Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

 SEZON 2017 / 2018

GRUPA ZASADNICZA "A"

SPONSOR GRUPY ZASADNICZEJ "A" 2008

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GRUPA SZKOLENIOWA "B"

 SPONSOR GRUPY SZKOLENIOWEJ "B"

 

....................................................................................................................................................

SPONSOR TECHNICZNY KLUBU

         

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FANPAGE KLUBU

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   KADRA SZKOLENIOWO PEDAGOGICZNA GRUPY "A"

                  

1. trener PRZEMYSŁAW WISZNIEWSKI              Asystent trenera ROBERT USTARBOWSKI

  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.               Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KADRA DRUŻYNY ZASADNICZEJ "A" - jesień 2017/2018

                                                              

1.BARTŁOMIEJ SIEDLECKI    2.ADAM CZECHOWSKI          3.NATHAN FILIPOWICZ            4.ADAM GIEDRYS

                  

5.TOMASZ GODLEWSKI-KPT.   6.DAVID GRABIŃSKI       7.BARTOSZ GWIAZDOWSKI  8.ANDRZEJ JASZCZYKOWSKI

                      

       9.KACPER KAS                 10.IGOR KARPIŃSKI          11.EDMUND PUZDROWSKI            12.LEON SAS

                                                            

     13.JAKUB CZAPSKI            14.MICHAŁ SKOCZEK              15.PIOTR STASIAK            16.HUBERT STRUGAŁA

                  

17.MIKOŁAJ SZYMEROWSKI 18.JAKUB WOJCIECHOWSKI 19.MATEUSZ WÓJTOWICZ         20.DAWID KAMIŃSKI

 

21. MACIEJ KREFT

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KADRA SZKOLENIOWO PEDAGOGICZNA GRUPY SZKOLENIOWEJ "B"

               

   I trener:  Bartosz Zawidzki                                II trener: Mateusz Czaja

      tel. +48 605 201 106    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.             tel. + 48 662 345 453   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KADRA DRUŻYNY SZKOLENIOWEJ "B" - jesień 2017 / 2018

               

     1. Baltyn Sebastian                2. Deresiewicz Łukasz               3. Frolików Mateusz              4. Adam Czechowski

 

           

    5. Kamiński Dawid               6. Jaszczykowski Andrzej        7. Gwiazdowski Bartosz           8. Stasiak Piotr

                    

     9. Kukawka Jakub                10. Leszczyński Igor               11. Macholl Jeremi            12. Makowski Antoni

                 

13. Mikołajczak Nikodem         14. Raczyński Marcel               15. Rychert Adrian               16. Wójtowicz Mateusz

              

    17. Telszewski Filip               18. Kowalski Maciej                19. Węsierski Filip              20. Wiśniewski Igor

           

  21.Wroński Konrad                22. Drzazgowski Jan              23. Gapiński Tomasz            24. Mitrosz Samuel   

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 723978
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012