Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh
   
   

ORZECZENIA LEKARSKIE

UWAGA! Wszystkich obowiązuje orzeczenie wydane

przez Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej w Warszawie - Oddział Gdynia

 

                                                                                                                            

 

 LP                                                    NAZWISKO i  IMIĘ                                                   WAŻNOŚĆ BADAŃ                                                                                                                                                                    

1

BRUHN JAKUB

09-07-2017

2

BŁAWAT PIOTR

18-11-2017

3

BŁAWAT CEZARY

22-11-2017

4

BETKA DAWID

19-10-2017

5

DAWIDOWSKI JAKUB

12-07-2017

6

FORMELLA MICHAŁ

31-07-2017

7

FOTEREK BARTŁOMIEJ

14-05-2017

8

GRZYMKOWSKI IGOR

20-09-2017

9

KARBOWIAK BORYS

09-08-2017

10

KOZŁOWSKI PATRYK

24-08-2017

11

LINDA JAKUB

30-07-2017

12

ŁOPATNIUK IDZI

09-05-2017

13

MIŁASZEWSKI WOJCIECH

08-06-2017

14

MILER MARCIN

26-10-2017

15

MALOTKA ARTUR

05-11-2017

16

PACZKOWSKI OLWIER

06-09-2017

17

PYREK MACIEJ

22-09-2017

18

RESZKA PATRYK

27-07-2017

19

ROMANOW PATRYK

07-09-2017

20

ROSIŃSKI KONRAD

01-09-2017

21

SAWICKI JULIAN

12-11-2017

22

SKRĘTA KAMIL

03-09-2017

23

SOBOCZYŃSKI PATRYK

30-06-2017

24

SZOŁOMNICKI SZYMON

04-07-2017

25

SKÓRA KACPER

24-08-2017

26

SKRZYPCZAK MATEUSZ

21-10-2017

27

TANDECKI ADAM

27-07-2017

28

NIKIELSKI DORIAN

22-06-2017

29

WOJCIECHOWSKI TOMASZ

24-08-2017

30

WOLNY SZYMON

15-06-2017

31

WOŁCZYŃSKI PAWEŁ

12-06-2017

32

ZARYCZAŃSKI OSKAR

05-12-2017

33

ZAMARRIPA MARIO

18-10-2017

34

   

  

     

 

 

 

         Dzień

 Godzina

    Miejsce

          Sprzęt

Poniedziałek

 

17:00

  

Witomino

bluza, spodnie, ortalion ADIDAS

 kpl. treningowy Entrada granatowa,getry niebieskie AG

Wtorek

 

15:30

Witomino

Motoryka

bluza, spodnie, ortalion ADIDAS

kpl. treningowy Sportbazar,getry żółte AG

Środa

 -

WOLNE 

Czwartek

 

15:30 

Witomino 

bluza, spodnie, ortalion ADIDAS 

kpl. treningowy Entrada żółta –niebieskie spodenki,getry niebieskie AG

Piątek

 

17:30

Witomino 

bluza, spodnie, ortalion ADIDAS

kpl. treningowy Entrada granatowa,getry żółte AG

PRZYPOMINAMY, ŻE OBECNOŚĆ NA TRENINGACH JEST OBOWIĄZKOWA,

A EWENTUALNĄ NIEOBECNOŚĆ NALEŻY ZGŁOSIĆ DO TRENERA

Obowiązkowe dodatkowe wyposażenie na trening: buty na nawierzchnię sztuczną, ochraniacze, getry,  przybory do kąpieli, bidon

oraz w okresie zimowym rękawiczki, czapka, odzież termo aktywna,  kubek termiczny

 

                                        

 

 

Nowa warstwa...

Tabele i wyniki sezon 2017/2018klasa rozgrywkowa 

I LIGA WOJEWÓDZKA C-1 TRAMPKARZ

 B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 1

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TURNIEJE w roku 2015

   3-4 stycznia 2015 - Arka Gdynia Cup dla rocznika 2002 - X miejsce

    18 stycznia 2015 - Halowy Turniej Piłki Nożnej APaCze w Człuchowie - V miejsce
  24 stycznia 2015 - Halowy Turniej Piłki Nożnej Sambor Youth Cup w Gdańsku - II miejsce

 

SPARINGI

22 stycznia 2015   ARKA GDYNIA -  OLIMPIA ELBLĄG   5 - 1 

3 marzec 2015     ARKA GDYNIA - LECHIA GDAŃSK  1 - 0

7 marzec 2015    ZAWISZA BYDGOSZCZ  - ARKA GDYNIA  3 - 2

14 marzec 2015 ARKA GDYNIA - GKS MYŚLIWIEC TUCHOMIE  5 - 2

22 marzec 2015 ARKA GDYNIA - GEDANIA GDAŃSK  7 - 1

 

 

 

 

 

SPONSORZY DRUŻYNY

     FRED - Centrum Obsługi Pojazdówlogo img

 

SPONSOR TECHNICZNY KLUBU

  

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FANPAGE KLUBU

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KADRA SZKOLENIOWO - PEDAGOGICZNA

 

                                                                                                                                   

                                 I TRENER                                                                               ASYSTENT TRENERA

       MAREK LESZCZYŃSKI, tel. 691 402 319                                                                       JACEK SACHAJKO, tel. 606 937 770

           Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.                                                                    Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

                                                                      

                              

trener bramkarzy: ARKADIUSZ ZAGÓRSKI, tel. 501 932 322           kierownik: BARTOSZ ZARYCZAŃSKI, tel 690 90 90 02

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.                                              Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

  SKŁAD DRUŻYNY - ARKA GDYNIA rocznik 2003

JESIEŃ 2016 / 2017

 
 

 
WOLNY SZYMON MIŁASZEWSKI WOJCIECH
BŁAWAT CEZARY
ŁOPATNIUK IDZI
         
      BETKA DAWID                BŁAWAT PIOTR       BRUHN JAKUB
  DAWIDOWSKI JAKUB      
FORMELLA MICHAŁ
FOTEREK BARTŁOMIEJ
GRZYMKOWSKI IGOR
KARBOWIAK BORYS
KOZŁOWSKI PATRYK
LINDA JAKUB
MALOTKA ARTUR
MILER MARCIN

 

 


 
PACZKOWSKI OLIWIER
PYREK MACIEJ
RESZKA PATRYK
 ROMANOW PATRYK

   ROSIŃSKI KONRAD

       SAWICKI JULIAN

      SKRĘTA KAMIL

     SKÓRA KACPER

 

                SKRZYPCZAK                 SOBOCZYŃSKI                 SZOŁOMICKI                    TANDECKI

                  MATEUSZ                          PATRYK                         SZYMON                            ADAM 

                   

               TUSK SZYMON            WOJCIECHOWSKI           WOŁCZYŃSKI PAWEŁ        ZAMARIPPA MARIO

                                                         TOMASZ

        

           ZARYCZAŃSKI OSKAR

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 660009
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012