Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

XX JUBILEUSZOWY

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży

pod Patronatem Prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka

oraz piłkarskiej legendy klubu "ARKA" Gdynia - Janusza Kupcewicza

ARKA GDYNIA CUP' 2019

Under 12 (r 2007)

04 - 06 styczeń 2019

- Hala Sportowo Widowiskowa GDYNIA ARENA

 

LISTA POTWIERDZONYCH UCZESTNIKÓW:

1.

------------------------------------------------------

2.

------------------------------------------------------

3.

------------------------------------------------------

4.

------------------------------------------------------

5.

------------------------------------------------------

6.

------------------------------------------------------

7.

------------------------------------------------------

8.

------------------------------------------------------

9.

------------------------------------------------------

10.

------------------------------------------------------

11.

------------------------------------------------------

12.

------------------------------------------------------

13.

------------------------------------------------------

14.

------------------------------------------------------

15.

------------------------------------------------------

16.

----------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2018 

I/ KATEGORIA UNDER 11 - rocznik 2007

 

1. KKPN "BAŁTYK" Koszalin - MISTRZ AGSC'2018

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pozostali uczestnicy AGSC 2018

2.  FC BALTIKA Kaliningrad A - Rosja


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. FC LIEPAJA - Łotwa

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. FC SDUSHOR Svetly - Rosja

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. HAIKOU FC  -  Chiny

     

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. 4 YOUR FUTURE SA London - Wielka Brytania

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7 & 8  WAKATAKE ACADEMY A - Japonia

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9. SC GROBINAS - Łotwa

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10. ORANJE SPORT Konin

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11. KP "CALISIA" Kalisz


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12. GKS KOWALE


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13. KS "RADUNIA" Stężyca

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14. KS "WISEŁKA" Bydgoszcz


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15. FC BALTIKA Kaliningrad B - Rosja

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16. A.S. POMORZE Sopot

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17. KP "JAGUAR" Gdańsk

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18. KS "ARKONIA" Szczecin

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19. Lubawska Akademia Piłkarska (LAP) Lubawa

  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20. RTS "WIDZEW" Łódź A

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21. RTS "WIDZEW" Łódź B

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

22. ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

23. AP "WARTA" Gorzów Wlkp.

  

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

24. STF "CHAMPION" Warszawa

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

25. KS "STOLEM" Gniewino


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

26. KS "KORONA" Żelistrzewo

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

27. KS POLONIA Jastrowie


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

28. KS "WIERZYCA" Pelplin

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

29. SI "ARKA" Gdynia 2007 A 1


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

30. SI "ARKA" Gdynia 2007 A 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

31. SI "ARKA" Gdynia 2007 B 1


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

32. SI "ARKA" Gdynia 2007 B 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

33. SI "ARKA" Gdynia 2008 A 1


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

34. SI "ARKA" Gdynia 2008 A 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

35. SI "ARKA" Gdynia 2008 B 1


 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

36. SI "ARKA" Gdynia 2008 B 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

  ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2018

II/ KATEGORIA UNDER 9 - rocznik 2009

 

1. KS "ARKONIA" Szczecin - MISTRZ AGSC'2018

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. WAKATAKE ACADEMY A - Japonia 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. FC MAMONOVO - Rosja

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. ARKA Gdynia United Kingdom Ltd. - Wielka Brytania

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5.  FK LIEPAJA - Łotwa

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. KS "WISEŁKA" Bydgoszcz

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7. AP "WARTA" Gorzów Wlkp.

  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8. KS "LECHIA" Gdańsk SA

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9. FA Trójmiasto

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10. ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11. BE A STAR Wilczki (Warszawa)

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12. AP "CHOJNIK" Jelenia Góra


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13. SALOS Rumia

  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14. KP "JAGUAR" Gdańsk

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15. STF "CHAMPION" Warszawa

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16. KS "RADUNIA" Stężyca

  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17. KS "STOLEM" Gniewino

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18. KS "POLONIA" Jastrowie


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19. GKS "SZTORM" Mosty


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20. KS "KORONA" Żelistrzewo

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21. AP "DĄBROWA" Gdynia

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

22. AP KP Gdynia

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

23. AP "CASSUBIAN" Bolszewo


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

24."LATARNIK" Choczewo

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

25. CONSTRACT Lubawa

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

26. SI "ARKA" Gdynia 2009 A I


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

27. SI "ARKA" Gdynia 2009 A II


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

28.  SI "ARKA" Gdynia 2009 B 


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

29. SI "ARKA" Gdynia 2010 A I


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

30. SI "ARKA" Gdynia 2010 A II


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

31.  SI "ARKA" Gdynia 2010 B I


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

32. SI "ARKA" Gdynia 2010 B II


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

ARKA GDYNIA CUP' 2018

 

CHŁOPCY - KATEGORIA Under 12 - rocznik 2006

22 - 24 luty 2018

1. KGHM "ZAGŁĘBIE" Lubin SA - Obrońca Tytułu "Mistrz AGC' 2017" & "Mistrz AGC'2018"

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. KKPN "BAŁTYK" Koszalin - Vice - Mistrz AGC'2018

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. UKS "OLIMPIJCZYK" Kwakowo - III miejsce AGC'2018

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. GKS "GÓRNIK" Łęczna SA - IV miejsce AGC'2018

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. FC "SDUSHOR" Svetly - Rosja 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6.  AP REISSA Poznań

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7. Akademia Mistrzów Futbolu (AMF) Szczecin

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8. WRKS "OLIMPIA" Warszawa

   

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9. APN Piotrków Trybunalski

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10. KS "LECHIA" Gdańsk SA

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11. UKS "JEDYNKA" Krasnystaw

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12. STF "CHAMPION" Warszawa

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13. UKS "MORZYCKO" Moryń

     

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14. FC MAMONOVO - Rosja

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15. GKS "SZTORM" Mosty

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16. SKS "BAŁTYK" Gdynia AP

 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17. SI "ARKA" Gdynia - U 12 A


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18. SI "ARKA" Gdynia - U 12 B


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19. SI "ARKA" Gdynia - U 11 A


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20. SI "ARKA" Gdynia - U 11 B


 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2017

chłopcy Under 11 - rocznik 2006 i młodsi

24 - 26 VI 2017

1. ZKS "STILON" Gorzów Wlkp.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. "SALOS" Szczecin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. MKS CRACOVIA Kraków

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. IFK HANINGE Stockholm -

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. "WŁOCŁAWIANKA" Włocławek

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. MGKS "KUJAWIAK" Kowal

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7. "JAGUAR" Gdańsk

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8. KS "CHOJNIK" Jelenia Góra

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9.  KKPN "BAŁTYK" Koszalin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10. CARTUSIA Kartuzy

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11. KS "ARKONIA" Szczecin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12. AKADEMIA MISTRZÓW FUTBOLU Szczecin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13. CZARNI Pruszcz Gdański

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14. WRKS "OLIMPIA" Warszawa

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15. KS "STOLEM" Gniewino - Choczewo

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16. "SADOWNIK" Waganiec

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17. HAIKOU FC -

 

ZASTĘPUJE - Karlikowo Sopot

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18. FC BALTAI Klaipeda - 

   

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19. S.I. "ARKA" Gdynia "A"

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

20. S.I. "ARKA" Gdynia "B"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21. S.I. "ARKA" Gdynia "C"

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2017 

chłopcy Under 9 - rocznik 2008 i młodsi

24 - 26 VI 2017

1. FC BALTIKA Kaliningrad -

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. ZKS "STILON" Gorzów Wlkp.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. KS "POGOŃ" Łobżenica

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. "SADOWNIK" Waganiec

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. LKS "POGOŃ" Lębork

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. AP "CHOJNIK" Jelenia Góra

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7. JAGUAR Gdańsk

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8. ESCOLA FUTBOLU Pruszcz Gdański

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9. "WŁOCŁAWIANKA" Włocławek

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10. KS "ARKONIA" Szczecin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11. MLKS "WIDOK" Skierniewice

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12. SKS "BAŁTYK" Gdynia AP

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13. GKS "GÓRNIK" Łęczna

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14. KS "GÓRNIK" Zabrze

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15. S.I. "ARKA" Gdynia - Under 9 "A"

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16. S.I. "ARKA" Gdynia - Under 9 "B"

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17. S.I. "ARKA" Gdynia - Under 9 "C"

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18. S.I. "ARKA" Gdynia - Under 9 "D"

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2017

chłopcy Under 7 - rocznik 2010 i młodsi

24 - 26 VI 2017

1. MKS "POGOŃ" Szczecin Schools

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2. KS "ARKONIA" Szczecin

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3. "WŁOCŁAWIANKA" Włocławek

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4. AP GDYNIA

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5. FOOTBALL ACADEMY Trójmiasto

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6. KS CHWASZCZYNO

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7. GKS SZTORM Mosty

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8. KS "GÓRNIK" Zabrze

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9. AP BANINO

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10. KKS "LECH" Poznań - Football Academy

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11. S.I. "ARKA" Gdynia - Under 7 "A"

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12. S.I. "ARKA" Gdynia - Under 7 "B"

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ARKA GDYNIA CUP' 2017

Edycja zimowa - chłopcy Under 12 - rocznik 2005 i młodsi

GDYNIA ARENA, 28 - 29 01 2017

I pl./ KGHM ZAGŁĘBIE Lubin S.A.  MISTRZ "AGC' 2017"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II pl./ LECHIA Gdańsk S.A. - WICEMISTRZ "AGC' 2017"

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III pl./ A.P. REISSA Poznań - III miejsce "AGC'2017"
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POZOSTALI UCZESTNICY AGC 2017 - ZIMA:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

OLIMPIJCZYK Kwakowo

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MKS POLONIA-STAL Świdnica

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GKS GÓRNIK Łęczna S.A.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MLKS WIDOK Skierniewice

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ORANJE SPORT Konin

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MKS POLONIA Warszawa

   -

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FC WROCŁAW ACADEMY - Wrocław

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

POGOŃ Szczecin S.A.

  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

STF CHAMPION Warszawa

      -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SALOS Szczecin

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MUKS CWZS Bydgoszcz

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

S.M.S. Łódź

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SKS BAŁTYK Gdynia A.P.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

F.C. BALTIKA Kaliningrad - Rosja

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

S.I. "ARKA" Gdynia I & II - Under 12

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

S.I. "ARKA" Gdynia - Under 11

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2016

chłopcy Under 14 - rocznik 2002 i młodsi

24 - 26 VI 2016

1/ MKS "POLONIA" Lidzbark Warmiński


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2/ GKS "MYŚLIWIEC" Tuchomie


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3/ AP "ORBITA" Bukowno

   

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4/ GKS "SZTORM" Mosty


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5/ RKS Mały Kack

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6/ KS "GÓRNIK" Zabrze


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7/ FC "BALTIKA" Kaliningrad - Rosja

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8/ AP "21" Kraków

   

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9/ S.I. "ARKA" Gdynia - Under 14

  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10/ S.I. "ARKA" Gdynia - Under 13

  

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2016

chłopcy Under 9 - rocznik 2007 i młodsi

25 - 26 VI 2016

1/ AP "WARTA" Gorzów Wlkp


---------------------------------------------------------------------------------------------------------

2/ WKS "ŚLĄSK" Wrocław SA 

   

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

3/ AP "LEGIA" Warszawa - Soccer Schools

  

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

4/ AP KS "GÓRNIK" Zabrze 


---------------------------------------------------------------------------------------------------------

5/ AP SKS "BAŁTYK" Gdynia

   

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

6/ AP "POMORZANIN" Gdańsk

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

7/ "BENIAMINEK" Starogard Gdański


---------------------------------------------------------------------------------------------------------

8/ BKS "7-mka" Warszawa

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

9/ UKS "BYKI" Słupsk


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

10/ AP KS "GÓRNIK" Zabrze - rocznik 2008

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

11/ MKS "CZARNI" Pruszcz Gdański


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

12/ LZS "DRAGON" Bojano


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

13/ "JAGUAR" Gdańsk


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

14/ UKS "JEDYNKA" Reda


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

15/ LKS "JUTRZENKA" Bychlew


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

16/ "ORBITA" Bukowno

  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

17/ UKS "ORŁY" Zielonka


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

18/ MKS "VARSOVIA" Warszawa


--------------------------------------------------------------------------------------------------------

19/ KS "ARKONIA" Szczecin


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

20/ KS "WIERZYCA" Pelplin

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

21/ BRAZILIAN SOCCER SCHOOLS Trójmiasto


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

22/ GKS "MYŚLIWIEC" Tuchomie


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

23/ KS "RADUNIA" Stężyca


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

24/ Football Pro Academy Gdańsk


-------------------------------------------------------------------------------------------------------

25/ UKS G.A.P. Bruskowo Wielkie

  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

26/ S.I. "ARKA" Gdynia A

 --------------------------------------------------------------------------------------------------------

27/ S.I. "ARKA" Gdynia B

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

28/ S.I. "ARKA" Gdynia - Śledziki

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

29/ SI "ARKA" Gdynia - Dorszyki

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

30/ S.I. "ARKA" Gdynia - r'2008

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2016

chłopcy Under 7 - rocznik 2009 i młodsi

25 - 26 VI 2016

1/ AP SKS "BAŁTYK" Gdynia


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2/ AP KS GÓRNIK Zabrze

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3/ "LEGIA" Warszawa SA - Soccer Schools

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4/ BKS "7-mka" Warszawa


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5/ KS "SOKÓŁ" Warszawa

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6/ AP "WARTA" Gorzów Wlkp


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7/ AP-Ż "DOLCAN" Ząbki

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8/ KS "ARKONIA" Szczecin

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9/ AP BANINO


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10/ LZS "DRAGON" Bojano

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11/ UKS "1-nka" Reda

    

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12/ GKS "RADUNIA" Stężyca

       

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13/ Szkółka "AG" Chylonia

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14/ SOPOCKA A.P. Sopot

 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15/ FOOTBALL Pro Academy Gdańsk

 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16/ BRAZILIAN Soccer Schools Trójmiasto

 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17/ S.I. "ARKA" Gdynia


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18/ S.I. "ARKA" Gdynia II - Polska


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ARKA GDYNIA CUP' 2016 

edycja zimowa - chłopcy - Under 12 - rocznik 2004

                                                                             23 - 24 stycznia 2016
1/ K.S. "DUNAJEC" Nowy Sącz - Polska

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2/ FC "ACADEMY" Wrocław - Polska

   

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

3/ AP "L.G." Gdańsk - Polska

  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4/ KGHM "ZAGŁĘBIE" Lubin - Polska

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

5/ MKS "NIELBA" Wągrowiec - Polska

  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6/ GKS "GÓRNIK" Łęczna - Polska

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7/ "MOTOR" Lublin S.A. - Polska

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8/ "LECHIA" Gdańsk SA - Polska  

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

9/ "POGOŃ" Szczecin S.A. - Polska

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10/ K.S. KGHM Polkowice - Polska

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11/ AP "JAGIELLONIA" Białystok S.A. - Polska

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12/ MKS "CRACOVIA" Kraków S.A. - Polska

  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

13/ F.C. "BALTIKA" Kaliningrad - Rosja

  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

14/ SKS "BAŁTYK" Gdynia - Polska

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

15/ KS "WARTA" Poznań - Polska

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

16/ AP"CHOJNIK" Jelenia Góra- Polska

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

17/ ABC FUTBOLU Dębno - Polska

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

18/ S.I. "ARKA" Gdynia I & II - Under 12 - Polska

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19/ S.I. "ARKA" Gdynia - Under 11 - Polska

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 867211
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012