Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

08.09.2018 ( sobota ) zbiórka 17.00 Witomino

Zabieramy getry żółte i niebieskie ,przyjeżdżamy w dresach wyjściowych Delkom , a do torby zabieramy dresy treningowe Delkom.

Powołania :

1. Czapski Jakub ,

2. Filipowicz Nathan,

3. Szymerowski Mikołaj ,

4. Superson Nikodem

5. Miller Aleks

6. Puzdrowski Mundek

7. Twarowski Igor,

8. Kas Kacper

9. Supiński Kamil

10. Kreft Maciek

Powołania :

1. Superson Nikodem

2. Kiepuszewski Staś

3. Miller Aleksander

4. Skoczek Michał

5. Giedrys Adam

6 Godlewski Tomasz

7. Puzdrowski Mundek

8. Ryband Filip

9. Sas Leon

10. Kas Kacper

11. Górecki Igor

12. Kędziora Tomek

13. Kreft Maciek

14. Twarowski Igor

15. Szymerowski Mikołaj

Zbiórka 17.45 ul. Zamenhofa ( CHECZ )

Przyjeżdżamy w dresach Delkom wyjściowych , zabieramy koszulki meczowe żółte Delkom , ochraniacze , obuwie na nawierzchnię naturalną ,dresy Delkom treningowe , niebieskie getry ,bidony

Zawodnicy nie powołani na mecz ligowy mają trening na Witominie godzina 17.00 z trenerem Robertem

Miejsce pobytu: Centrum wypoczynku dzieci im. A.Gajdara w Swietłogorsku na ul. Bałtyckiej 23

Powołania

1. Strugała Hubert

2. Giedrys Adam

3. Górecki Igor

4. Sas Leon

5. Kędziora Tomek

6. Kiepuszewski Staś

7. Godlewski Tomasz

8. Ryband Filip

9. Siedlecki Bartosz

10.Skoczek Michał

Jedziemy w dresach wyjściowych Delkom , koszulki polo niebieskie Delkom ,

Zabieramy ze sobą koszulki meczowe żółte adidas Delkom, koszulki granatowe Delkom, getry żółte , niebieskie, ochraniacze, buty na nawierzchnię naturalną i sztuczną,dresy treningowe Delkom, bidony, przybory toaletowe ,ręcznik ,klapki, worki ekstraklasa , kąpielówki , Legitymacje szkolne ,

Godzina zbiórki podana będzie w późniejszym terminie

Przedstawiam plan na przyszły tydzień. Nie jest to jeszcze docelowy plan. Dalsze informacje odnośnie planu treningowego wkrótce.

Poniedziałek - godz. 17.00 Witomino (komplet treningowy granatowy, getry niebieskie, dres Delkom)
Wtorek - godz. 18.30 Witomino motoryka (komplet niebieski, żółte getry, dres Delkom) - Trening motoryczny do potwierdzenia na poniedziałkowym treningu.
Środa- 18.30 mecz ligowy ( szczegóły po treningu poniedziałkowym)
Czwartek - godz 17.00 Witomino (komplet treningowy granatowy, getry niebieskie, dres Delkom)
Piątek- wyjazd na turniej do Rosji

1.09.2018 Arka II Gdynia

Zbiórka 9.45 Witomino

Przyjeżdżamy w dresach wyjściowych Delkom zabieramy ze sobą strój meczowy adidas Delkom ,niebieskie getry , ochraniacze , bidony ,nowe treningowe dresy Delkom

Powołania

1. Skoczek Michał

2. Kas Kacper

3. Sas Leon

4. Ryband Filip

5. Miller Aleksander

6. Puzdrowski Mundek

7. Godlewski Tomasz

8. Strugała Hubert

9. Giedrys Adam

10. Kreft Maciek

11. Kiepuszewski Stanisław

12. Górecki Igor

13. Kędziora Tomasz

 

02.09.2018 Arka III Gdynia

Zbiórka - 16.30 Adres Gdańsk Nowy Port Ul. Wyzwolenia 8 

Przyjeżdżamy w Dresach wyjściowych Delkom , zabieramy getry żółte i niebieskie , ochraniacze ,bidon ,nowe treningowe dresy Delkom ,

Powołania

1. Filipowicz Nathan

2. Szymerowski Mikołaj

3. Czapski Jakub

4. Twarowski Igor

5. Supiński Kamil

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 916701
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012