Szanowni rodzice pierwszy trening AG 2010 odbędzie się 1 sierpnia o godzi 18.30 na Witominie ul. Nauczycielska 9.
Plan treningowy w miesiacu sierpień:
1,2,3,10,11,16,17 sierpień- treningi na Witominie godzina 18.30 , ul.Nauczycielska 9
20-26 sierpień- wyjazd na obóz do Żelistrzewa
29,30,31 sierpień- treningi na Witominie godzina 18.30 , ul Nauczycielska 9
Witamy na stronie rocznika 2010!
Nowo powstała drużyna 7-latków, to efekt etapizacji działań w oparciu o piramidę szkolenia, która od ubiegłego roku obowiązuje na linii Ekstraklasa ARKA Gdynia SSA - SI "ARKA" Gdynia - Szkółki AG Fundacji "Nigdy nie zostaniesz sam".
Chłopcy, których wstępnie jest 23 w szerokiej kadrze rocznika, a może ich być jedynie nieznacznie więcej, już w sierpniu wyjadą na pierwsze zgrupowanie do Żelistrzewa a od września wystartują w rozgrywkach mistrzowskich turniejowych Pomorskiego ZPN.