EDUKACYJNE DLA RODZICÓW I DZIECI „AKTYWNOŚĆ” „PSYCHOEDUKACJA”
Szczegóły w wiadomości e-mail.

Bardzo proszę o obecność chłopców wraz z opiekunami.

3. NOWY PLAN TRENINGÓW INDYWIDUALNYCH W ZAKŁADCE TRENINGI

Zbiórka - Piątek 11.05.2018 godzina 13.30 Narodowy Stadion Rugby

POWRÓT 13.05 .2018 wyjazd z Malborka około 14 - stej.

Jedziemy ubrani w dresy Delkom ,niebieskie polo Delkom , czapeczki z daszkiem ( od sponsora )

Zabieramy torby Delkom ,stroje meczowe żółte adidas Delkom , granatowe adidas Delkom , getry żółte i niebieskie ,ochraniacze buty na nawierzchnię sztuczną i naturalną , przybory toaletowe ,ręcznik (arkowy ), klapki , bidon . Powołania.

1. Siedlecki Bartosz

2. Strugała Hubert

3. Kas Kacper

4. Sas Leon

5. Wojciechowski Jakub

6. Górecki Igor

7. Godlewski Tomasz

8. Skoczek Michał

9. Giedrys Adam

10. Czapski Jakub

 

OBOWIĄZKOWO ZABIERAMY LEGITYMACJĘ SZKOLNĄ

Turniej LIGOWY 13.05 (NIEDZIELA! po zmianie):

Czechowski, Wójtowicz, Węsierski, Mikołajczak, Wroński, Gapiński, Kowalski, Stasiak, Frolików

Zbiórka 8:30 GCS ul. Olimpijska 5  Strój: żółte koszulki, granatowe spodenki, żółte getry, dres, woda.

 

Zbiórka środa 09.05.2018 godzina 10.00 Stadion Narodowy Rugby

Zabieramy granatowe stroje Delkom , żółte getry ,dres Delkom , bidon ,

Powołania:

1. Kędziora Tomasz

2. Puzdrowski Mundek

3. Szymerowski Mikołaj

4. Filipowicz Nathan

5. Goike Filip

6. Supiński Kamil

7. Czapski Jakub

PLAN TRENINGOWY:

08.05 - Trening Witomino godz. 18:30

09.05 - TURNIEJ ADAKEMIA KLASY EKSTRA

godz: 10:00 zbióka Narodowy Stadion Rugby ul. Olimpijska (parking)

Powołania:

zespół 1 niebieskie koszulki z numerem, żółte spodenki, żółte getry - Czechowski, Leszczyński, Mikołajczak, Rychert, Drzazgowski, Kusiak

zespół 2 żółte koszulki, granatowe spodenki, żółte getry - Telszewski, Raczyński, Wójtowicz, Wroński, WIśniewski, Węsierski (również strój do gry w polu) 

09.05 - Trening Checz 18:30 - dla wszytskich niegrajacych w turnieju oraz chętnych

10.05 - Trening Witomino 17:00 

12.05 - Turniej Ligowy ul. Olimpijska Gdyńskie Centrum Sportu 9:00 (POWOŁANIA W ŚRODĘ)

NASI MŁODZI ARKOWCY DZIELNIE WSPIERALI PIERWSZY ZESPÓŁ PODCZAS FINAŁU PUCHARU POLSKI!

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 834416
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012