Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Szanowni rodzice pierwszy trening AG 2010 odbędzie się  1 sierpnia o godzi 18.30 na Witominie ul. Nauczycielska 9.

Plan treningowy w miesiacu sierpień:

1,2,3,10,11,16,17 sierpień- treningi na Witominie godzina 18.30 , ul.Nauczycielska 9

20-26 sierpień- wyjazd na obóz do Żelistrzewa 

29,30,31 sierpień- treningi na Witominie  godzina 18.30 , ul Nauczycielska 9

Witamy na stronie rocznika 2010!

Nowo powstała drużyna 7-latków, to efekt etapizacji działań w oparciu o piramidę szkolenia, która od ubiegłego roku obowiązuje na linii Ekstraklasa ARKA Gdynia SSA - SI "ARKA" Gdynia - Szkółki AG Fundacji "Nigdy nie zostaniesz sam".

Chłopcy, których wstępnie jest 23 w szerokiej kadrze rocznika, a może ich być jedynie nieznacznie więcej, już w sierpniu wyjadą na pierwsze zgrupowanie do Żelistrzewa a od września wystartują w rozgrywkach mistrzowskich turniejowych Pomorskiego ZPN.

Czytaj więcej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1446747
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012