Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Powołania na turniej Deyna Cup 2024 niedziela 09.06.24r ul.Olimpijczyków Starogardzkich 1 , Starogard Gdański

Zbiórka wyznaczonych zawodników na miejscu godz.8.45: Antek B, Mikołaj D, Milan G, Oskar J, Franek J, Mateusz L, Ksawery P, Hubert R, Gustaw S, Franek Z.

Zawodnicy powinni być po śniadaniu, zabieramy stroje żółte i niebieskie koszulki, niebieskie spodenki, żółte getry, ochraniacze ,buty do gry na trawie naturalnej, rękawice bramkarskie bidon z napojem.

 

ROCZNIK 2015 SI ARKA , terminarz Wiosna

23.03.2024 Sobota godz. 12.00-gra kontrolna SI Arka Gdynia , balon ul.Wejherowska 55 ,Gdynia 81-049 (dwie drużyny)

26.03.2024 Wtorek godz.16.30- gra kontrolna Nowa AP Gdynia- SI Arka Gdynia , boisko ul.Wieluńska 83, Gdynia 81-502( dwie drużyny)

07.04.2024 Niedziela godz. 13.30 - I turniej F1 Żak gr 1 gospodarz SI Arka Gdynia, boisko ul.Nauczycielska 9 ,  Gdynia Witomino 81-614 ( dwie drużyny)

21.04.2024 Niedziela godz. 11.00- II turniej F1 Żak gr 1 gospodarz Nowa AP Gdynia , boisko NSR ul.K. Górskiego 10, Gdynia 81-304 ( dwie drużyny)

11/12.05.2024 - Turniej w Kołobrzegu Anchor Cup ,Stadion MOSiR ul. Śliwińskiego 10, Kołobrzeg 78-100 (jedna drużyna)

11.05.2024 - Sobota godz.14.00 III turniej F1 Żak gr 1 gospodarz Gdyńska AP Dąbrowa ul.Nagietkowa 73 Gdynia 81-589

25.05.2024 - Sobota godz.10.00 IV turniej F1 Żak gr 1 gospodarz AP Bałtyk Gdynia ( dwie drużyny) ul.Olimpijska 5/9 GCS, Gdynia 81-538

07.06.2024r-Piatek godz. 18.30 gra kontrolna Arka - Błękitni Wejherowo  - Goście odwołali spotkanie ze względu na liczne choroby

09.06.2024- Niedziela turniej eliminacyjny Deyna Cup Starogard Gdański 83-200, stadion ul.Olimpijczyków Starogardzkich 1.

14.06.2004-Piątek godz.18.30 gra kontrolna SI Arka Gdynia- Orkan Rumia boisko ul.Nauczycielska 9 ,  Gdynia Witomino 81-614 ( dwie drużyny)

22.06.2024r sobota - Turniej AGSC gospodarz SI Arka Gdynia -Odwołany ,inny termin.

 Plan treningowy obowiązuje od 08.01.24r do odwołania
 WTOREK godz:17.00 boisko WITOMINO (stroje żółte) ul.Nauczycielska 9 ,Gdynia 81-614
 ŚRODA godz:18.00 sala gimnastyczna XIV LO (stroje niebieskie) ul.Wejherowska 55 ,Gdynia 81-049
 CZWARTEK godz 18.30 boisko WITOMINO-orlik SP35 (stroje żółte) ul.Uczniowska 1 ,Gdynia 81-647
 PIĄTEK godz 16.30 boisko BALON XIV LO (stroje niebieskie) ul.Wejherowska 55
 Plan gier kontrolnych.
 20.01.2024r  SOBOTA  godz:8.45-10.15 boisko WITOMINO (stroje żółte) ul.Nauczycielska 9 ,Gdynia 81-614(wystawiamy dwie drużyny)
 24.02.2024r  SOBOTA  godz:8.45-10.15 boisko WITOMINO (stroje żółte) ul.Nauczycielska 9 ,Gdynia 81-614(wystawiamy dwie drużyny)
 02.03.2024r  SOBOTA  godz:8.45-10.15 boisko WITOMINO (stroje żółte) ul.Nauczycielska 9 ,Gdynia 81-614(wystawiamy dwie drużyny)
Zbiórka zawodników na 15 min przed grą kontrolną godz:8.30.
Zawodnicy powinni być po śniadaniu, mieć ciepły napój, ubiór dostosowany do warunków atmosferycznych.
Plan treningowy obowiązuje od 06.11.23 do odwołania
 WTOREK godz:17.00 boisko XIV LO (stroje żółte) ul.Wejherowska 55
 ŚRODA godz:18.00 sala gimnastyczna XIV LO (stroje niebieskie) ul.Wejherowska 55 - Uwaga zmiana miejsca i godzin treningu!
 CZWARTEK godz 17.00 boisko XIV LO (stroje żółte) ul.Wejherowska 55
 PIĄTEK godz 17.00 boisko XIV LO (stroje niebieskie) ul.Wejherowska 55

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1299118
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012