Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

XX Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży

ARKA GDYNIA CUP' 2019

Chłopcy - kategoria Under 12 - rocznik 2007

04 - 06 stycznia 2019

Hala Sportowo Widowiskowa GDYNIA ARENA

PODZIAŁ NA KOSZYKI PRZED LOSOWANIEM GRUP ELIMINACYJNYCH

Koszyk A –

Koszyk B –

Koszyk C –

Koszyk D –

 

WARUNKI DO GRY:

- obiekt - Hala Sportowo Widowiskowa  GDYNIA ARENA, ul. trenera Kazimierza Górskiego 8, Gdynia

- boisko 42 x 22 m,

- bramki 5 x 2 m,

- piłka nr 4

- liczba zawodników 5 + 1

- płyta boiska - syntetyczna nawierzchnia ASTRO PRO FLOOR

- dopuszczalne obuwie - TURF z malutkimi kołeczkami lub obuwie halowe, białe lub kauczukowe.

 

REGULAMIN ROZGRYWEK:  wkrótce

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2018

 22 - 25 czerwiec 2018

 KATEGORIA Under 9  - rocznik 2009

 

U 09 TEAM GRUPA A   1 2 3 4 5 6 7 8 PKT / PNT. GOALS MSC / PL. 25 VI
1. ARKONIA Szczecin    X 0:3   3:0  7:0  4:0 6:2   5:1  11:0 18  36-6  2  
2. CONSTRACT Lubawa    3:0  X  2:1  5:0  2:1  2:1  4:0  5:1 21 23-4  1  
3. ESCOLA Pruszcz Gd.    0:3  1:2  X  5:0  0:0  0:2  2:0  6:0 10 14-7   5  
4. SALOS Rumia    0:7  0:5 0:5   X 1:7   2:6 1:2   5:3  3 9-35   8  
5. ARKA 2009 A 1    0:4  1:2  0:0  7:1  X  9:2  2:1  12:0  13 31-10   3  
6. WAKATAKE JAPAN    2:6  1:2  2:0  6:2  2:9  X  2:0  2:2  10 17-21   4  
7. WISEŁKA Bydgoszcz   1:5   0:4  0:2  2:1 1:2  0:2   X  0:2  3 6-14  7  
8. SZTORM Mosty   0:11  1:5   0:6  3:5 0:12   2:2  0:2  X  4 6-41   6  

  

Nr meczu GODZINA KTO GRA U 9 - GRUPA A 1 X 17 MINUT BOISKO REZULTAT
Match NR Time Who game TEAM TEAM The Pitch Score
1 08.40 1-8 ARKONIA Szczecin SZTORM Mosty GCS A6  11:0
2 09.00 2-7 CONSTRACT Lubawa WISEŁKA Bydgoszcz GCS A6  4:0
3 09.20 3-6 ESCOLA Pruszcz Gd WAKATAKE JAPAN GCS A6  0:2
4 09.40 4-5 SALOS Rumia ARKA 2009 A 1 GCS A6  1:7
5 10.00 1-7 ARKONIA Szczecin WISEŁKA Bydgoszcz GCS A6  5:1
6 10.20 8-6 SZTORM Mosty WAKATAKE JAPAN GCS A6  2:2
7 10.40 2-5 CONSTRACT Lubawa ARKA 2009 A 1 GCS A6  2:1
8 11.00 3-4 ESCOLA Pruszcz Gd SALOS Rumia GCS A6  5:0
9 11.20 1-6 ARKONIA Szczecin WAKATAKE JAPAN GCS A6  6:2
10 11.40 7-5 WISEŁKA Bydgoszcz ARKA 2009 A 1 GCS A6  1:2
11 12.00 8-4 SZTORM Mosty SALOS Rumia GCS A6  3:5
12 12.20 2-3 CONSTRACT Lubawa ESCOLA Pruszcz Gd GCS A6  2:1
13 12.40 1-5 ARKONIA Szczecin ARKA 2009 A 1 GCS A6  4:0
14 13.00 6-4 WAKATAKE JAPAN SALOS Rumia GCS A6  6:2
15 13.20 7-3 WISEŁKA Bydgoszcz ESCOLA Pruszcz Gd GCS A6  0:2
16 13.40 8-2 SZTORM Mosty CONSTRACT Lubawa GCS A6  1:5
17 14.00 1-4 ARKONIA Szczecin SALOS Rumia GCS A6  7:0
18 14.20 5-3 ARKA 2009 A 1 ESCOLA Pruszcz Gd GCS A6 0:0 
19 14.40 6-2 WAKATAKE JAPAN CONSTRACT Lubawa GCS A6 1:2 
20 15.00 7-8 WISEŁKA Bydgoszcz SZTORM Mosty GCS A6  0:0
21 15.20 1-3 ARKONIA Szczecin ESCOLA Pruszcz Gd GCS A6  3:0
22 15.40 4-2 SALOS Rumia CONSTRACT Lubawa GCS A6 0:5 
23 16.00 5-8 ARKA 2009 A 1 SZTORM Mosty GCS A6 12:0 
243 16.20 6-7 WAKATAKE JAPAN WISEŁKA Bydgoszcz STA 01 2:0 
25 16.20 1-2 ARKONIA Szczecin CONSTRACT Lubawa GCS A6 0:3 
26 16.40 3-8 ESCOLA Pruszcz Gd SZTORM Mosty GCS A6 6:0 
27 17.00 4-7 SALOS Rumia WISEŁKA Bydgoszcz GCS A6  1:2
28 17.40 5-6 ARKA 2009 A 1 WAKATAKE JAPAN STA 01  9:2

 


 

U 09 TEAM U 9 GRUPA B   1 2 3 4 5 6 7 8 PKT / PNT. GOALS MSC / PL. 25 VI
1. ARKA 2010 A 1    X  9:0  3:0  0:0  4:1  0:4 5:1   0:1  13  21-7  3  
2. ARKA 2010 B 2    0:9  X  2:3  2:3  0:6  0:5  0:3  1:4 0 5-33   8  
3. WARTA Gorzów Wlkp.    0:3  3:2  X  1:1  0:2  0:4  1:0  0:5 7 5-17   6  
4. AG ENGLAND    0:0  3:2  1:1  X 3:3  0:6  3:1   1:3 11-16   5  
5. POLONIA Jastrowie    1:4  6:0  2:0  3:3  X  1:4  5:0 1:2  10  19-13  4  
6. JAGUAR Gdańsk    4:0  5:0  4:0  6:0  4:1  X  10:0  1:0 21  34-1  1  
7. CASSUBIAN Bolszewo    1:5  3:0  0:1 1:3   0:5  0:10  X  0:3  5-27  7  
8. STOLEM Gniewino    1:0  4:1  5:0  3:1  2:1  0:1  3:0  X 18   18-4  2  

  

Nr meczu GODZINA KTO GRA U 9 - GRUPA B 1 X 17 MINUT BOISKO REZULTAT
Match NR Time Who game TEAM TEAM The Pitch Score
29 08.40 1-8 ARKA 2010 A 1 STOLEM Gniewino GCS A7 0:1
30 09.00 2-7 ARKA 2010 B 2 CASUBIAN Bolszewo GCS A7 0:3 
31 09.20 3-6 WARTA Gorzów Wlkp. JAGUAR Gdańsk GCS A7 4:0
32 09.40 4-5 AG ENGLAND POLONIA Jastrowie GCS A7 3:3 
33 10.00 1-7 ARKA 2010 A 1 CASUBIAN Bolszewo GCS A7 5:1
34 10.20 8-6 STOLEM Gniewino JAGUAR Gdańsk GCS A7 0:1 
35 10.40 2-5 ARKA 2010 B 2 POLONIA Jastrowie GCS A7  0:6
36 11.00 3-4 WARTA Gorzów Wlkp. AG ENGLAND GCS A7  1:1
37 11.20 1-6 ARKA 2010 A 1 JAGUAR Gdańsk GCS A7 0:4 
38 11.40 7-5 CASUBIAN Bolszewo POLONIA Jastrowie GCS A7 0:5 
39 12.00 8-4 STOLEM Gniewino AG ENGLAND GCS A7  3:1
40 12.20 2-3 ARKA 2010 B 2 WARTA Gorzów Wlkp. GCS A7 2:3 
41 12.40 1-5 ARKA 2010 A 1 POLONIA Jastrowie GCS A7 4:1 
42 13.00 6-4 JAGUAR Gdańsk AG ENGLAND GCS A7 6:0 
43 13.20 7-3 CASUBIAN Bolszewo WARTA Gorzów Wlkp. GCS A7 0:1 
44 13.40 8-2 STOLEM Gniewino ARKA 2010 B 2 GCS A7  4:1
45 14.00 1-4 ARKA 2010 A 1 AG ENGLAND GCS A7 0:0 
46 14.20 5-3 POLONIA Jastrowie WARTA Gorzów Wlkp. GCS A7 2:0 
47 14.40 6-2 JAGUAR Gdańsk ARKA 2010 B 2 GCS A7 5:0 
48 15.00 7-8 CASUBIAN Bolszewo STOLEM Gniewino GCS A7  0:3
49 15.20 1-3 ARKA 2010 A 1 WARTA Gorzów Wlkp. GCS A7 3:0 
50 15.40 4-2 AG ENGLAND ARKA 2010 B 2 GCS A7 3:2 
51 16.00 5-8 POLONIA Jastrowie STOLEM Gniewino GCS A7  1:2
52 16.20 6-7 JAGUAR Gdańsk CASUBIAN Bolszewo GCS A7 10:0 
53 16.40 1-2 ARKA 2010 A 1 ARKA 2010 B 2 GCS A7 9:0 
54 17.00 3-8 WARTA Gorzów Wlkp. STOLEM Gniewino GCS A7  0:5
55 17.20 4-7 AG ENGLAND CASUBIAN Bolszewo STA 01  3:1
56 17.20 5-6 POLONIA Jastrowie JAGUAR Gdańsk GCS A7  1:4

 


 

U 09 TEAM U 9 - GRUPA C   1 2 3 4 5 6 7 8 PKT / PNT. GOALS MSC / PL. 25 VI
1. ARKA 2009 A 2    X  1:2 1:1   1:2  0:2  2:1  2:1 1:4   7  9-12  5  
2. BE A STAR Warszawa    2:1  X 5:0   4:0  0:2 7:0   9:0  3:1 18  30-4   2  
3. ARKA 2009 B 1    1:1  0:5  X  0:1  1:5  6:1  2:0  0:2 10-15   6  
4. AP DĄBROWA Gdynia    2:1  0:4 1:0   X  0:4  2:0  2:1  1:3 12 7-14   4  
5. LECHIA Gdańsk    2:0  2:0  5:1 4:0   X  5:2  4:1  1:0 21  23-4   1  
6. LATARNIK Choczewo    1:2  0:7  1:6  0:2  2:5  X  2:6  0:5 6-33   8  
7. KORONA Żelistrzewo    1:2  0:9 0:2   1:2 1:4   6:2  X  1:2 10-23   7  
8. FK LIEPAIA    4:1  1:3  2:0 3:1  0:1   5:0  2:1  X 15  17-7   3  

 

 

Nr meczu GODZINA KTO GRA U 9 - GRUPA C 1 X 17 MINUT BOISKO REZULTAT
Match NR Time Who game TEAM TEAM The Pitch Score
57 08.40 1-8 ARKA 2009 A 2 FK LIEPAIA GCS A8  1:4
58 09.00 2-7 BE A STAR Warszawa KORONA Żelistrzewo GCS A8  9:0
59 09.20 3-6 ARKA 2009 B 1 LATARNIK Choczewo GCS A8  6:1
60 09.40 4-5 AP DĄBROWA Gdynia LECHIA Gdańsk GCS A8  0:4
61 10.00 1-7 ARKA 2009 A 2 KORONA Żelistrzewo GCS A8  2:1
62 10.20 8-6 FK LIEPAIA LATARNIK Choczewo GCS A8  5:0
63 10.40 2-5 BE A STAR Warszawa LECHIA Gdańsk GCS A8  0:2
64 11.00 3-4 ARKA 2009 B 1 AP DĄBROWA Gdynia GCS A8 0:1 
65 11.20 1-6 ARKA 2009 A 2 LATARNIK Choczewo GCS A8  2:1
66 11.40 7-5 KORONA Żelistrzewo LECHIA Gdańsk GCS A8 1:4 
67 12.00 8-4 FK LIEPAIA AP DĄBROWA Gdynia GCS A8  3:1
68 12.20 2-3 BE A STAR Warszawa ARKA 2009 B 1 GCS A8  5:0
69 12.40 1-5 ARKA 2009 A 2 LECHIA Gdańsk GCS A8 0:2 
70 13.00 6-4 LATARNIK Choczewo AP DĄBROWA Gdynia GCS A8  0:2
71 13.20 7-3 KORONA Żelistrzewo ARKA 2009 B 1 GCS A8 0:2 
72 13.40 8-2 FK LIEPAIA BE A STAR Warszawa GCS A8  1:3
73 14.00 1-4 ARKA 2009 A 2 AP DĄBROWA Gdynia GCS A8 1:2 
74 14.20 5-3 LECHIA Gdańsk ARKA 2009 B 1 GCS A8  5:1
75 14.40 6-2 LATARNIK Choczewo BE A STAR Warszawa GCS A8  0:7
76 15.00 7-8 KORONA Żelistrzewo FK LIEPAIA GCS A8  1:2
77 15.20 1-3 ARKA 2009 A 2 ARKA 2009 B 1 GCS A8 1:1 
78 15.40 4-2 AP DĄBROWA Gdynia BE A STAR Warszawa GCS A8  0:4
79 16.00 5-8 LECHIA Gdańsk FK LIEPAIA GCS A8 1:0 
80 16.20 6-7 LATARNIK Choczewo KORONA Żelistrzewo GCS A8  2:6
81 16.40 1-2 ARKA 2009 A 2 BE A STAR Warszawa GCS A8  1:2
82 17.00 3-8 ARKA 2009 B 1 FK LIEPAIA STA 01  0:2
83 17.00 4-7 AP DĄBROWA Gdynia KORONA Żelistrzewo GCS A8  2:1
84 17.20 5-6 LECHIA Gdańsk LATARNIK Choczewo GCS A8 5:2 
             

 


 

U 09 TEAM U 9 - GRUPA D   1 2 3 4 5 6 7 8 PKT / PNT. GOALS MSC / PL. 25 VI
1. FC MAMONOVO    X  3:1  0:1 4:0  9:1   4:0 6:0   3:3  17  29-6  2  
2. ARKA 2010 B 1    1:3  X  0:10  0:4  2:3 0:5   0:4  0:5 3-34   8  
3. CHAMPION Warszawa    1:0  10:0  X  5:0  9:0  4:0  8:0  3:1 21  40-1   1  
4. CHOJNIK Jelenia Góra   0:4   4:0 0:5   X  0:1  3:0  4:0  0:3 9  11-13  4  
5. ARKA 2010 A 2   1:9   3:2  0:9 1:0   X  2:2  0:2  1:6 8-30   6  
6. FA Trójmiasto   0:4   5:0  0:4  0:3  2:2  X  1:0  0:4 8-17   5  
7. AP KP Gdynia   0:6   4:0  0:8  0:4  2:0 0:1   X  1:2 7-21   7  
8. RADUNIA Stężyca    3:3 5:0   1:3  3:0 6:1  4:0  2:1  X 16  24-8   3  

 

Nr meczu GODZINA KTO GRA U 9 - GRUPA D 1 X 17 MINUT BOISKO REZULTAT
Match NR Time Who game TEAM TEAM The Pitch Score
85 08.40 1-8 FC MAMONOVO RADUNIA Stężyca GCS B9  3:3
86 09.00 2-7 ARKA 2010 B 1 AP KP Gdynia GCS B9  0:4
87 09.20 3-6 CHAMPION Warszawa FA Trójmiasto GCS B9 4:0 
88 09.40 4-5 CHOJNIK Jelenia Góra ARKA 2010 A 2 GCS B9  0:1
89 10.00 1-7 FC MAMONOVO AP KP Gdynia GCS B9 6:0 
90 10.20 8-6 RADUNIA Stężyca FA Trójmiasto GCS B9  4:0
91 10.40 2-5 ARKA 2010 B 1 ARKA 2010 A 2 GCS B9  2:3
92 11.00 3-4 CHAMPION Warszawa CHOJNIK Jelenia Góra GCS B9  5:0
93 11.20 1-6 FC MAMONOVO FA Trójmiasto GCS B9  4:0
94 11.40 7-5 AP KP Gdynia ARKA 2010 A 2 GCS B9 2:0 
95 12.00 8-4 RADUNIA Stężyca CHOJNIK Jelenia Góra GCS B9 3:0 
96 12.20 2-3 ARKA 2010 B 1 CHAMPION Warszawa GCS B9  0:10
97 12.40 1-5 FC MAMONOVO ARKA 2010 A 2 GCS B9 9:1 
98 13.00 6-4 FA Trójmiasto CHOJNIK Jelenia Góra GCS B9  0:3
99 13.20 7-3 AP KP Gdynia CHAMPION Warszawa GCS B9  0:8
100 13.40 8-2 RADUNIA Stężyca ARKA 2010 B 1 GCS B9 5:0 
101 14.00 1-4 FC MAMONOVO CHOJNIK Jelenia Góra GCS B9 4:0 
102 14.20 5-3 ARKA 2010 A 2 CHAMPION Warszawa GCS B9  0:9
103 14.40 6-2 FA Trójmiasto ARKA 2010 B 1 GCS B9 5:0 
104 15.00 7-8 AP KP Gdynia RADUNIA Stężyca GCS B9  1:2
105 15.20 1-3 FC MAMONOVO CHAMPION Warszawa GCS B9  0:1
106 15.40 4-2 CHOJNIK Jelenia Góra ARKA 2010 B 1 GCS B9 4:0 
107 16.00 5-8 ARKA 2010 A 2 RADUNIA Stężyca GCS B9 1:6 
108 16.20 6-7 FA Trójmiasto AP KP Gdynia GCS B9  1:0
109 16.40 1-2 FC MAMONOVO ARKA 2010 B 1 STA 01  3:1
110 16.40 3-8 CHAMPION Warszawa RADUNIA Stężyca GCS B9  3:1
111 17.00 4-7 CHOJNIK Jelenia Góra AP KP Gdynia GCS B9  4:0
112 17.20 5-6 ARKA 2010 A 2 FA Trójmiasto GCS B9  2:2

 

Kategoria under 9

KATEGORIA Under 9  - rocznik 2009

PLAY OFF - miejsca I - XVI

 

Match NR Time The rate + WIN :: LOSE - TEAM TEAM The Pitch Score Others
257 09.00 1|8 I - XVI 1A : 4C CONSTRACT Lubawa AP Dąbrowa Gdynia GCS A6  6:1  
258 09.00 1|8 I - XVI 1B : 4D JAGUAR Gdańsk FA Trójmiasto GCS A7  3:0  
259 09.20 1|8 I - XVI 1C : 4A LECHIA Gdańsk WAKATAKE Japan GCS A6  0:0 (1:2)  
260 09.20 1|8 I - XVI 1D : 4B CHAMPION Warszawa POLONIA Jastrowie GCS A7  3:1  
261 09.40 1|8 I - XVI 2A : 3C ARKONIA Szczecin FK LIEPAIA GCS A6 1:0   
262 09.40 1|8 I - XVI 2B : 3D STOLEM Gniewino RADUNIA Stężyca GCS A7 0:3   
263 10.00 1|8 I - XVI 2C : 3A BE A STAR Warszawa ARKA 2009 A 1 GCS A6 1:0   
264 10.00 1|8 I - XVI 2D : 3B FC MAMANOVO ARKA 2010 A 1 GCS A7 3:0   
265 10.20 1|4 IX - XVI - 257 : - 262  AP Dąbrowa Gdynia  STOLEM Gniewino GCS A6  0:6  
266 10.20 1|4 IX - XVI - 258 : - 261  FA Trójmiasto  FK LIEPAJA GCS A7    
267 10.40 1|4 IX - XVI - 259 : - 264  LECHIA Gdańsk  ARKA 2010 A1 GCS A6  5:0  
268 10.40 1|4 IX - XVI - 260 : - 263  POLONIA Jastrowie  ARKA 2009 A1 GCS A7  1:4  
269 11.00 1|4 I - VIII + 257 : + 262  CONSTRACT Lubawa  RADUNIA Stężyca GCS A6  3:1  
270 11.00 1|4 I - VIII + 258 : + 261  JAGUAR Gdańsk  ARKONIA Szczecin GCS A7  1:2  
271 11.20 1|4 I - VIII + 259 : + 264  WAKATAKE JAPAN  FC MAMANOVO GCS A6  1:2  
272 11.20 1|4 I - VIII + 260 : + 263  CHAMPION Warszawa  BE A STAR Warszawa GCS A7  1:1 (k.2:3)  
273 11.40 1|2 XIII - XVI - 265 : - 266  AP Dąbrowa Gdynia  FK LIEPAJA GCS A6  0:5  
274 11.40 1|2 XIII - XVI - 267 : - 268  ARKA 2010 A1  POLONIA Jastrowie GCS A7  4:1  
275 12.00 1|2 IX - XII + 265 : + 266  STOLEM Gniewino  CHOJNIK Jelenia Górka GCS A6  0:2  
276 12.00 1|2 IX - XII + 267 : + 268  LECHIA Gdańsk  ARKA 2009 A1 GCS A7  1:1 (2:3)  
277 12.20 1|2 V - VIII - 269 : - 270  RADUNIA Stężyca  JAGUAR Gdańsk GCS A6  0:1  
278 12.20 1|2 V - VIII - 271 : - 272  WAKATAKE JAPAN  CHAMPION Warszawa GCS A7  0:2  
279 12.20 1|2 I - IV + 269 : + 270  CONSTRACT Lubawa  ARKONIA Szczecin STA 01  0:2  
280 12.20 1|2 I - IV + 271 : + 272  BE A STAR Warszawa  FC MAMANOVO STA 02  1:0  
281 12.40 o XV msc/pl - 273 : - 274  AP DĄBROWA Gdynia  POLONIA Jastrowie GCS A6  2:2 (k.5:4)  
282 12.40 o XIII ms/pl + 273 : + 274  FK LIEPAJA  ARKA 2010 A1 GCS A7  6:0  
283 13.00 o XI msc/pl - 275 : - 276  CHOJNIK Jelenia Góra LECHIA Gdańsk GCS A6  0:4  
284 13.00 o IX msc/pl + 275 : + 276 STOLEM Gniewino  ARKA 2009 A1 GCS A7  0:4  
285 13.40 o VII msc/pl - 277 : - 278  RADUNIA Stężyca  WAKATAKE JAPAN STA 01  2:4  
286 13.40 o V msc/pl + 277 : + 278  JAGUAR Gdańsk  CHAMPION Warszawa STA 02  1:2  
287 14.00 o III msc/pl - 279 : - 280  CONSTRACT Lubawa  FC MAMONOVO STA 01  2:4  
288 14.00 FINAL ! + 279 : + 280  ARKONIA Szczecin  BE A STAR Warszawa STA 02  2:1  

 

Kategoria under 09

ROCZNIK 2009

PLAY OFF - miejsca XVII - XXXII

Nr meczu GODZINA STAWKA KTO GRA U 09 / XVII - XXXII 1 X 17 MINUT BOISKO REZULTAT UWAGI
Match NR Time The rate + WIN :: LOSE - TEAM TEAM The Pitch Score Others
289 09.00 1|8 XVII - XXXII 5A : 8C ESCOLA Pruszcz Gd. LATARNIK Choczewo GCS B10  7:0  
290 09.00 1|8 XVII - XXXII 5B : 8D AG England ARKA 2010 B 1 GCS B11  2:1  
291 09.20 1|8 XVII - XXXII 5C : 8A ARKA 2009 A2 SALOS Rumia GCS B10 3:0   
292 09.20 1|8 XVII - XXXII 5D : 8B FA Trójmiasto ARKA 2010 B 2 GCS B11  7:0  
293 09.40 1|8 XVII - XXXII 6A : 7C SZTORM Mosty KORONA Żelistrzewo GCS B10 1:0   
294 09.40 1|8 XVII - XXXII 6B : 7D WARTA Gorzów Wlkp. AP KP Gdynia GCS B11 0:1   
295 10.00 1|8 XVII - XXXII 6C : 7A ARKA 2009 A 2 WISEŁKA Bydgoszcz GCS B10  0:1  
296 10.00 1|8 XVII - XXXII 6D : 7B ARKA 2010 A 2 CASSUBIAN Bolszewo GCS B11  4:0  
297 10.20 1|4 XXV - XXXII - 289 : - 294  LATARNIK Choczewo  WARTA Gorzów Wlkp. GCS B10  0:0 (5:4)  
298 10.20 1|4 XXV - XXXII - 290 : - 293  ARKA 2010 B 1  KORONA Żelistrzewo GCS B11  0:1  
299 10.40 1|4 XXV - XXXII - 291 : - 296  SALOS Rumia  CASSUBIAN Bolszewo GCS B10  4:0  
300 10.40 1|4 XXV - XXXII - 292 : - 295  ARKA 2010 B 2  ARKA 2009 A 2 GCS B11  0:5  
301 11.00 1|4 XVII - XXIV + 289 : + 294 ESCOLA Pruszcz Gd.  AP KP Gdynia GCS B10  5:1  
302 11.00 1|4 XVII - XXIV + 290 : + 293  AG England  SZTORM Mosty GCS B11  0:3  
303 11.20 1|4 XVII - XXIV +291 : +296  ARKA 2009 A 2  ARKA 2010 A 2 GCS B10  1:1 (k.3:4)  
304 11.20 1|4 XVII - XXIV +292 : + 295  FA Trójmiasto  WISEŁKA Bydgoszcz GCS B11  0:1  
305 11.40 1|2 XXIX- XXXII - 297 : - 298  WARTA Gorzów Wlkp.  ARKA 2010 B1 GCS B10 1:0   
306 11.40 1|2 XXIX - XXXII - 299 : - 300  CASSUBIAN Bolszewo  ARKA 2010 B2 GCS B11 0:0 3:2  
307 12.00 1|2 XXV - XXVIII + 297 : + 298  LATARNIK Choczewo  KORONA Żelistrzewo GCS B10  2:1  
308 12.00 1|2 XXV - XXVIII + 299 : + 300  SALOS Rumia  ARKA 2009 A2 GCS B11  1:3  
309 12.20 1|2 XXI - XXIV - 301 : - 302  AP KP Gdynia  AG England GCS B10  2:0  
310 12.20 1|2 XXI - XXIV - 303 : - 304  ARKA 2009 A2  FA Trójmiasto GCS B11  0:1  
311 12.20 1|2 XVII - XX + 301 : + 302  ESCOLA Pruszcz Gd.  SZTORM Mosty GCS B10  1:0  
312 12.20 1|2 XVII - XX + 303 : + 304  ARKA 2010 A2  WISEŁKA Bydgoszcz GCS B11  0:4  
313 12.40 XXXI - XXXII - 305 : - 306  ARKA 2010 B1  ARKA 2010 B2 GCS B10  1:0  
314 12.40 XXIX - XXX + 305 : + 306  WARTA Gorzów Wlkp.  CASSUBIAN Bolszewo GCS B11  0:1  
315 13.00 XXVII - XXVIII - 307 : - 308  KORONA Żelistrzewo  SALOS Rumia GCS B10 0:1   
316 13.00 XXV - XXVI + 307 : + 308  LATARNIK Choczewo ARKA 2009 A2 GCS B11  0:2  
317 13.20 XXIII - XXIV - 309 : - 310  AG ENGLAND  ARKA 2009 B1 GCS B10  0:3  
318 13.20 XXI - XXII + 309 : + 310  AP KP Gdynia  FA Trójmiasto GCS B11  1:3  
319 13.40 XIX - XX - 311: - 312  SZTORM Mosty  ARKA 2010 A2 GCS B10 7:1   
320 13.40 XVII - XVIII + 311: + 312  ESCOLA Pruszcz Gd.  WISEŁKA Bydgoszcz GCS B11  3:0  

 

 

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kategoria under 11

KATEGORIA Under 11 - rocznik 2007

  

U 11 TEAM U 11 GRUPA A - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 PKT / PNT. GOALS MSC / PL. 25 VI
1. ARKA 2008 A 2    X  0:4 1:3  1:0  0:4   1:2  2:1  1:0  2:0  12  8-14  5  
2. WAKATAKE JAPAN A    4:0  X  0:0  4:0  1:1  0:0 3:0   3:0  2:0 18   17-1  2  
3. LAP LUBAWA    3:1  0:0  X  5:1 1:1   0:2 0:0   3:2  2:0 15  14-7   4  
4. ORANJE SPORT Konin    0:1  0:4 1:5   X 0:4   0:4  3:0  1:1  2:1 14-20   6  
5. CHAMPION Warszawa    4:0  1:1  1:1  4:0  X  0:1  2:0  4:0 4:0  17 20-3   3  
6. ARKA 2007 A 1    2:1  0:0  2:0  4:0 1:0   X  5:0  3:0 1:0  22  18-1   1  
7. WIDZEW Łódź B   1:2   0:3 0:0   0:3  0:2 0:5   X  1:1 0:1   2 2-17   9  
8. POLONIA Jastrowie   0:1   0:3  2:3 1:1  0:4  0:3   1:1  X  0:0 17-17   8  
9.  FC BALTIKA KalIin. B   0:2  0:2   0:2  1:2  0:4  0:1  1:0 0:0   X 4 19-6   7  

 

 

Nr meczu GODZINA KTO GRA U 11 / GRUPA A 1 X 12 MINUT BOISKO REZULTAT
Match NR Time Who game TEAM TEAM The Pitch Score
113 09.00 2-9 WAKATAKE JAPAN A  FC BALTIKA KalIin. B WITO 3 2-0
114 09.15 3-8 LAP LUBAWA POLONIA Jastrowie WITO 3 3-2
115 09.30 4-7 ORANJE SPORT Konin WIDZEW Łódź B WITO 3 3-0
116 09.45 5-6 CHAMPION Warszawa ARKA 2007 A 1 WITO 3 0-1
117 10.00 1-9 Arka 2008 A 2  FC BALTIKA KalIin. B WITO 3  2:0
118 10.15 2-7 WAKATAKE JAPAN A WIDZEW Łódź B WITO 3  3:0
119 10.30 3-6 LAP LUBAWA ARKA 2007 A 1 WITO 3  0:2
120 10.45 4-5 ORANJE SPORT Konin CHAMPION Warszawa WITO 3  0:4
121 11.00 1-8 Arka 2008 A 2 POLONIA Jastrowie WITO 3 1:0 
122 11.15 9-7  FC BALTIKA KalIin. B WIDZEW Łódź B WITO 3 1:0 
123 11.30 2-5 WAKATAKE JAPAN A CHAMPION Warszawa WITO 3 1:1 
124 11.45 3-4 LAP LUBAWA ORANJE SPORT Konin WITO 3  5:1
125 12.00 1-7 Arka 2008 A2 WIDZEW Łódź B WITO 3  2:1
126 12.15 8-6 POLONIA Jastrowie ARKA 2007 A 1 WITO 3  0:3
127 12.30 9-5  FC BALTIKA KalIin. B CHAMPION Warszawa WITO 3  0:4
128 12.45 2-3 WAKATAKE JAPAN A LAP LUBAWA WITO 3  0:0
129 13.00 1-6 Arka 2008 A2 ARKA 2007 A 1 WITO 3  1:2
130 13.15 7-5 WIDZEW Łódź B CHAMPION Warszawa WITO 3 0:2 
131 13.30 8-4 POLONIA Jastrowie ORANJE SPORT Konin WITO 3 1:1 
132 13.45 9-3  FC BALTIKA KalIin. B LAP LUBAWA WITO 3  0:2
133 14.00 1-5 Arka 2008 A 2 CHAMPION Warszawa WITO 3 0:4 
134 14.15 6-4 ARKA 2007 A 1 ORANJE SPORT Konin WITO 3 4:0 
135 14.30 7-3 WIDZEW Łódź B LAP LUBAWA WITO 3  0:0
136 14.45 8-2 POLONIA Jastrowie WAKATAKE JAPAN A WITO 3 0:3 
137 15.00 1-4 GKS KOWALE ORANJE SPORT Konin WITO 3  1:0
138 15.15 5-3 CHAMPION Warszawa LAP LUBAWA WITO 3 1:1 
139 15.30 6-2 ARKA 2007 A 1 WAKATAKE JAPAN A WITO 3 0:0 
140 15.45 8-9 POLONIA Jastrowie  FC BALTIKA KalIin. B WITO 3  0:0
141 16.00 1-3 Arka 2008 A 2 LAP LUBAWA WITO 3 1:3 
142 16.15 4-2 ORANJE SPORT Konin WAKATAKE JAPAN A WITO 3  0:4
1431 16.30 6-9 ARKA 2007 A 1  FC BALTIKA KalIin. B WITO 3 1:0 
144 16.45 7-8 WIDZEW Łódź B POLONIA Jastrowie WITO 3  1:1
145 17.00 1-2 Arka 2008 A 2 WAKATAKE JAPAN A WITO 3 0:4 
146 17.15 4-9 ORANJE SPORT Konin  FC BALTIKA KalIin. B WITO 3  2:1
147 17.30 5-8 CHAMPION Warszawa POLONIA Jastrowie WITO 3 4:0 
148 17.45 6-7 ARKA 2007 A 1 WIDZEW Łódź B STA 02  5:0

  


 

 

U 11 TEAM U 11 GRUPA B   1 2 3 4 5 6 7 8 9 PKT / PNT. GOALS MSC / PL. 25 VI
1. ARKA 2007 B 2    X  7:0 0:2  1:0   3:0  1:1 2:0   1:0  3:0  19  18-3  1  
2. ARKA 2008 B 1    0:7  X  0:3  1:2 0:2   1:1 2:1   1:5  1:3  4  6-24  8  
3. JAGUAR Gdańsk    2:0  3:0  X  0:4  3:0 0:0   2:0  1:2  0:0  14  11-6  4  
4. WARTA Gorzów W.    0:1  2:1  4:0  X  5:1  0:1 5:1   0:0  1:0  16  17-5  3  
5. STOLEM Gniewino    0:3  2:0  0:3  1:5  X  0:2  1:0  0:4  0:2  6  4-19  7  
6. S.C. GROBINAS    1:1 1:1   0:0  1:0  2:0  X  1:0  0:1  0:0  13  6-3  5  
7. WAKATAKE JAPAN B    0:2  1:2 0:2  1:5  0:1   0:1  X  0:5  0:1  0  2-19  9  
8.  FC BALTIKA Kalin. A    0:1  5:1  2:1  0:0 4:0   1:0  5:0  X 1:0   19  18-3  2  
9. KORONA Żelistrzewo    0:3  3:1  0:0  0:1  2:0 0:0   1:0  0:1  X  11  6-6  6  

 

Nr meczu GODZINA KTO GRA GRUPA B 1 X 12 MINUT BOISKO REZULTAT
Match NR Time Who game TEAM RYWAL The Pitch Score
149 09.00 2-9 ARKA 2008 B 1 KORONA Żelistrzewo WITO 4 1-3
150 09.15 3-8 JAGUAR Gdańsk  FC BALTIKA Kalin. A WITO 4 1-2
151 09.30 4-7 WARTA Gorzów W. WAKATAKE JAPAN B WITO 4 5-1
152 09.45 5-6 STOLEM Gniewino S.C. GROBINAS WITO 4 0-2
153 10.00 1-9 ARKA 2007 B 2 KORONA Żelistrzewo WITO 4  3:0
154 10.15 2-7 ARKA 2008 B 1 WAKATAKE JAPAN B WITO 4  2:1
155 10.30 3-6 JAGUAR Gdańsk S.C. GROBINAS WITO 4  0:0
156 10.45 4-5 WARTA Gorzów W. STOLEM Gniewino WITO 4  5:1
157 11.00 1-8 ARKA 2007 B 2  FC BALTIKA Kalin. A WITO 4  1:0
158 11.15 9-7 KORONA Żelistrzewo WAKATAKE JAPAN B WITO 4 1:0 
159 11.30 2-5 ARKA 2008 B 1 STOLEM Gniewino WITO 4  0:2
160 11.45 3-4 JAGUAR Gdańsk WARTA Gorzów W. WITO 4 0:4 
161 12.00 1-7 ARKA 2007 B 2 WAKATAKE JAPAN B WITO 4  2:0
162 12.15 8-6  FC BALTIKA Kalin. A S.C. GROBINAS WITO 4 1:0 
163 12.30 9-5 KORONA Żelistrzewo STOLEM Gniewino WITO 4 2:0 
164 12.45 2-3 ARKA 2008 B 1 JAGUAR Gdańsk WITO 4  0:3
165 13.00 1-6 ARKA 2007 B 2 S.C. GROBINAS WITO 4  1:1
166 13.15 7-5 WAKATAKE JAPAN B STOLEM Gniewino WITO 4 0:1 
167 13.30 8-4  FC BALTIKA Kalin. A WARTA Gorzów W. WITO 4 0:0 
168 13.45 9-3 KORONA Żelistrzewo JAGUAR Gdańsk WITO 4  0:0
169 14.00 1-5 ARKA 2007 B 2 STOLEM Gniewino WITO 4 3:0 
170 14.15 6-4 S.C. GROBINAS WARTA Gorzów W. WITO 4 1:0 
171 14.30 7-3 WAKATAKE JAPAN B JAGUAR Gdańsk WITO 4 0:2 
172 14.45 8-2  FC BALTIKA Kalin. A ARKA 2008 B 1 WITO 4  5:1
173 15.00 1-4 ARKA 2007 B 2 WARTA Gorzów W. WITO 4  1:0
174 15.15 5-3 STOLEM Gniewino JAGUAR Gdańsk WITO 4 0:3 
175 15.30 6-2 S.C. GROBINAS ARKA 2008 B 1 WITO 4  1:1
176 15.45 8-9  FC BALTIKA Kalin. A KORONA Żelistrzewo WITO 4 1:0 
177 16.00 1-3 ARKA 2007 B 2 JAGUAR Gdańsk WITO 4  0:2
1782 16.15 4-2 WARTA Gorzów W. ARKA 2008 B 1 WITO 4 2:1 
179 16.30 6-9 S.C. GROBINAS KORONA Żelistrzewo WITO 4  0:0
180 16.45 7-8 WAKATAKE JAPAN B  FC BALTIKA Kalin. A STA 02  0:5
181 17.00 1-2 ARKA 2007 B 2 ARKA 2008 B 1 WITO 4 7:0 
182 17.15 4-9 WARTA Gorzów W. KORONA Żelistrzewo WITO 4  1:0
183 17.20 5-8 STOLEM Gniewino  FC BALTIKA Kalin. A GCS A6  0:4
184 17.30 6-7 S.C. GROBINAS WAKATAKE JAPAN B STA 02  1:0

 


 

U 11 TEAM U 11 GRUPA C   1 2 3 4 5 6 7 8 9 PKT / PNT. GOALS MSC / PL. 25 VI
1. ARKA 2007 B 1    X  0:1  7:0  1:0  1:2  0:3  0:2  0:0  0:2  7  9-10  8  
2. BAŁTYK Koszalin    1:0  X  8:1  2:0  4:0  1:0  0:1 2:0  1:0   21  19-2  1  
3. Latarnik Choczewo    0:7 1:8   X  0:4 0:11   0:7  0:7  0:4  0:7  0 1:55   9  
4. HAIKOU CHINA    0:1  0:2  4:0  X  1:1  1:5  2:0  0:0  0:2 8 6-11   7  
5. ARKA 2008 A    2:1  0:4  11:0  1:1  X  1:0  0:2  0:2  1:0 13  16-10   4  
6. WIDZEW Łódź A    3:0  0:1  7:0  5:1  0:1  X  2:0  0:1  2:1 15  19-5   3  
7. KP CALISIA Kalisz    2:0  1:0  7:0 0:2   2:0  0:2  X  3:1  3:0 18  18-5   2  
8. GKS Kowale    0:0  0:2  4:0  0:0  2:0  1:0  1:3  X  1:3 11  9-8   6  
9. FK LIEPAJA    2:0  0:1 7:0   2:0  0:1  1:2  0:3  3:1  X 12   15-8  5  

 

 

Nr meczu GODZINA KTO GRA GRUPA C 1 X 12 MINUT BOISKO REZULTAT
Match NR Time Who game TEAM TEAM The Pitch Score
185 09.00 2-9 BAŁTYK Koszalin FK LIEPAJA WITO 5 1-0
186 09.15 3-8 LATARNIK GKS KOWALE WITO 5 0-4
187 09.30 4-7 HAIKOU CHINA KP CALISIA Kalisz WITO 5 2-0
188 09.45 5-6 ARKA 2008 A WIDZEW Łódź A WITO 5 1-0
189 10.00 1-9 ARKA 2007 B 1 FK LIEPAJA WITO 5  0:2
190 10.15 2-7 BAŁTYK Koszalin KP CALISIA Kalisz WITO 5 0:1 
191 10.30 3-6 LATARNIK WIDZEW Łódź A WITO 5 0:7 
192 10.45 4-5 HAIKOU CHINA ARKA 2008 A WITO 5  1:1
193 11.00 1-8 ARKA 2007 B 1 GKS KOWALE WITO 5  0:0
194 11.15 9-7 FK LIEPAJA KP CALISIA Kalisz WITO 5  0:3
195 11.30 2-5 BAŁTYK Koszalin ARKA 2008 A WITO 5 4:0 
196 11.45 3-4 LATARNIK HAIKOU CHINA WITO 5  0:4
197 12.00 1-7 ARKA 2007 B 1 KP CALISIA Kalisz WITO 5 0:2 
198 12.15 8-6 GKS KOWALE WIDZEW Łódź A WITO 5  1:0
199 12.30 9-5 FK LIEPAJA ARKA 2008 A WITO 5  0:1
200 12.45 2-3 BAŁTYK Koszalin LATARNIK WITO 5  8:1
201 13.00 1-6 ARKA 2007 B 1 WIDZEW Łódź A WITO 5  0:3
202 13.15 7-5 KP CALISIA Kalisz ARKA 2008 A WITO 5 2:0 
203 13.30 8-4 GKS KOWALE HAIKOU CHINA WITO 5  0:0
204 13.45 9-3 FK LIEPAJA LATARNIK WITO 5 7:0 
205 14.00 1-5 ARKA 2007 B 1 ARKA 2008 A WITO 5 1:2
206 14.15 6-4 WIDZEW Łódź A HAIKOU CHINA WITO 5 5:1
207 14.30 7-3 KP CALISIA Kalisz LATARNIK WITO 5 7:0
208 14.45 8-2 GKS KOWALE BAŁTYK Koszalin WITO 5 0:2
209 15.00 1-4 ARKA 2007 B 1 HAIKOU CHINA WITO 5 1:0
210 15.15 5-3 ARKA 2008 A LATARNIK WITO 5 11:0
211 15.30 6-2 WIDZEW Łódź A BAŁTYK Koszalin WITO 5  0:1
212 15.45 8-9 GKS KOWALE FK LIEPAJA WITO 5  1:3
213 16.00 1-3 ARKA 2007 B 1 LATARNIK WITO 5  7:0
214 16.15 4-2 HAIKOU CHINA BAŁTYK Koszalin WITO 5  0:2
215 16.30 6-9 WIDZEW Łódź A FK LIEPAJA STA 02  2:1
216 16.45 7-8 KP CALISIA Kalisz GKS KOWALE WITO 5 3:0 
217 17.00 1-2 ARKA 2007 B 1 BAŁTYK Koszalin WITO 5  0:1
218 17.15 4-9 HAIKOU CHINA FK LIEPAJA STA 02  0:2
219 17.15 5-8 ARKA 2008 A GKS KOWALE WITO 5  0:2
220 17.40 6-7 WIDZEW Łódź A KP CALISIA Kalisz GCS A6  2:0

 

  ------------------------------------------------------------------------------------- 

U 11 TEAM U 11 GRUPA D   1 2 3 4 5 6 7 8 9 PKT / PNT. GOALS MSC / PL. 25 VI
1. FC SDUSHOR Svetly    X  1:2  1:2  0:2  1:3 1:0   6:1  0:2  1:3  6  13-13  8  
2. 4 YOUR FUTURE    2:1  X  0:5  0:5 0:5   0:3  3:0  1:4  0:3 6 4-28   7  
3. WISEŁKA Bydgoszcz    2:1  5:0  X 3:0   0:0  0:2  7:0  2:1  1:2 16  20-6   2  
4. ARKONIA Szczecin    2:0  5:0  0:3  X 1:2   1:0  5:0  0:0  3:1 16  17-6   3  
5. RADUNIA Stężyca    3:1  5:0  0:0 2:1   X  0:0  8:1  2:0  5:0 20  25-3   1  
6. ARKA 2007 A 2    0:1 3:0  2:0   0:1  0:0  X  7:0  0:0  1:0  14 13-2   5  
7. ARKA 2008 B 2   1:6  0:3   0:7  0:5  1:8 0:7   X  0:6  0:6  2-49  9  
8. AS POMORZE Sopot    2:0 4:1  1:2  0:0  0:2  0:0 6:0   X  6:2 14   19-6  4  
9. WIERZYCA Pelplin    3:1  3:0  2:1  1:3  0:5  0:1 6:0   2:6  X 12   17-17  6  

 

 

Nr meczu GODZINA KTO GRA GRUPA D 1 X 12 MINUT BOISKO REZULTAT
Match NR Time Who game TEAM RYWAL The Pitch Score
221 09.00 2-9 4 YOUR FUTURE London WIERZYCA Pelplin GCS B10  0:3
222 09.15 3-8 WISEŁKA Bydgoszcz AS POMORZE Sopot GCS B10 2:1 
223 09.30 4-7 ARKONIA Szczecin ARKA 2008 B 2 GCS B10 5:0 
224 09.45 5-6 RADUNIA Stężyca ARKA 2007 A 2 GCS B10 0:0 
225 10.00 1-9 FC SDUSHOR Svetly WIERZYCA Pelplin GCS B10 1:3 
226 10.15 2-7 4 YOUR FUTURE London ARKA 2008 B 2 GCS B10 3:0 
227 10.30 3-6 WISEŁKA Bydgoszcz ARKA 2007 A 2 GCS B10 0:2 
228 10.45 4-5 ARKONIA Szczecin RADUNIA Stężyca GCS B10  1:2
229 11.00 1-8 FC SDUSHOR Svetly AS POMORZE Sopot GCS B10 0:2 
230 11.15 9-7 WIERZYCA Pelplin ARKA 2008 B 2 GCS B10  6:0
231 11.30 2-5 4 YOUR FUTURE London RADUNIA Stężyca GCS B10 0:5 
232 11.45 3-4 WISEŁKA Bydgoszcz ARKONIA Szczecin GCS B10  3:0
233 12.00 1-7 FC SDUSHOR Svetly ARKA 2008 B 2 GCS B10 6:1 
234 12.15 8-6 AS POMORZE Sopot ARKA 2007 A 2 GCS B10  0:0
235 12.30 9-5 WIERZYCA Pelplin RADUNIA Stężyca GCS B10 0:5 
236 12.45 2-3 4 YOUR FUTURE London WISEŁKA Bydgoszcz GCS B10 0:5 
237 13.00 1-6 FC SDUSHOR Svetly ARKA 2007 A 2 GCS B10  1:0
238 13.15 7-5 ARKA 2008 B 2 RADUNIA Stężyca GCS B10 1:8 
239 13.30 8-4 AS POMORZE Sopot ARKONIA Szczecin GCS B10 0:0 
240 13.45 9-3 WIERZYCA Pelplin WISEŁKA Bydgoszcz GCS B10 2:1 
241 14.00 1-5 FC SDUSHOR Svetly RADUNIA Stężyca GCS B10  1:3
242 14.15 6-4 ARKA 2007 A 2 ARKONIA Szczecin GCS B10 0:1 
243 14.30 7-3 ARKA 2008 B 2 WISEŁKA Bydgoszcz GCS B10 0:7
244 14.45 8-2 AS POMORZE Sopot 4 YOUR FUTURE London GCS B10  4:1
245 15.00 1-4 FC SDUSHOR Svetly ARKONIA Szczecin GCS B10 0:2 
246 15.15 5-3 RADUNIA Stężyca WISEŁKA Bydgoszcz GCS B10  0:0
247 15.30 6-2 ARKA 2007 A 2 4 YOUR FUTURE London GCS B10 3:0 
248 15.45 8-9 AS POMORZE Sopot WIERZYCA Pelplin GCS B10  6:2
249 16.00 1-3 FC SDUSHOR Svetly WISEŁKA Bydgoszcz GCS B10 1:2 
250 16.15 4-2 ARKONIA Szczecin 4 YOUR FUTURE London GCS B10  5:0
251 16.30 6-9 ARKA 2007 A 2 WIERZYCA Pelplin GCS B10 1:0 
252 16.45 7-8 ARKA 2008 B 2 AS POMORZE Sopot GCS B10  0:6
253 17.00 1-2 FC SDUSHOR Svetly 4 YOUR FUTURE London STA 02 1:2 
254 17.00 4-9 ARKONIA Szczecin WIERZYCA Pelplin GCS B10  3:1
255 17.15 5-8 RADUNIA Stężyca AS POMORZE Sopot GCS B10  2:0
256 17.30 6-7 ARKA 2007 A 2 ARKA 2008 B 2 GCS B10  7:0

 

 

Kategoria under 11

 rocznik 2007

PLAY OFF - miejsca I - XVI

 

Nr meczu GODZINA STAWKA KTO GRA U 11 / I - XVI 1 X 17 MINUT BOISKO REZULTAT UWAGI
Match NR Time The rate + WIN :: LOSE - TEAM TEAM The Pitch Score Others
321 09.00 1|8 I - XVI 1A : 4C ARKA 2007 A1 ARKA 2008 A GCS A8  2:0  
322 09.00 1|8 I - XVI 1B : 4D ARKA 2007 B2 AS Pomorze Sopot GCS B9  0:1  
323 09.20 1|8 I - XVI 1C : 4A Bałtyk Koszalin LAP Lubawa GCS A8  2:0  
324 09.20 1|8 I - XVI 1D : 4B RADUNIA Stężyca JAGUAR Gdańsk GCS B9  2:0  
325 09.40 1|8 I - XVI 2A : 3C WAKATAKE JAPAN A WIDZEW Łódź A GCS A8  0:0
 (k.2:3)
326 09.40 1|8 I - XVI 2B : 3D FC Baltica Kalin. A ARKONIA Sczecin GCS B9  3:2  
327 10.00 1|8 I - XVI 2C : 3A KP Calisia Kalisz CHAMPION Warszawa GCS A8  0:0  (k.3:2)
328 10.00 1|8 I - XVI 2D : 3B WISEŁKA Bydgoszcz WARTA Gorzów W. GCS B9  0:2  
329 10.20 1|4 IX - XVI - 321 : - 326  ARKA 2008 A  ARKONIA Szczecin GCS A8  1:1
 (k.1:2)
330 10.20 1|4 IX - XVI - 322 : - 325  ARKA 2007 B2  WAKATAKE Japan GCS B9  4:0  
331 10.40 1|4 IX - XVI - 323 : - 328  LAP Lubawa  WISEŁKA Bydgoszcz GCS A8  0:4  
332 10.40 1|4 IX - XVI - 324 : - 327  JAGUAR Szczecin  CHAMPION Wawszawa GCS B9  1:3  
333 11.00 1|4 I - VIII + 321 : + 326  ARKA 2007 A1  FC Baltica Kallin. A GCS A8  2:0  
334 11.00 1|4 I - VIII + 322 : + 325  AS Pomorze Sopot  WIDZEW Łódź A GCS B9 1:1
 (k.3:4)
335 11.20 1|4 I - VIII + 323 : + 328  BAŁTYK Koszalin  WARTA Gorzów Wlkp. GCS A8    
336 11.20 1|4 I - VIII + 324 : + 327  RADUNIA Stężyca  CALLISIA Kalisz GCS B9  1:1
 (3:2)
337 11.40 1|2 XIII - XVI - 329 : - 330  ARKA 2008 A  WAKATAKE JAPAN GCS A8    
338 11.40 1|2 XIII - XVI - 331 : - 332  LAP Lubawa JAGUAR Gdańsk  GCS B9  0:3  
339 12.00 1|2 IX - XII + 329 : + 330  ARKONIA Szczecin  ARKA 2007 B2 GCS A8    
340 12.00 1|2 IX - XII + 331 : + 332  WISEŁKA Bydgoszcz  CHAMPION Warszawa GCS B9  0:2  
341 12.20 1|2 V - VIII - 333 : - 334 FC Baltica Kallin. A  AS Pomorze Sopot GCS A8    
342 12.20 1|2 V - VIII - 335 : - 336  WARTA Gorzów Wlkp.  CALLISIA Kalisz GCS B9  1:3  
343 12.40 1|2 I - IV + 333 : + 334  ARKA 2007 A1  WIDZEW Łódź A STA 01  2:0  
344 12.40 1|2 I - IV + 335 : + 336  BAŁTYK Koszalin  RADUNIA Stężyca STA 02  0:0
 (k.4:3)
345 12.40 o XV msc/pl - 337 : - 338  ARKA 2008 A  LAP Lubawa GCS A8  1:3  
346 12.40 o XIII ms/pl + 337 : + 338  WAKATAKE JAPAN  JAGUAR Gdańsk GCS B9  0:3  
347 13.00 o XI msc/pl - 339 : - 340  ARKA 2007 B2  WISEŁKA Bydgoszcz GCS A8    
348 13.00 o IX msc/pl + 339 : + 341  ARKONIA Szczecin  CHAMPION Warszawa GCS B9  0:3  
349 13.20 o VII msc/pl - 341 : - 342  AS Pomorze Sopot  WARTA Gorzów Wlkp. STA 01  3:0  
350 13.20 o V msc/pl + 341 : + 342  FC BALTICA Kallin.  Callisia Kalisz STA 02  0:1  
351 14.20 o III msc/pl - 343 : - 344  WIDZEW Łódź A  RADUNIA Stężyca STA 01  2:3  
352 14.20 FINAL ! + 343 : + 344 ARKA 2007 B1  BAŁTYK Koszalin STA 02  0:0   (2:3)

 

Kategoria under 11

ROCZNIK 2007

PLAY OFF - miejsca XVII - XXXII

 

359 09.00 1|8 XVII - XXXII 5A : 8C ARKA 2008 A 2 ARKA 2007 B1 WITO 3  2:0  
360 09.00 1|8 XVII - XXXII 5B : 8D S.C. GROBINAS FC SDUSHOR Svetly WITO 4  1:1 (k.6:7)  
361 09.20 1|8 XVII - XXXII 5C : 8A FK LIEPAJA POLONIA Jastrowie WITO 3  3:1  
362 09.20 1|8 XVII - XXXII 5D : 8B ARKA 2007 A 2 ARKA 2008 B1 WITO 4  1:0  
363 09.40 1|8 XVII - XXXII 6A : 7C ORANJE SPORT Konin HAIKOU CHINA WITO 3  0:3  
364 09.40 1|8 XVII - XXXII 6B : 7D KORONA Żelistrzewo 4 YOUR FUTURE WITO 4 4:0   
365 10.00 1|8 XVII - XXXII 6C : 7A GKS Kowale FC Baltica Kallin. B WITO 3  0:0 (k.2:3)  
366 10.00 1|8 XVII - XXXII 6D : 7B WIERZYCA Pelplin STOLEM Gniewino WITO 4  2:0  
367 10.20 1|4 XXV - XXXII -359 : -364  ARKA 2007 B1  4 YOUR FUTURE WITO 3  4:2  
368 10.20 1|4 XXV - XXXII -360 : -363  S.C. GROBINAS ORANJE SPORT Konin WITO 4  2:3  
369 10.40 1|4 XXV - XXXII -361 : -366  POLONIA Jastrowie STOLEM Gniewino  WITO 3  2:2 (6:5)  
370 10.40 1|4 XXV - XXXII -362 : -365  ARKA 2008 B1 GKS Kowale  WITO 4  1:0  
371 11.00 1|4 XVII - XXIV + 359 : + 364  ARKA 2008 A 2  KORONA Żelistrzewo WITO 3  0:4  
372 11.00 1|4 XVII - XXIV + 360 : + 363  FC SDUSHOR Svetly HAIKOU CHINA  WITO 4 2:3   
373 11.20 1|4 XVII - XXIV + 361 : + 366  FK LIEPAJA  WIERZYCA Pelplin WITO 3  3:1  
374 11.20 1|4 XVII - XXIV + 362 : + 365  ARKA 2007 A2 FC Baltica Kallin B  WITO 4  1:1 (3:1)  
375 11.40 1|2 XXIX- XXXII -367 : -368  4 YOUR FUTURE  S.C. GROBINAS WITO 3  3:1  
376 11.40 1|2 XXIX - XXXII -369 : -370  STOLEM Gniewino  GKS Kowale WITO 4  2:2 (5:4)  
377 12.00 1|2 XXV - XXVIII + 367 : + 368  ARKA 2007 B1  ORANJE SPORT Konin WITO 3  3:4  
378 12.00 1|2 XXV - XXVIII + 369 : + 370  POLONIA Jastrowie  ARKA 2008 B1 WITO 4 3:1   
379 12.20 1|2 XXI - XXIV - 371 : - 372  ARKA 2008 A 2  FC SDUSHOR Svetly WITO 3  2:2 (k.3:2)  
380 12.20 1|2 XXI - XXIV - 373 : - 374  WIERZYCA Pelplin FC Baltica Kallin B  WITO 4 0:0 (k.4:5)   
381 12.20 1|2 XVII - XX + 371 : + 372  KORONA Żelistrzewo  HAIKOU CHINA WITO 3  0:0 (1:0)  
382 12.20 1|2 XVII - XX + 373 : + 374  FK LIEPAJA  ARKA 2007 A2 WITO 4  0:2  
383 12.40 XXXI - XXXII - 375 : - 376  S.C.GROBINAS  GKS Kowale WITO 3  2:2 (0:1)  
384 12.40 XXIX - XXX + 375 : + 376  4 YOUR FUTURE  STOLEM Gniewino WITO 4  1:4  
385 13.00 XXVII - XXVIII - 377 : - 378  ARKA 2007 B1 ARKA 2008 B1  WITO 3  1:4  
386 13.00 XXV - XXVI + 377 : + 378  ORANJE SPORT Konin POLONIA Jastrowie  WITO 4  0:1  
387 13.20 XXIII - XXIV - 379 : - 380  FC SDUSHOR Svetly WIERZYCA Pelplin WITO 3  3:0  
388 13.20 XXI - XXII + 379 : + 380  ARKA 2008 A2  FC Baltica Kallin. B WITO 4  0:1  
389 13.40 XIX - XX - 381 : - 382  HAIKOU CHINA  FK LIEPAJA WITO 3  0:2  
390 13.40 XVII - XVIII + 381 : + 382  KORONA Żelistrzewo  ARKA 2007 A2 WITO 4  1:1 (4:5)  

 

Kategoria under 11

ROCZNIK 2007

GRUPA - miejsca XXXIII - XXXVI

 

 

Nr meczu GODZINA STAWKA KTO GRA U 11 / XVII - XXXVI 1 X 17 MINUT BOISKO REZULTAT UWAGI
Match NR Time The rate + WIN :: LOSE - TEAM TEAM The Pitch Score Others
353 10.00 XXXIII - XXXVI 9A : 9B WIDZEW Łódź B WAKATAKE JAPAN B WITO 5  3:0  
354 10.20 XXXIII - XXXVI 9C : 9D LATARNIK Choczewo ARKA 2008 B2 WITO 5  1:1  
355 11.00 XXXIII - XXXVI 9A : 9D WIDZEW Łódź B ARKA 2008 B2 WITO 5  5:0  
356 11.40 XXXIII - XXXVI 9C : 9B LATRNIK Choczewo WAKATAKE JAPAN B WITO 5  2:1  
357 12.20 XXXIII - XXXVI 9A : 9C WIDZEW Łódź B LATARNIK Choczewo WITO 5  0:0  
358 12.40 XXXIII - XXXVI 9B : 9D WAKATAKE JAPAN B ARKA 2008 B2 WITO 5  3:0  

 

TABELA XXXIII - XXXVI

XXXIII  - WIDZEW Łódź B -       7 pkt, 8:0 

XXXIV - LATARNIK Choczewo -  5 pkt, 3:2

XXXV -  WAKATAKE JAPAN -    4 pkt, 4:5

XXXVI - ARKA 2008 B2 -            1pkt, 1:9

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

ARKA GDYNIA CUP' 2018

Chłopcy - kategoria Under 12 - rocznik 2006

22 - 24 luty 2018

Hala Sportowo Widowiskowa GDYNIA ARENA

 

 

HISTORIA WYNIKÓW AGC'18:

TERMINARZ I WYNIKI GIER ELIMINACYJNYCH - Piątek 23 II 2018

09.00 2 A - 5 A Olimpijczyk Kwakowo AMF Szczecin 2 : 0

09.15 3 A - 4 A AP REISS'A Poznań UKS Krasnystaw 1 : 1

09.30 2 B - 5 B SZTORM Mosty MORZYCKO Moryń 0 : 2

09.45 3 B - 4 B APN Piotrków Tryb. GÓRNIK Łęczna 1 : 3

10.00 5 A - 3 A AMF Szczecin AP REISSA Poznań 2 : 0

10.15 1 A - 2 A ARKA Gdynia U 12 B Olimpijczyk Kwakowo 0 : 3

10.30 5 B - 3 B MORZYCKO Moryń APN Piotrków Tryb. 6 : 0

10.45 1 B - 2 B ARKA Gdynia U 12 A SZTORM Mosty 3 : 1

11.00 3 A - 1 A AP REISS'A Poznań ARKA Gdynia U 12 B 2 : 1

11.15 4 A - 5 A UKS Krasnystaw AMF Szczecin 3 : 1

11.30 3 B - 1 B APN Piotrków Tryb. ARKA Gdynia U 12 A 1 : 3

11.45 4 B - 5 B GÓRNIK Łęczna MORZYCKO Moryń 1 : 1

12.00 1 A - 4 A ARKA Gdynia U 12 B UKS Krasnystaw 0 : 1

12.15 2 A - 3 A Olimpijczyk Kwakowo AP REISS'A Poznań 2 : 2

12.30 1 B- 4 B ARKA Gdynia U 12 A GÓRNIK Łęczna 1 : 1

12.45 2 B - 3 B SZTORM Mosty APN Piotrków Tryb.2 : 7

13.00 4 A - 2 A UKS Krasnystaw Olimpijczyk Kwakowo 1 : 1

13.15 5 A - 1 A AMF Szczecin ARKA Gdynia U 12 B 4 : 2

13.30 4 B - 2 B GÓRNIK Łęczna SZTORM Mosty 5 : 0

13.45 5 B -1 B MORZYCKO Moryń ARKA Gdynia U 12 A 1 : 2

 

Końcowa kolejność, grupa A

1. OLIMPIJCZYK Kwakowo  8 pkt. 8 : 3

2. UKS 1. Krasnystaw          8 pkt. 6 : 3

3. AMF Szczecin                  6 pkt. 7 - 7

4. AP Reiss'a  Poznań          5 pkt. 5 - 6

5. Arka Gdynia U12 B           0 pkt. 3 -10

 

Końcowa kolejność, grupa B

1. ARKA Gdynia U12 A      10 pkt. 9 - 4

2. GÓRNIK Łęczna             8 pkt. 10 - 3

3. Morzycko Moryń              7 pkt. 10 - 3

4. APN Piotrków Tryb           3 pkt. 9 - 14

5. Sztorm Mosty                  0 pkt. 3 - 17

 

Końcowa kolejność, grupa C

1. ZAGŁĘBIE Lubin             12 pkt. 14-3

2. FC MAMONOVO                9 pkt. 10-4

3. Champion Warszawa          6 pkt. 8-10

4. Arka Gdynia U 11 A            3 pkt. 8-12

5. Bałtyk Gdynia                    0 pkt. 6-17

 

Końcowa kolejność, grupa D

1. FC SDUSHOR Svetly        12 pkt. 14-4

2. BAŁTYK Koszalin               9 pkt. 12-5

3. Lechia Gdańsk                     6 pkt. 13-6

4. Olimpia Warszawa               3 pkt. 7-12

5. Arka Gdynia U 11 B             0 pkt. 0-19

 

14.05 - Ceremonia Otwarcia AGC'2018- OPENING CEREMONY

15.00 2 C - 5 C CHAMPION Warszawa ZAGŁĘBIE Lubin 0 : 4

15.15 3 C - 4 C BAŁTYK Gdynia FC Mamonovo 0 : 5

15.30 2 D - 5 D BAŁTYK Koszalin LECHIA Gdańsk 2 : 0

15.45 3 D - 4 D OLIMPIA Warszawa SDUSHOR Svetly 2 : 4

16.00 5 C - 3 C ZAGŁĘBIE Lubin BAŁTYK Gdynia 3 : 1

16.15 1 C - 2 C ARKA Gdynia U 11 A CHAMPION Warszawa 1 : 3

16.30 5 D - 3 D LECHIA Gdańsk OLIMPIA Warszawa 3 : 1

16.45 1 D - 2 D ARKA Gdynia U 11 B - BAŁTYK Koszalin 0 : 3

17.00 3 C - 1 C BAŁTYK Gdynia - ARKA Gdynia U 11 A 2 : 5

17.15 4 C - 5 C FC Mamonovo - ZAGŁĘBIE Lubin 0 : 3

17.30 3 D - 1 D OLIMPIA Warszawa ARKA Gdynia U 11 B 2 : 0

17.45 4 D - 5 D FC SDUSHOR Svetly LECHIA Gdańsk 3 : 0

18.00 1 C - 4 C ARKA Gdynia U 11 A - FC Mamonovo 0 : 3

18.15 2 C - 3 C CHAMPION Warszawa - BAŁTYK Gdynia 4 : 3

18.30 1 D - 4 D ARKA Gdynia U 11 B-  FC SDUSHOR Svetly 0 : 4

18.45 2 D - 3 D BAŁTYK Koszalin - OLIMPIA Warszawa 5 : 2

19.00 4 C - 2 C FC Mamonovo - CHAMPION Warszawa 2 : 1

19.15 5 C - 1 C ZAGŁĘBIE Lubin - ARKA Gdynia U 11 A 4 : 2

19.30 4 D - 2 D FC SDUSHOR Svetly - BAŁTYK Koszalin 3 : 2

19.45 5 D - 1 D LECHIA Gdańsk - ARKA Gdynia U 11 B 10 : 0

 

Sobota, gry finałowe

Miejsca XVII - XX

08.00 5 A - 5 B GRUPA G Arka U12 B - Sztorm Mosty 0 : 0

08.15 5 C - 5 D GRUPA G Bałtyk Gdynia - Arka U 11 B 3 : 0

 

Miejsca XIII- XVI

08.30 4 A - 4 B GRUPA F AP Reiss'a - APN Piotrków 2 : 2

08.45 4 C - 4 D GRUPA F Arka U11A - Olimpia Warszawa 3 : 1

 

Miejsca IX - XII

09.00 3 A - 3 B GRUPA E AMF Szczecin - Morzycko 2:2

09.15 3 C - 3 D GRUPA E Champion - Lechia 0:3

 

Ćwiećfinaly I - VIII

09.30 1 A - 2 C 1/4 Olimpijczyk - FC Mamonovo 1:1 k. 4:3

09.45 2 A - 1 C 1/4 UKS Krasnystaw - Zagłębie Lubin 1:5

10.00 1 B - 2 D 1/4 Arka U12 A - Bałtyk Koszalin 1:3

10.15 2 B - 1 D 1/4 Górnik Łęczna - FC Sdushor Svetly 5:2

 

o miejsca IX - XX

10.30 5 A - 5 C GRUPA G Arka U12B - Bałtyk Gdynia 3:1

10.45 5 B - 5 D GRUPA G Sztorm Mosty - Arka U 11 B 1:2

11.00 4 A - 4 C GRUPA F AP Reiss'a - Arka U11 A 4:1

11.15 4 B - 4 D GRUPA F APN Piotrków - Olimpia Warszawa 3:2

11.30 3 A - 3 C GRUPA E AMF Szczecin - Champion 4:2

11.45 3 B - 3 D GRUPA E Morzycko - Lechia 0:5

 

Półfinały I - VIII

12.00 - 47 : - 49 1/2 V - VIII FC Mamonovo - Arka U-12 A 1:6

12.15 - 48 : - 50 1/2 V - VIII UKS Krasnystaw - FC SDUSHOR 2:3

12.30 + 47 : + 49 1/2 I - IV Olimpijczyk Kwakowo-Bałtyk Koszalin 0:2

12.45 + 48 : + 50 1/2 I - IV Zagłebie Lubin - Górnik Łęczna 1:0

 

o miejsca IX - XX

13.00 5 A - 5 D GRUPA G Arka U12 B - Arka U 11 B 3:0

13.15 5 B - 5 C GRUPA G Sztorm Mosty - Bałtyk Gdynia 1:0

13.30 4 A - 4 D GRUPA F AP Reiss'a - Olimpia Warszawa 5:1

13.45 4 B - 4 C GRUPA F APN Piotrków - Arka U11 A 0-1

14.00 3 A - 3 D GRUPA E AMF Szczecin - Lechia Gdańsk 2-1

14.15 3 B - 3 C GRUPA E Morzycko - Champion Warszawa 0-1

 

FINAŁY:

14.45 -57 : -58 o VII - VIII FC Mamonovo - UKS 1. Krasnystaw 0:2

15.00 +57 : + 58 o V - VI Arka U 12 A - FC SDUSHOR Svetly 4:2

15.15 -59 : - 60 o III - IV Olimpijczyk Kwakowo - Górnik Łęczna 3:1

15.30 + 59 : +60 FINAŁ MISTRZÓW: Bałtyk Koszalin - Zagłebie Lubin 0:2

 

NAJLEPSI ZAWODNICY "AGC'2018" - MVP.

a/ Najlepszym "łapaczem" został bramkarz Zagłębia Lubin - MICHAŁ MATYS,

b/ Najwszechstronniejszym "grajkiem", czyli MVP został wybrany MIKOŁAJ TUDRUS z Bałtyku Koszalin,

c/ Super "napadziorem" został strzelec największej liczby bramek - ALEKSANDER BUCHKOV ze FC SDUSHOR Svetly z Rosji.

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2017

TURNIEJ - Under 11 ( r' 2006 i młodsi ) 

24 - 26 VI 2017
I RUNDA - Eliminacje

GRUPA "A"

Narodowy Stadion Rugby, Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 10

1 RUNDA / 1.st ROUND – ELIMINACJE, GRUPA „A” – KATEGORIA U 11 (y 2006)

Mecz NR

Godzina TIME

Kto z kim

TEAM : TEAM

REZULTAT

1

09:30

A 1-2

Arka Gdynia A – Chojnik J. Góra

0:0

2

09:50

A 3-4

Kujawiak Kowal - Czarni Pruszcz Gdański

1:1

3

10:10

A 5-6

AMF Szczecin - Bałtyk Koszalin

3:1

4

10:30

A 1- 7

Arka Gdynia A – Cracovia Kraków

0:0

5

10:50

A 2-3

Chojnik J. Góra - Kujawiak Kowal

8:0

6

11:10

A 4-5

Czarni Pruszcz Gdański - AMF Szczecin

0:7

7

11:30

A 6-7

Bałtyk Koszalin - Cracovia Kraków

2:0

8

11:50

A 1-3

Arka Gdynia A - Kujawiak Kowal

11:0

9

12:10

A 2-4

Chojnik J. Góra - Czarni Pruszcz Gdański

5:0

10

12:30

A 5-7

AMF Szczecin - Cracovia Kraków

1:1

11

12:50

A 1-6

Arka Gdynia A - Bałtyk Koszalin

1:0

12

13:10

A 2-5

Chojnik J. Góra - AMF Szczecin

0:1

13

13:30

A 3-7

Kujawiak Kowal - Cracovia Kraków

0:11

14

14:20

A 4-1

Czarni Pruszcz Gdański  - Arka Gdynia A

0:10

15

14:40

A 2-6

Chojnik J. Góra - Bałtyk Koszalin

1:2

16

15:00

A 3-5

Kujawiak Kowal - AMF Szczecin

0:8

17

15:20

A 4-7

Czarni Pruszcz Gdański - Cracovia Kraków

2:5

18

15:40

A 5-1

AMF Szczecin  - Arka Gdynia A

1:1

19

16:00

A 3-6

Kujawiak Kowal - Bałtyk Koszalin

0:7

20

16:20

A 2-7

Chojnik J. Góra - Cracovia Kraków

2:1

21

16:40

A 4-6

Czarni Pruszcz Gdański - Bałtyk Koszalin

0:3

                                                            Czas gry / Match time 1 x 18 min.  

        

GRUPA "B"

Narodowy Stadion Rugby, Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 10

1 RUNDA / 1.st ROUND – ELIMINACJE, GRUPA „B” – KATEGORIA U 11 (y 2006)

Mecz NR

Godzina TIME

Kto z kim

TEAM : TEAM

REZULTAT

1

09:30

B 1-2

Arka Gdynia B - IFK Haninge

0:0

2

09:50

B 3-4

Mł. Włocławianka - Jaguar Gdańsk

0:5

3

10:10

B 5-6

Salos Szczecin  - Stolem Choczewo

3:0

4

10:30

B 1- 7

Arka Gdynia B - Olimpia Warszawa

0:0

5

10:50

B 2-3

IFK Haninge - Młoda Włocławianka

6:1

6

11:10

B 4-5

Jaguar Gdańsk - Salos Szczecin

2:1

7

11:30

B 6-7

Stolem Choczewo - Olimpia Wa -wa

0:1

8

11:50

B 1-3

Arka Gdynia B - Młoda Włocławianka

6:0

9

12:10

B 2-4

IFK Haninge - Jaguar Gdańsk

1:1

10

12:30

B 5-7

Salos Szczecin - Olimpia Warszawa

2:0

11

12:50

B 1-6

Arka Gdynia B - Stolem Choczewo

2:1

12

13:10

B 2-5

IFK Haninge - Salos Szczecin

0:2

13

13:30

B 3-7

 Mł. Włocławianka - Olimpia Warszawa

0:2

14

14:20

B 4-1

Jaguar Gdańsk - Arka Gdynia B

1:0

15

14:40

B 2-6

IFK Haninge - Stolem Choczewo

4:0

16

15:00

B 3-5

Młoda Włocławianka - Salos Szczecin

0:8

17

15:20

B 4-7

Jaguar Gdańsk - Olimpia Warszawa

2:0

18

15:40

B 5-1

Salos Szczecin  - Arka Gdynia B

1:0

19

16:00

B 3-6

Mł. Włocławianka - Stolem Choczewo

1:5

20

16:20

B 2-7

IFK Haninge - Olimpia Warszawa

1:2

21

16:40

B 4-6

Jaguar Gdańsk - Stolem Choczewo

4:1

                                                 Czas gry / Match time 1 x 18 min.        

 

GRUPA "C"     

Narodowy Stadion Rugby, Gdynia, ul. Kazimierza Górskiego 10

1 RUNDA / 1.st ROUND – ELIMINACJE, GRUPA „C” – KATEGORIA U 11 (y 2006)

Mecz NR

Godzina TIME

Kto z kim

TEAM : TEAM

REZULTAT

1

09:30

C 1-2

Arka Gdynia C - FC Baltai Klaipeda

1:1

2

09:50

C 3-4

Sadownik Waganiec - Karlikowo Sopot

0:3

3

10:10

C 5-6

Arkonia Szczecin - Cartusia Kartuzy

0:0

4

10:30

C 1- 7

Arka Gdynia C - Stilon Gorzów Wlkp.

0:3

5

10:50

C 2-3

FC Baltai Klaipeda - Sadownik Waganiec

6:0

6

11:10

C 4-5

Karlikowo Sopot - Arkonia Szczecin

0:1

7

11:30

C 6-7

Cartusia Kartuzy - Stilon Gorzów

2:0

8

11:50

C 1-3

Arka Gdynia C - Sadownik Waganiec

4:0

9

12:10

C 2-4

FC Baltai Klaipeda - Karlikowo Sopot

3:1

10

12:30

C 5-7

Arkonia Szczecin - Stilon Gorzów

1:0

11

12:50

C 1-6

Arka Gdynia C - Cartusia Kartuzy

1:3

12

13:10

C 2-5

FC Baltai Klaipeda - Arkonia Szczecin

1:0

13

13:30

C 3-7

Sadownik Waganiec - Stilon Gorzów

0:5

14

14:20

C 4-1

Karlikowo Sopot  - Arka Gdynia C

6:0

15

14:40

C 2-6

FC Baltai Klaipeda - Cartusia Kartuzy

1:0

16

15:00

C 3-5

Sadownik Waganiec - Arkonia Szczecin

1:3

17

15:20

C 4-7

Karlikowo Sopot - Stilon Gorzów Wlkp.

1:3

18

15:40

C 5-1

Arkonia Szczecin  - Arka Gdynia C

2:1

19

16:00

C 3-6

Sadownik Waganiec - Cartusia Kartuzy

1:3

20

16:20

C 2-7

FC Baltai Klaipeda - Stilon Gorzów

3:0

21

16:40

C 4-6

Karlikowo Sopot - Cartusia Kartuzy

1:1

Czas gry / Match time 1 x 18 min.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

PONIEDZIAŁEK - DZIEŃ FINAŁOWY 26 VI 2017

FINAŁY  

PUCHARY MISTRZOWSKIE 2006

The Champions Finals  (U-11)

NARODOWY STADION RUGBY, ul. K. Górskiego 10

Nr meczu

GODZINA

KTO GRA

STAWKA

KATEGORIA

DRUŻYNA

PRZECIWNIK

WYNIK

BOISKO

Match NR

Time

Who plays

The rate

Category

Team

Team

Score

Field

1

10:00

IA-III1

¼

I – VIII

AMF Szczecin 

 Bałtyk Koszalin

1:0 

A

2

10:25

IB-IIC

¼

I – VIII

 Jaguar Gdańsk

Arkonia Szczecin 

1:0 

A

3

10:50

IC-III2

¼

I – VIII

 FC Baltai Klaipeda

Cartuzia Kartuzy 

 3:0

A

4

11:15

IIA-IIB

¼

I-VIII

Arka Gdynia A 

Salos Szczecin 

 1:0

A

5

11:40

+1:+2

½

I-IV

 AMF
Szczecin

Jaguar
Gdańsk 

4:0

A

6

12:05

+3:+4

½

I-IV

 Baltai
Klaipeda

 Arka Gdynia
A

 2:1

A

7

12:30

-1:-2

½

V-VIII

Bałtyk
Koszalin 

Arkonia
Szczecin 

4:1

A

8

12:55

-3:-4

½

V-VIII

Cartusia
Kartuzy 

Salos
Szczecin 

2:1

A

9

13:30

-7:-8

Finał

VII

ARKONIA

 SALOS

1:4

A

10

14:00

+7:+8

Finał

V

BAŁTYK K.

 CARTUSIA

2:0

A

11

14:30

-5:-6

Finał B

III

 JAGUAR

 ARKA A

1:3

Stadion Miejski, Olimpijska 5

12

15:00

+5:+6

Finał GOLD

I

AMF SZCZECIN

FC BALTAI FM KLAIPEDA

0:2

Stadion Miejski, Olimpijska 5

 

 

PUCHARY EUROPEJSKIE 2006

The European Finals  (U-11)

NARODOWY STADION RUGBY, ul. K. Górskiego 10

Nr meczu

GODZINA

KTO GRA

STAWKA

KATEGORIA

DRUŻYNA

PRZECIWNIK

WYNIK

BOISKO

Match NR

Time

Who plays

The rate

Category

Team

Team

Score

Field

1

9:00

III3-VI1

¼

IX – XVI

 Olimpia Warszawa

 Arka Gdynia C

3:0 

B

2

9:25

IVA-VC

¼

IX – XVI

 Chojnik Jelenia Góra

 Karlikowo Sopot

 3:0

B

3

9:50

IVB-VA

¼

IX – XVI

 IFK Haninge

Cracovia Kraków 

0:0 k.0:1 

B

4

10:15

IVC-VB

¼

IX – XVI

 Stilon Gorzów Wlkp

Arka Gdynia B 

0:1

B

5

10:40

+1:+2

½

IX-XII

 Olimpia
Warszawa

Chojnik
Jelenia Góra 
 

0:1

B

6

11:05

+3:+4

½

IX-XII

Cracovia Kraków

ARKA Gdynia B

3:0

B

7

11:30

-1:-2

½

XIII-XVI

Arka Gdynia C 

Karlikowo
Sopot 

1:3

B

8

11:55

-3:-4

½

XIII-XVI

IFK HANINGE

Stilon Gorzów

 2:0

B

9

12:30

-7:-8

Finał

XV

 ARKA C

Stilon Gorzów

0:5

B

10

13:00

+7:+8

Finał

XIII

Karlikowo

IFK Haninge

 0:5

B

11

13:30

-5:-6

Finał

XI

 Olimpia W.

ARKA B

 0:0 k. 2:3

B

12

14:00

+5:+6

Finał

IX

CHOJNIK

CRACOVIA

 2:1

B

 

 

LIGA REGIONÓW 2006

Regions CUP U-11

NARODOWY STADION RUGBY, ul. K. Górskiego 10

Nr meczu

GODZINA

KTO GRA

STAWKA

KATEGORIA

DRUŻYNA

PRZECIWNIK

WYNIK

BOISKO

Match NR

Time

Who plays

The rate

Category

Team

Team

Score

Field

1

10:00

1-2

League 

XVII-XXI 

Kujawiak Kowal 

Młoda Włocławianka 

0:11 

C

2

10:30

 3-4

League 

XVII-XXI  

Sadownik Waganiec 

Czarni Pruszcz Gdański 

0:4 

C

3

11:00

 1-5

League 

 XVII-XXI 

Kujawiak Kowal 

Stolem Gniewino  

0:9 

C

4

11:30

 2-3

 League

 XVII-XXI 

 Młoda Włocławianka

 Sadownik Waganiec

2:0 

C

5

12:00

 4-5

 League

 XVII-XXI 

 Czarni Pruszcz Gdański 

 Stolem Gniewino 

0:6

C

6

12:30

 1-3

 League

 XVII-XXI 

Kujawiak Kowal 

 Sadownik Waganiec

1:9

C

7

13:00

 2-4

League 

XVII-XXI  

 Młoda Włocławianka

Czarni Pruszcz Gdański  

 7:3

C

8

13:30

 3-5

League 

 XVII-XXI 

 Sadownik Waganiec

 Stolem Gniewino 

3:3

C

9

14:00

 1-4

 League

 XVII-XXI 

Kujawiak Kowal 

Czarni Pruszcz Gdański  

2:8

C

10

14:30

 2-5

League 

XVII-XXI  

Młoda Włocławianka 

Stolem Gniewino 

 1:5

C

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2017 

Under 9 ( r 2008 i młodsi ) 

24 - 26 VI 2017

I RUNDA - Eliminacje

GRUPA "A"

Boisko B - GCS, Gdynia, ul. Olimpijska 5

1 RUNDA / 1.st ROUND – ELIMINACJE, GRUPA „A” – KATEGORIA U 9 (y 2008)

NR

Godzina / TIME

Kto z kim / WHO

TEAM : TEAM

REZULTAT

 

1

10:00

A 1-2

Arka Gdynia A - Młoda Włocławianka

1:0

 

2

10:25

A 3-4

 FC Baltika Kaliningrad - Bałtyk Gdynia

3:1

 

3

10:50

A 5-6

Stilon Gorzów - Pogoń Lębork

4:2

 

4

11:15

A 1- 4

Arka Gdynia A - Bałtyk Gdynia

8:0

 

5

11:40

A 2-5

Młoda Włocławianka - Stilon Gorzów

0:1

 

6

12:05

A 3-6

FC Baltika Kaliningrad - Pogoń Lębork

4:0

 

7

12:30

A 1-5

Arka Gdynia A - Stilon Gorzów

2:0

 

8

12.55

A 2-6

Młoda Włocławianka - Pogoń Lębork

3:0

 

9

13:50

A 1-3

Arka Gdynia A - FC Baltika Kaliningrad

1:1

 

10

14:15

A 2-4

Młoda Włocławianka - Bałtyk Gdynia

2:6

 

11

14:40

A 1- 6

Arka Gdynia A - Pogoń Lębork

5:0

 

12

15.05

A 4-5

Bałtyk Gdynia - Stilon Gorzów

2:4

 

13

15:30

A 2- 3

Mł. Włocławianka - FC Baltika Kaliningrad

0:3

 

14

15.55

A 4-6

Bałtyk Gdynia - Pogoń Lębork

2:2

 

15

16:20

A 3-5

FC Baltika Kaliningrad - Stilon Gorzów

2:1

           

Czas gry / Match time 1 x 22 min. 

 

1 RUNDA / 1.st ROUND – ELIMINACJE, GRUPA „B” – KATEGORIA U 9 (y 2008)

Boisko B - GCS, Gdynia, ul. Olimpijska 5

GRUPA "B"

NR

Godzina / TIME

Kto z kim / WHO

TEAM : TEAM

REZULTAT

 

1

10:00

B 1-2

Arka Gdynia B - Arka Gdynia D

 3-2

 

2

10:25

B 3-4

Górnik Łęczna - Jaguar Gdańsk

2-2 

 

3

10:50

B 5-6

Widok Skierniewice - Chojnik Jelenia G.

7-1 

 

4

11:15

B 1- 4

Arka Gdynia B - Jaguar Gdańsk

3-9 

 

5

11:40

B 2-5

Arka Gdynia D - Widok Skierniewice

1-1 

 

6

12:05

B 3-6

Górnik Łęczna - Chojnik Jelenia G.

3-1 

 

7

12:30

B 1-5

Arka Gdynia B - Widok Skierniewice

0-10 

 

8

12.55

B 2-6

Arka Gdynia D - Chojnik Jelenia G.

6-1 

 

9

13:50

B 1-3

Arka Gdynia B - Górnik Łęczna

1-3 

 

10

14:15

B 2-4

Arka Gdynia D - Jaguar Gdańsk

2-0 

 

11

14:40

B 1- 6

Arka Gdynia B - Chojnik Jelenia G.

3-4 

 

12

15.05

B 4-5

Jaguar Gdańsk - Widok Skierniewice

2-1 

 

13

15:30

B 2- 3

Arka Gdynia D - Górnik Łęczna

1-2 

 

14

15.55

B 4-6

Jaguar Gdańsk - Chojnik Jelenia G.

5-0 

 

15

16:20

B 3-5

Górnik Łęczna - Widok Skierniewice

3-7 

           

 
Czas gry / Match time 1 x 22 min. 

 

1 RUNDA / 1.st ROUND – ELIMINACJE, GRUPA „C” – KATEGORIA U 9 (y 2008)

Boisko B - GCS, Gdynia, ul. Olimpijska 5

GRUPA "C"

NR

Godzina / TIME

Kto z kim / WHO

TEAM : TEAM

REZULTAT

1

10:00

C 1-2

Arka Gdynia C - Sadownik Waganiec

5:0

2

10:25

C 3-4

Górnik Zabrze - Escola Futbolu

5:0

3

10:50

C 5-6

Arkonia Szczecin – Pogoń Łobżenica

9:0

4

11:15

C 1- 4

Arka Gdynia C - Escola Futbolu

1:3

5

11:40

C 2-5

Sadownik Waganiec - Arkonia Szczecin

1:6

6

12:05

C 3-6

Górnik Zabrze - Pogoń Łobżenica

6:0

7

12:30

C 1-5

Arka Gdynia C - Arkonia Szczecin

0:9

8

12.55

C 2-6

Sadownik Waganiec - Pogoń Łobżenica

2:6

9

13:50

C 1-3

Arka Gdynia C - Górnik Zabrze

0:7

10

14:15

C 2-4

Sadownik Waganiec - Escola Futbolu

0:2

11

14:40

C 1- 6

Arka Gdynia C - Pogoń Łobżenica

1:3

12

15.05

C 4-5

Escola Futbolu - Arkonia Szczecin

1:9

13

15:30

C 2- 3

Sadownik Waganiec - Górnik Zabrze

1:11

14

15.55

C 4-6

Escola Futbolu - Pogoń Łobżenica

2:2

15

16:20

C 3-5

Górnik Zabrze - Arkonia Szczecin

0:5

 

FINAŁY - PONIEDZIAŁEK 26 VI 2017

PUCHARY MISTRZOWSKIE 2008 

The Champions Finals U-9

Boisko "B" Sztuczna trawa GCS, Olimpijska 5

Nr meczu

GODZINA

KTO GRA

STAWKA

KATEGORIA

DRUŻYNA

PRZECIWNIK

WYNIK

BOISKO

Match NR

Time

Who plays

The rate

Category

Team

Team

Score

Field

1

10:00

IA-III1

¼

I – VIII

Arka Gdynia A 

Górnik Łęczna

3:1 

A

2

10:25 

IB-IIC

¼

I – VIII

Jaguar Gdańsk

Górnik Zabrze 

 2:2
k(2:1)

A

3

10:50 

IC-III2

¼

I – VIII

Arkonia Szczecin 

 Stilon Gorzów Wlkp.

 6:1

A

4

11:15 

IIA-IIB

¼

I-VIII

FC Baltika Kaliningrad

Widok Skierniewice 

1:2

A

5

11:40 

+1:+2

½

I-IV

 Arka Gdynia
A

Jaguar
Gdańsk  

 0:6

A

6

12:05 

+3:+4

½

I-IV

 Arkonia
Szczecin

Widok Skierniewice

 4:2

A

7

12:30 

-1:-2

½

V-VIII

 Górnik
Łęczna

Górnik
Zabrze 

1:3 

A

8

12:55 

-3:-4

½

V-VIII

 Stilon
Gorzów
Wlkp

FC Baltika Kaliningrad

1:1

(1:0 k)

A

9

13:30 

-7:-8

Finał

VII

 Górnik Łęczna

FC Baltika Kaliningrad 

2:2

(3:2k) 

A

10

14:00 

+7:+8

Finał

V

 Górnik Zabrze

Stilon Gorzów Wlkp. 

 1:0

A

11

 14:30

-5:-6

Finał B

III

 ARKA Gdynia A

WIDOK Skierniewice

2:2 k. 1:3

Stadion Miejski, Olimpijska 5

12

 15:00

+5:+6

Finał GOLD

I

JAGUAR Gdańsk

 ARKONIA Szczecin

 2:3

Stadion Miejski, Olimpijska 5

 

PUCHARY EUROPEJSKIE 2008 - Liga Atlantycka

the European Finals  U-9

Boisko "B" Sztuczna trawa GCS, Olimpijska 5

Nr meczu

GODZINA

KTO GRA

STAWKA

KATEGORIA

DRUŻYNA

PRZECIWNIK

WYNIK

BOISKO

Match NR

Time

Who plays

The rate

Category

Team

Team

Score

Field

1

10:00

IV2-VIA

1/8

IX – XVIII

Escola Futbolu 

 Pogoń Lębork

2:0 

B

2

10:00

IV3-VIB

1/8

IX – XVIII

Bałtyk Gdynia 

 Arka Gdynia B

1:4 

C

3

10:25

VIC-VB

1/8

IX – XVIII

 Sadownik Waganiec

 Chojnik Jelenia Góra

 1:2

B

4

10:25

VA-VC

1/8

IX – XVIII

Młoda Włocławianka 

 Arka Gdynia C

2:3 

C

5

11:00

III3:+1

¼

IX-XIII

 Pogoń Łobżenica

 Escola
Futbolu

1:3 

B

6

11:00

IV1:+2

¼

IX-XIII

Arka Gdynia D 

 Arka Gdynia
B

5:1 

C

7

11:25

3+:+4

¼

IX-XIII

 Chojnik
Jelenia Góra

Arka Gdynia

1:5 

B

8

11:25

-1:-2

¼

XIV-XVIII

 Pogoń
Łobżenica 

Bałtyk
Gdynia 

5:3 

C

9

12:00

-3:-4

¼

XIV-XVIII

 Sadownik
Waganiec

Młoda
Włocławianka 

0:2 

B

10

12:00

+5:+6

½

IX-XII

Escola
Futbolu 

Arka Gdynia

1:4 

C

11

12:30

-8:-9

Finał

XVII

 Bałtyk Gdynia

Sadownik Waganiec 

2:2

(2:1k) 

B

12

12:30

+8:+9

Finał

XV

Pogoń Lębork 

Młoda Włocławianka 

2:2

(2:1k) 

C

13

13:00

-5:-6

Finał

XIII

Pogoń
Łobżenica 

Arka Gdynia

4:4

(0:1k) 

B

14

14:00 

   -7:-10

     Finał

          XI  Chojnik Jelenia Góra  Escola Futbolu   1:0       C

15

14:00

+7:+10

Finał

IX

 Arka Gdynia C

 Arka Gdynia D

 5:1

B

 

               

 

Czas gry / Match time 1 x 22 min. 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2017 

Under 7 ( r 2010 i młodsi ) 

24 - 26 VI 2017

I RUNDA - Eliminacje

Boisko SI "ARKA" Gdynia, ul. Nauczycielska 9

1 RUNDA / 1.st ROUND – ELIMINACJE, GRUPA „A” – KATEGORIA U 7 (y 2010)

GRUPA "A"

NR

Godzina / TIME

Kto z kim / WHO

TEAM  :  TEAM

REZULTAT

1

11:00

A 1-2

Arka Gdynia B - Pogoń Szczecin Schools

6:1

2

11:20

A 3-4

Górnik Zabrze - Sztorm Mosty

3:0

3

11:40

A 5-6

RKS Mały Kack – FA Trójmiasto

3:2

04

12:00

A 1- 4

Arka Gdynia B - Sztorm Mosty

8:0

5

12:20

A 2-5

Pogoń Szczecin Schools – RKS Mały Kack

0:9

6

12:40

A 3-6

Górnik Zabrze - FA Trójmiasto

2:1

7

13:00

A 1-5

Arka Gdynia B - RKS Mały Kack

2:1

8

13:20

A 2-6

Pogoń Szczecin Schools - FA Trójmiasto

1:7

 

13.40–14.18

PAUZA

LUNCH / PRZERWA OBIADOWA

 

9

14.20

A 1-3

Arka Gdynia B - Górnik Zabrze

3:3

10

14:40

A 2-4

Pogoń Szczecin Schools - Sztorm Mosty

0:1

11

15.00

A 1- 6

Arka Gdynia B - FA Trójmiasto

3:1

12

15:20

A 4-5

Sztorm Mosty - RKS Mały Kack

0:12

13

15:40

A 2- 3

Pogoń Szczecin Schools - Górnik Zabrze

0:9

14

16:00

A 4-6

Sztorm Mosty - FA Trójmiasto

3:7

15

16:20

A 3-5

Górnik Zabrze - RKS Mały Kack

4:3


Czas gry / Match time 1 x 18 min. 

 

1 RUNDA / 1.st ROUND – ELIMINACJE, GRUPA „B” – KATEGORIA U 7 (y 2010)

Boisko SI "ARKA" Gdynia, ul. Nauczycielska 9

GRUPA "B"

NR

Godzina / TIME

Kto z kim / WHO

TEAM  :  TEAM

REZULTAT

1

11:00

B 1-2

AP Gdynia – Arkonia Szczecin

 1:4

2

11:20

B 3-4

Lech Poznań FA - Chwaszczyno

0:10

3

11:40

B 5-6

AP Banino - Arka Gdynia A

 8:0

4

12:00

B 1- 4

AP Gdynia - KS Chwaszczyno

4:0

5

12:20

B 2-5

Arkonia Szczecin - AP Banino

2:0

6

12:40

B 3-6

Lech Poznań FA - Arka Gdynia A

2:0

7

13:00

B 1-5

AP Gdynia - AP Banino

 2:5

8

13:20

B 2-6

Arkonia Szczecin - Arka Gdynia A

5:0

 

13.40–14.18

PAUZA

LUNCH / PRZERWA OBIADOWA

 

9

14.20

B 1-3

AP Gdynia - Lech Poznań FA

6:1

10

14:40

B 2-4

Arkonia Szczecin - Chwaszczyno

3:1

11

15.00

B 1- 6

AP Gdynia - Arka Gdynia A

5:2

12

15:20

B 4-5

KS Chwaszczyno - AP Banino

 3:1

13

15:40

B 2- 3

Arkonia Szczecin - Lech Poznań FA

 9:0

14

16:00

B 4-6

KS Chwaszczyno - Arka Gdynia A

4:3

15

16:20

B 3-5

Lech Poznań FA - AP Banino

 1:6

           

  Czas gry / Match time 1 x 18 min.

 

 FINAŁY - PONIEDZIAŁEK 26 VI 2017

PUCHARY MISTRZOWSKIE 2010

The Champions Finals U-7

Boisko "A" Naturalna trawa GCS, Olimpijska 5

Nr meczu

GODZINA

KTO GRA

STAWKA

KATEGORIA

DRUŻYNA

PRZECIWNIK

WYNIK

BOISKO

Match NR

Time

Who plays

The rate

Category

Team

Team

Score

Field

1

10:00

IA-IVB

¼

I – VIII

Arka Gdynia B 

 KS Chwaszczyno

 3:1

A

2

10:25

IB-IVA

¼

I – VIII

 Arkonia Szczecin

 Sztorm Mosty

 11:1

A

3

10:50

IIA-IIIB

¼

I – VIII

 KS Górnik Zabrze

AP Gdynia 

7:1

A

4

11:15

IIB-IIIA

¼

I-VIII

AP Banino 

FA Trójmiasto 

 3:3 k. 0:1

A

5

11:40

+1:+2

½

I-IV

 ARKA Gdynia B

ARKONIA Szczecin

 3:2

A

6

12:05

+3:+4

½

I-IV

GÓRNIK Zabrze

FA Trójmiasto 

3:0

A

7

13:15

-1:-2

½

V-VIII

KS Chwaszczyno

 Sztorm Mosty

 7:0

A

8

13.40

-3:-4

½

V-VIII

AP Gdynia

AP Banino

 2:4

A

9

14:05

-7:-8

Finał

VII

AP Gdynia

 Sztorm Mosty

11:2

A

10

14:30

+7:+8

Finał

V

KS Chwaszczyno

AP Banino

3:2

A

11

15:30

-5:-6

Finał B

III

ARKONIA Szczecin

FA Trójmiasto

3:2

Stadion Miejski, Olimpijska 5

12

15:30

+5:+6

Finał

GOLD

I

ARKA A Gdynia

GÓRNIK Zabrze

0:2

Stadion Miejski Olimpijska 5

 

LIGA EUROPEJSKA r 2010

European League U-7

Boisko "A" Naturalna trawa GCS, Olimpijska 5

Mecz

Godzina

Kto z kim

Kto z kim

Wynik

1

10:00

1-2

Pogoń Szczecin - Arka Gdynia A 

5 : 1

2

10:30

 3-4

Lech Poznań FA - RKS Mały Kack 

0 : 10

3

11:15

 1-3

Pogoń Szczecin  - Lech Poznań FA

5 : 1

4

11:45

 2-4

 Arka Gdynia B - RKS Mały Kack

1 : 9

5

12:30

1-4

Pogoń Szczecin - RKS Mały Kack

0 : 9

6

13:00

2-3

Arka Gdynia B - Lech Poznań FA

6 : 0

 NAJLEPSI ZAWODNICY / THE BEST PLAYERS, Under 11 - y' 2006

Najlepszy bramkarz - XAWIER PONICHTER (AMF Szczecin)

Najlepszy strzelec - ALEX KOLASA (ARKA Gdynia - 10 goli)

Najlepszy zawodnik (MVP) - JOKUBAS JANCAUSKAS (FC BALTAI FM Klaipeda)

- - - - -

 NAJLEPSI ZAWODNICY / THE BEST PLAYERS, Under 9 - y' 2008

Najlepszy bramkarz - ADAM ŁUCZAK (WIDOK Skierniewice)

Najlepszy strzelec - JAKUB ZAWADZKI (ARKONIA Szczecin - 13 goli)

Najlepszy zawodnik (MVP) - SZYMON GOŚCICKI (JAGUAR Gdańsk)

- - - - -

 NAJLEPSI ZAWODNICY / THE BEST PLAYERS, Under 7 - y' 2010

Najlepszy bramkarz - DAWID WIŚNIEWSKI (ARKA Gdynia)

Najlepszy strzelec - KACPER PIOTROWSKI (ARKONIA Szczecin - 12 goli)

Najlepszy zawodnik (MVP) - KACPER BANIA (GÓRNIK Zabrze)

 

CEREMONIA MEDALOWA AGSC' 2017 

STADION MIEJSKI, ul. Olimpijska 5

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


AGC2017

ARKA GDYNIA CUP' 2017 

Under 12 ( r 2005 i młodsi ) chłopcy - edycja zimowa

28 - 29 stycznia 2017

Hala Sportowo Widowiskowa GDYNIA ARENA

PODZIAŁ NA KOSZYKI PRZED LOSOWANIEM GRUP ELIMINACYJNYCH

  Zachód Centrum  Południe Północ Trójmiasto
  KOSZYK 1 KOSZYK 2 KOSZYK 3 KOSZYK 4 KOSZYK 5
1 AP REISSA Poznań CHAMPION Warszawa FC ACADEMY Wrocław BALTIKA FC Kaliningrad LECHIA Gdańsk
2 ORANJE SPORT Konin POLONIA Warszawa GÓRNIK Łęczna BAŁTYK Gdynia ARKA I Gdynia
3 POGOŃ Szczecin SMS Łódź POLONIA STAL Świdnica MUKS CZWS Bydgoszcz ARKA II Gdynia
4 SALOS Szczecin WIDOK Skierniewice ZAGŁĘBIE Lubin OLIMPIJCZYK Kwakowo ARKA U - 11 Gdynia

I RUNDA - Eliminacje - zgodnie z wynikami Ceremonii Losowania

GRUPA A                    GRUPA B                       GRUPA C                    GRUPA D     

1  SALOS Szczecin           1 AP REISSA                      1 ORANJE  Konin                1 POGOŃ Szczecin             

2  WIDOK Sk.                    2 CHAMPION Wa-wa           2 SMS  Łódź                       2 MKS POLONIA Wa-wa

3  ZAGŁĘBIE Lubin             3  POLONIA STAL               3 GÓRNIK Łęczna               3 FC WROCŁAW Academy

4  BAŁTYK Gdynia              4  OLIMPIJCZYK                 4 FC BALTIKA Kal.              4 MUKS CWZS Bydgoszcz

5  ARKA II Gdynia               5  LECHIA Gdańsk              5 ARKA Gd U 11                 5 ARKA I Gdynia

 

 WARUNKI DO GRY:

- obiekt - Hala Sportowo Widowiskowa  GDYNIA ARENA, ul. Kazimierza GÓRSKIEGO 8, Gdynia

- boisko 42 x 22 m,

- bramki 5 x 2 m,

- piłka nr 4

- liczba zawodników 5 + 1

- płyta boiska - syntetyczna nawierzchnia ASTRO PRO FLOOR

- dopuszczalne obuwie - TURF z malutkimi kołeczkami lub obuwie halowe, białe lub kauczukowe.

1 Runda ELIMINACJE - SOBOTA 28 01 2017                                                              
Nr meczu GODZINA KTO GRA DRUŻYNA PRZECIWNIK WYNIK UWAGI
Match NR Time Who game Team Team Score Others
1 09.00 2 A - 5 A WIDOK ARKA II  1:1  
2 09.15 3 A - 4 A ZAGLEBIE  BAŁTYK  4:0  
3 09.30 2 B - 5 B  CHAMPION LECHIA   0:0  
4 09.45 3 B - 4 B  STAL  OLIMPIJCZYK 0:0  
5 10.00 5 A - 3 A ARKA II  ZAGŁEBIE   3:1  
6 10.15 1 A - 2 A  SALOS WIDOK 0:0  
7 10.30 5 B - 3 B  LECHIA POLONIA STAL  2:2  
8 10.45 1 B - 2 B  AP REISSA  CHAMPION 2:1   
9 11.00 3 A - 1 A ZAGŁEBIE  SALOS  1:0  
10 11.15 4 A - 5 A BAŁTYK   ARKA II 3:0  
11 11.30 3 B - 1 B  POLONIA STAL AP REISSA  0:4  
12 11.45 4 B - 5 B  OLIMPIJCZYK LECHIA  0:3  
13 12.00 1 A - 4 A  SALOS BAŁTYK  1:1   
14 12.15 2 A - 3 A  WIDOK ZAGŁEBIE  1:2   
15 12.30 1 B- 4 B AP REISSA   OLIMPIJCZYK  5:0  
16 12.45 2 B - 3 B CHAMPION  POLONIA STAL  5:1   
17 13.00 4 A - 2 A  BAŁTYK  WIDOK  2:3   
18 13.15 5 A - 1 A  ARKAII SALOS  2:1   
19 13.30 4 B - 2 B  OLIMPIJCZYK CHAMPION  0:0   
20 13.45 5 B -1 B LECHIA  AP REISSA   2:0  
godz. 14.05 - Ceremonia Otwarcia AGC'2017 - OPENING CEREMONY
21 15.00 2 C - 5 C SMS ŁÓDŻ  ARKA U11  2:1   
22 15.15 3 C - 4 C  GÓRNIK BALTICA  2:0   
23 15.30 2 D - 5 D  POLONIA ARKA I  1:4  
24 15.45 3 D - 4 D FC WROCŁAW   MUKS BYDGOSZCZ 2:1  
25 16.00 5 C - 3 C  ARKA U11 GÓRNIK   1:3   
26 16.15 1 C - 2 C  ORANJE  SMS  0:3   
27 16.30 5 D - 3 D ARKA I  FC WROCŁAW  2:0  
28 16.45 1 D - 2 D  POGOŃ POLONIA  5:1   
29 17.00 3 C - 1 C GÓRNIK  ORANJE  4:0   
30 17.15 4 C - 5 C  BALTIKA ARKA U11  3:0   
31 17.30 3 D - 1 D  FC WROCŁAW POGOŃ  0:4   
32 17.45 4 D - 5 D MUKS   ARKA I  1:2  
33 18.00 1 C - 4 C  ORANJE  BALTIKA 0:2  
34 18.15 2 C - 3 C  SMS GÓRNIK   2:1  
35 18.30 1 D - 4 D POGOŃ  MUKS   2:2  
36 18.45 2 D - 3 D  POLONIA FC WROCŁAW   0:1  
37 19.00 4 C - 2 C BALTIKA SMS   5:1  
38 19.15 5 C - 1 C  ARKA U11 ORANJE    2:0   
39 19.30 4 D - 2 D  MUKS POLONIA    2:3   
40 19.45 5 D - 1 D  ARKA I POGOŃ   1:2  

 

2. RUNDA - Finały Play Off

Po dwie najlepsze drużyny z eliminacji awansują do fazy Play Off o miejsca I - VIII

Pozostałe drużyny po eliminacjach awansują do turnieju pocieszenia o miejsca IX - XX.

2 Runda FINAŁY-    

Niedziela 29 01 2017                                                                                                              

Nr meczu GODZINA KTO GRA STAWKA KATEGORIA DRUŻYNA RYWAL WYNIK
Match NR Time The game The rate Category Team Team Score
41 08.00 5 A - 5 B GRUPA G XVII - XX SALOS  OLIMPIJCZYK  5:0 
42 08.15 5 C - 5 D GRUPA G XVII - XX  ORANJE  MUKS BYDGOSZCZ 0:4 
43 08.30 4 A - 4 B GRUPA F XIII - XVI  BAŁTYK  POLONIA STAL 1:0 
44 08.45 4 C - 4 D GRUPA F XIII - XVI  ARKA U 11  POLONIA W-WA 1:1
45 09.00 3 A  - 3 B GRUPA E IX - XII WIDOK   CHAMPION W-WA 0:1 
46 09.15 3 C - 3 D GRUPA E IX - XII  SMS ŁÓDŹ  FC WROCŁAW 2:1 
47 09.30 1 A - 2 C 1/4  I - VIII  ZAGŁĘBIE GÓRNIK  1:1 k 1:0
48 09.45 2 A - 1 C 1/4 I - VIII  ARKA II  BALTIKA 2:2 k 6:5 
49 10.00 1 B - 2 D 1/4 I - VIII AP REISSA   ARKA I 2:0 
50 10.15 2 B - 1 D 1/4 I - VIII LECHIA   POGOŃ 1:0 
51 10.30 5 A - 5 C GRUPA G XVII - XX SALOS ORANJE 2:0 
52 10.45 5 B - 5 D GRUPA G XVII - XX  OLIMPIJCZYK MUKS BDG.  1:2
53 11.00 4 A - 4 C GRUPA F XIII - XVI BAŁTYK ARKA U 11  0:0
54 11.15 4 B - 4 D GRUPA F XIII - XVI  POLONIA STAL POLONIA Wawa 1:2 
55 11.30 3 A - 3 C GRUPA E IX - XII  WIDOK SMS Łódź  0:1
56 11.45 3 B - 3 D GRUPA E IX - XII  CHAMPION FC WROCŁAW  1:1
57 12.00 - 47 : - 49 1/2 V - VIII  GÓRNIK ARKA I   3:4
58 12.15 - 48 : - 50 1/2 V - VIII BALTIKA   POGOŃ  4:0
59 12.30 + 47 : + 49 1/2 I - IV  ZAGŁĘBIE AP REISSA  1:0 
60 12.45 + 48 : + 50 1/2 I - IV ARKA II   LECHIA 0:2 
61 13.00 5 A - 5 D GRUPA G XVII - XX SALOS MUKS BDG. 2:1 
62 13.15 5 B - 5 C GRUPA G XVII - XX  OLIMPIJCZYK ORANJE 2:2 
63 13.30 4 A - 4 D GRUPA F XIII - XVI  BAŁTYK  POLONIA Wawa 4:7 
64 13.45 4 B - 4 C GRUPA F XIII - XVI  POLONIA STAL ARKA U 11  0:1
65 14.00 3 A - 3 D GRUPA E IX - XII  WIDOK FC WROCŁAW 2:2 
66 14.15 3 B - 3 C GRUPA E IX - XII  CHAMPION SMS Łódź  1:1
67 14.45 -57 : -58 o VII VII - VIII GÓRNIK   BALTIKA 2:1 
68 15.00 +57 : + 58 o V  V - VI   ARKA I POGOŃ   3:3 k 2:3
69 15.15 -59 : - 60 o III  III - IV  AP REISSA ARKA II   4:0
70 15.30 + 59 : +60 FINAŁ MISTRZÓW I - II  ZAGŁĘBIE  LECHIA 3:0 
godz. 15.50 - Ceremonia Dekoracji Uczestników  AGC' 2017 

 

 

KOŃCOWA KOLEJNOŚĆ AGC 2017

1  KGHM ZAGŁĘBIE LUBIN S.A.
2 LECHIA GDAŃSK  SA
3  AP REISSA POZNAŃ
4  ARKA GDYNIA II
5 POGOŃ SZCZECIN  SA
6  ARKA GDYNIA I
7  GÓRNIK ŁĘCZNA SA
8 FC BALTIKA KALININGRAD
9 SMS ŁÓDŹ 
10 CHAMPION WARSZAWA 
11 FC ACADEMY WROCŁAW 
12 WIDOK SKIERNIEWICE 
13 MKS POLONIA WARSZAWA 
14 ARKA GDYNIA 2006 
15  BAŁTYK GDYNIA
16  POLONIA STAL ŚWIDNICA
17 SALOS SZCZECIN 
18 MUKS CWZS BYDGOSZCZ 
19  OLIMPIJCZYK KWAKOWO
20  ORANJE SPORT KONIN

NAGRODY INDYWIDUALNE AGC' 2017:

"SUPER NAPADZIOR" - Best Scorer - DAWID TKACZ - GKS GÓRNIK Łęczna - 10 bramek

"NAJLEPSZY ŁAPACZ" - Best Goalkeeper - KASJAN SEMMERLING - ARKA Gdynia 1.

"NAJWSZECHSTRONNIEJSZY GRAJEK" - Best Player - JAKUB LITWIŃSKI - POGOŃ Szczecin

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

AG SUMMER CUP' 2016

 

Under 9 (r 2007 i młodsi) - chłopcy i drużyny mieszane

niedziela - 26 czerwca 2016

NARODOWY STADION RUGBY i BOISKO TRENINGOWE B "GCS" - ul. K. Górskiego 10

RUNDA I - Eliminacje  Rocznika 2007:

Grupa A (Maya):

Orły Zielonka
Górnik Zabrze 07
Warta Gorzów Wlkp.
Pomorzanin Gdynia
Arka Gdynia 07 Dorszyki

 

Grupa B (Barbachena):

Legia Warszawa
Football PRO Academy
Jutrzenka Bychlew
Wierzyca Pelplin
Arka Gdynia 07 Śledziki

 

Grupa C (Gadeckiego):

BKS Siódemka Warszawa
Orbita Bukowno
Arkonia Szczecin
UKS Jedynka Reda
Arka Gdynia 07 Żółta

 

Grupa D (Bielińskiego):

Śląsk Wrocław
Jaguar Gdańsk
Byki Słupsk
BSS Trójmiasto
Arka Gdynia 08 A

 

Grupa E (Burzyńskiego):

Beniaminek Starogard Gdański
Górnik Zabrze 08
Myśliwiec Tuchomie
AP Gdynia
Arka Gdynia 07 Niebieska

 

Grupa F (W. Żemojtela):

Varsovia Warszawa
Czarni Pruszcz Gdański
BKS Bruskowo Wielkie
Radunia Stężyca
Bałtyk Gdynia                    

REGULAMIN SPORTOWY 

  1. Gra odbywa się piłką  nr 4,  z uwzględnieniem autu bocznego i bramkowego. Pole karne o wymiarach 7 x 13 m. Bramki o wymiarach 5 x 2 metry.
  2. Czas gry wynosi 18 minut, bez przerwy i zmiany połów.
  3. Bramkarz po aucie bramkowym wprowadza piłkę do gry tylko ręką, tylko do połowy boiska. Piłkę postawioną przez bramkarza na  podłożu – także w polu karnym - uważa się za wprowadzoną do gry.
  4. Po aucie bocznym zawodnicy wprowadzają piłkę do gry nogą z linii autowej jako rzut wolny pośredni. Mur  przy rzutach wolnych i autowych w odległości 4 m od piłki.
  5. Rzut karny wykonuje się z odległości  9 m od bramki. 
  6. Na polu gry znajduje się podczas gry pięciu zawodników z pola + bramkarz.
  7. Pozostali zawodnicy oraz kadra trenerska zespołu muszą zajmować miejsca tylko przy wyznaczonej ławce rezerwowych za linią boczną boiska. Niedopuszczalne jest zajmowanie miejsc przy ławce rezerwowych przez osoby nie związane z działalnością sportową zespołu.
  8. Kary czasowe: 2 minuty lub wykluczenie do końca meczu. Po stracie bramki na boisko może wejść wcześniej ukarany zawodnik, z wyjątkiem wykluczonego do końca spotkania. W miejsce zawodnika wykluczonego do końca meczu może wejść inny zawodnik po upływie dwóch minut – jeśli w czasie tych dwóch minut wynik nie zmienił się na niekorzyść drużyny ukaranej.
  9. Punktacja w zawodach:             - zwycięstwo  3 pkt, - remis  1 pkt, - porażka  0 pkt                        
  10. O kolejności w klasyfikacji decydują:

-           ilość zdobytych punktów,

-           wynik rywalizacji w bezpośrednim pojedynku,

-           różnica bramek,

-           przy równej różnicy bramek decyduje większa ilość zdobytych bramek,

-           dodatkowe rzuty karne, po trzy, a potem po jednym, aż do wyłonienia zwycięzcy.

   Przy więcej niż dwóch zespołach z tą samą zdobyczą punktową sporządza się tzw.

   małą tabelę, w której uwzględnia się tylko wyniki pomiędzy zainteresowanymi zespołami.

 11.   W wyniku rezultatu remisowego w meczach finałowych, o rozstrzygnięciu  decyduje zasada  

        „Złotego karnego”, z wyjątkiem meczu finałowego o III i I miejsce, w których decyduje seria trzech  rzutów karnych a potem po jednym aż do skutku.

  1. Wszyscy zawodnicy zobowiązani są do posiadania ubezpieczenia NNW (na koszt własny), kart zdrowia i stałych numerów na koszulkach.
  2. Wszystkie zespoły są zobowiązane do uczestniczenia w Ceremonii Otwarcia oraz Ceremonii Medalowej.
  3. Wszelkie sprawy sporne rozstrzyga tylko organizator w porozumieniu z sędziami zawodów.
  4. Interpretacja niniejszego regulaminu należy tylko do organizatorów.
  5. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie.

GRUPA A Maya

 

Mecz

 

 

Godzina

 

Kto z kim

 

Kto z kim

 

Wynik

1 9:00-9:18

A 1-2

Orły Zielonka – Górnik Zabrze 07 1:3
2 9:20-9:38 A 3-4

Warta Gorzów Wlkp. – Pomorzanin Gdańsk

2:1
  9:40-9:58 A 1-5 Orły Zielonka – Arka Gdynia 07 Dorszyki

4:0

4 10:00-10:18 A 2-3 Górnik Zabrze 07  - Warta Gorzów Wlkp.

4:0

5 10:20-10:38 A 4-5 Pomorzanin Gdańsk- Arka Gdynia 07 Dorszyki

7:1

6 10:40-10:58 A 1-3 Orły Zielonka - Warta Gorzów Wlkp.

5:1

7 11:00-11:18 A 2-4 Górnik Zabrze 07  - Pomorzanin Gdańsk

8:1

8 11:20-11:38 A 3-5 Warta Gorzów Wlkp. - Arka Gdynia 07 Dorszyki

3:0

9 11:40-11:58 A 1-4 Orły Zielonka - Pomorzanin Gdańsk

5:1

10 12:00-12:18 A 2-5 Górnik Zabrze 07 - Arka Gdynia 07 Dorszyki

8:0

 

GRUPA B - J.Barbachena

Mecz

Godzina

Kto z kim

Kto z kim

Wynik

1 9:00-9:18

B 1-2

Legia Warszawa – Football PRO Academy 7:0
2 9:20-9:38 B 3-4

Jutrzenka Bychlew – Wierzyca Pelplin

0:0
3 9:40-9:58 B 1-5 Legia Warszawa – Arka Gdynia 07 Śledziki

1:1

4 10:00-10:18 B 2-3

Football PRO Academy - Jutrzenka Bychlew

0:2

5 10:20-10:38 B 4-5 Wierzyca Pelplin - Arka Gdynia 07 Śledziki

0:2

6 10:40-10:58 B 1-3

Legia Warszawa - Jutrzenka Bychlew

2:1

7 11:00-11:18 B 2-4 Football PRO Academy - Wierzyca Pelplin

1:1 

8 11:20-11:38 B 3-5

Jutrzenka Bychlew - Arka Gdynia 07 Śledziki

0:1

9 11:40-11:58 B 1-4 Legia Warszawa - Wierzyca Pelplin

1:3

10 12:00-12:18 B 2-5 Football PRO Academy - Arka Gdynia 07 Śledziki

1:3

 

 GRUPA C Gadeckiego

Mecz

Godzina

Kto z kim

Kto z kim

Wynik

1 9:00-9:18

C 1-2

BKS Siódemka Warszawa – Orbita Bukowno 1:2
2 9:20-9:38 C 3-4

Arkonia Szczecin – UKS Jedynka Reda

1:1
3 9:40-9:58 C 1-5 BKS Siódemka Warszawa - Arka Gdynia 07 Żółta

2:3

4 10:00-10:18 C 2-3

Orbita Bukowno - Arkonia Szczecin

4:0

5 10:20-10:38 C 4-5 UKS Jedynka Reda - Arka Gdynia 07 Żółta

1:3

6 10:40-10:58 C 1-3

BKS Siódemka Warszawa - Arkonia Szczecin

3:1

7 11:00-11:18 C 2-4 Orbita Bukowno - UKS Jedynka Reda

0:0

8 11:20-11:38 C 3-5 Arkonia Szczecin - Arka Gdynia 07 Żółta

1:1

9 11:40-11:58 C 1-4 BKS Siódemka Warszawa - UKS Jedynka Reda

5:1

10 12:00-12:18 C 2-5 Orbita Bukowno – Arka Gdynia 07 Żółta

1:7

 

GRUPA D - Z. Bielińskiego

Mecz

Godzina

Kto z kim

Kto z kim

Wynik

1 9:00-9:18

D 1-2

Śląsk Wrocław – Jaguar Gdańsk 3:1
2 9:20-9:38 D 3-4

Byki Słupsk - BSS

1:0
3 9:40-9:58 D 1-5 Śląsk Wrocław - Arka Gdynia 08

9:0

4 10:00-10:18 D 2-3 Jaguar Gdańsk - Byki Słupsk

1:1

5 10:20-10:38 D 4-5

BSS - Arka Gdynia 08

1:5

6 10:40-10:58 D 1-3 Śląsk Wrocław Byki Słupsk

2:0

7 11:00-11:18 D 2-4

Jaguar Gdańsk - BSS

5:0

8 11:20-11:38 D 3-5 Byki Słupsk - Arka Gdynia 08

3:2

9 11:40-11:58 D 1-4 Śląsk Wrocław – BSS

10:0

10 12:00-12:18 D 2-5 Jaguar Gdańsk – Arka Gdynia 08

4:0

 

GRUPA E - S. Burzyńskiego

Mecz

Godzina

Kto z kim

Kto z kim

Wynik

1 9:00-9:18

E 1-2

Beniaminek Starogard Gdański – Górnik Zabrze 08

4:0

2 9:20-9:38 E 3-4

Myśliwiec Tuchomie – AP Gdynia

5:0
3 9:40-9:58 E 1-5 Beniaminek Starogard Gdański – Arka Gdynia 07 Niebieska

3:1

4 10:00-10:18 E 2-3 Górnik Zabrze 08 - Myśliwiec Tuchomie

1:2

5 10:20-10:38 E 4-5 AP Gdynia - Arka Gdynia 07 Niebieska

0:9

6 10:40-10:58 E 1-3 Beniaminek Starogard Gdański - Myśliwiec Tuchomie

3:1

7 11:00-11:18 E 2-4 Górnik Zabrze 08 - AP Gdynia

5:0

8 11:20-11:38 E 3-5 Myśliwiec Tuchomie - Arka Gdynia 07 Niebieska

0:7

9 11:40-11:58 E 1-4 Beniaminek Starogard Gdański - AP Gdynia

4:2

10 12:00-12:18 E 2-5 Górnik Zabrze 08 - Arka Gdynia 07 Niebieska

0:4

 

GRUPA F - Wł.Żemojtela

Mecz

Godzina

Kto z kim

Kto z kim

Wynik

1 9:00-9:18

E 1-2

Varsovia Warszawa – Czarni Pruszcz Gdański 5:2
2 9:20-9:38 E 3-4

BKS Bruskowo Wielkie – Radunia Stężyca

1:13
3 9:40-9:58 E 1-5 Varsovia Warszawa – Bałtyk Gdynia

7:2

4 10:00-10:18 E 2-3 Czarni Pruszcz Gdański - BKS Bruskowo Wielkie

6:0

5 10:20-10:38 E 4-5 Radunia Stężyca – Bałtyk Gdynia

5:0

6 10:40-10:58 E 1-3 Varsovia Warszawa - BKS Bruskowo Wielkie

16:0

7 11:00-11:18 E 2-4 Czarni Pruszcz Gdański - Radunia Stężyca

1:5

8 11:20-11:38 E 3-5 BKS Bruskowo Wielkie – Bałtyk Gdynia

0:13

9 11:40-11:58 E 1-4 Varsovia Warszawa - Radunia Stężyca

1:1

10 12:00-12:18 E 2-5 Czarni Pruszcz Gdański – Bałtyk Gdynia

2:2

 

 ARKA GDYNIA SUMMER CUP’2016 - U 9- rocznik 2007

1 Runda - eliminacje / 1.st Round

TABELE / TABLES OF RESULTS          

                                   

GRUPA "A" Group „A” Maya PUNKTY BRAMKI MIEJSCE UWAGI
1 2 3 4 5  
Orły Górnik 07 Warta Pomorzanin Arka 07 D PTS GOALS PLACE OTHERS
1 OrłyZielonka    1:3  5:1  5:1 4:0  9  15:5  2  
2 Górnik 07 Z.
 3:1    4:0 8:1   8:0  12  23:2  
3 Warta Gorzów
1:5  0:4    2:1  3:0  6  6:10  
4 Pomorzanin  1:5  1:8  1:2    7:1  3 10:6  
5 Arka 07 D 0:4  0:8  0:3  1:7    0  1:22  

 

GRUPA "B" Group „B” Barbachena PUNKTY BRAMKI MIEJSCE UWAGI
1 2 3 4 5  
Legia Football Jutrzenka Wierzyca Arka 07 Ś PTS GOALS PLACE OTHERS
1 Legia    7:0 2:1  1:3 1:1  7  11:5  2