Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Zapraszamy wszystkie dzieci z rocznika 2015/2016 w niedziele 12.06.2022r o godz. 14.00-16.00  na Piłkarski Dzień Dziecka. Miejsce Narodowy Stadion Rugby  w Gdyni ul.K.Górskiego 10. Gry i zabawy piłkarskie dla dziewcząt i chłopców w wieku 6-11 lat. nabór do zespołów piłkarskich, testy sprawnościowe , mini mecze.

 

Turniej G1 gr 2 sobota 11.06.22r godz. 10.00  Gdynia Dąbrowa  ,81-589 ul.Nagietkowa 73  boisko

Zbiórka wyznaczonych zawodników godz.9.30 na miejscu, zabieramy stój żółty adidas, niebieskie spodenki, żółte getry,  dres, ochraniacze bidon z wodą(proszę dostosować ubiór do warunków atmosferycznych). Turniej potrwa do 2 godzin.

Wyznaczeni zawodnicy:G. Milan, J.Franek, K.Milan, K.Adam, L. Mateusz, R.Hubert,  M.Wiktor, W.Marcel.

Turniej G1 gr 2 sobota 21.05.22r godz. 15.00  Rumia 84-230, ul.Bukowa 13 boisko

Zbiórka wyznaczonych zawodników godz.14.30 na miejscu, zabieramy stój żółty adidas, niebieskie spodenki, żółte getry, ubiór termiczny , ortalion i dres, ochraniacze bidon z wodą(proszę dostosować ubiór do warunków atmosferycznych). Turniej potrwa do 2 godzin.

Wyznaczeni zawodnicy: B.Kacper,G. Milan, J.Franek, K.Milan, R.Hubert,  S. Franek, S.Dawid, W.Marcel

Turniej G1 gr 2 sobota 23.04.22r godz. 11.00 , Kosakowo  ul.Złote Piaski, stadion.

Zbiórka wyznaczonych zawodników godz.10.30 na miejscu, zabieramy stój żółty adidas, niebieskie spodenki, żółte getry, ubiór termiczny , ortalion i dres, ochraniacze bidon z wodą(proszę dostosować ubiór do warunków atmosferycznych). Turniej potrwa do 2 godzin.

Wyznaczeni zawodnicy: B.Kacper,G. Milan, J.Franek, K.Milan, L. Mateusz, S. Franek, S.Dawid, W.Marcel

Od 28.03.22r obowiązuje wiosenny grafik treningowy dla  grup.
 
GRUPA ZASADNICZA - (2015 trenerzy Kożuchowski i Kowalski )
WTOREK  godz.17:00 - 18:15 miejsce XIV LO: ul. Wejherowska 55 Gdynia Chylonia (boisko),
(żółte koszulki i getry + niebieskie spodenki)
ŚRODA  godz.17:00 - 18:15 miejsce XIV LO: ul. Wejherowska 55 Gdynia Chylonia (boisko),
(granatowe koszulki, niebieskie getry i spodenki)
PIĄTEK  godz.17.45 - 19.00 miejsce: miejsce ZSO nr 8: ul. Wiczlińska 50A (boisko), Gdynia Wiczlino (zbiórka przed wejściem szkoły),
(żółte koszulki i getry + niebieskie spodenki)
 
GRUPA NABOROWA - (2015 / 2016 trenerzy Janiak i Czaja)
WTOREK  godz.17:00 - 18:15 miejsce SP nr40: ul. Rozewska 33, Gdynia Chylonia (boisko),
(żółte koszulki i getry + niebieskie spodenki)
ŚRODA  godz.17:00 - 18:15 miejsce SP nr40: ul. Rozewska 33, Gdynia Chylonia (boisko),
(granatowe koszulki, niebieskie getry i spodenki)
PIĄTEK  godz.17.45 - 19.00 miejsce: miejsce ZSO nr 8: ul. Wiczlińska 50A (boisko), Gdynia Wiczlino (zbiórka przed wejściem szkoły),
(żółte koszulki i getry + niebieskie spodenki)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1223116
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012