Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

OBÓZ W MALBORKU ODBĘDZIE SIĘ W TERMINIE 13.08 - 20.08.2021R.

Wyjazd 13.08 boisko Witomino godzina 9:30 - 10:00

Powrót 20.08 godzina 12:00 - 13:00

WIĘCEJ INFORMACJI NA POCZĄTKU SIERPNIA.

Niedziela 04.07.21r - AGSC  obiekty GCS  NSR  Gdynia,  ul.K.Górskiego 10

Zbiórka powołanych zawodników godz. 8.15

Zabieramy: stroje meczowe żółte + rezerwowe granatowe treningowe, rękawice do bronienia i bluzę bramkarską, ochraniacze, wodę, piłkę na rozgrzewkę.

Powołani zawodnicy: Jerzy B, Antoni B, Igor C, Marcel D, Maksymilian D, Filip J, Maksymilian K, Adam Ł, Adam M, Paweł O, Maciej P, Jakub S, Dawid W,

 

 

Od LIPCA 2021 proszę o dokonywanie wpłat z tytułu składek członkowskich w kwocie 150 zł na niżej podane konto do 15ego dnia miesiąca . W tytule : imię nazwisko za miesiąc ……… . 

BARTOSZ ZARYCZAŃSKI nr. konta: 93 1240 1239 1111 0010 0224 1701

PROSZĘ O INFORMACJĘ ZWROTNĄ , KTÓRZY ZAWODNICY NIE BĘDĄ UCZESTNIKAMI OBOZU W MALBORKU. MAMY OGRANICZONĄ ILOŚĆ MIEJSC. W PRZYSZŁYM TYGODNIU  MIJA CZAS NA PODANIE LISTY ZAWODNIKÓW DO ORGANIZATORA.  JEST JESZCZE GRUPA ZAINTERESOWANYCH ZAWODNIKÓW, KTÓRZY POJADĄ W WOLNE MIEJSCA.

PROSZĘ  O INFORMACJĘ DO 05.07.2021. NA MAILA: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

Wtorek       trening godz. 18.00 - (ZAKOŃCZENIE SEZONU, mecz RODZICE - AG2010A) ul. Nauczycielska 9, Witomino

 

Niedziela 04.07.21r - AGSC  obiekty GCS

GRUPA C     KAT U 12    -  ROCZNIK  2009       RUNDA I - ELIMINACJE
LP GODZ BOISKO KTO TEAM TEAM WYNIK UWAGI CZAS
21 08:40 BCS B 2C - 5C S. POLSKA ARKA II :   2 x 15 min
22 09:20 BCS B 3C - 4C SALOS ESCOLA :   2 x 15 min
23 10:00 BCS B 1C - 5C GRUNWALD ARKA II :   2 x 15 min
24 10:40 BCS B 2C - 3C S. POLSKA SALOS :   2 x 15 min
25 11:20 BCS B 1C - 4C GRUNWALD ESCOLA :   2 x 15 min
26 12:00 BCS B 5C - 3C ARKA II SALOS :   2 x 15 min
27 12:40 BCS B 4C - 2C ESCOLA S. POLSKA :   2 x 15 min
13:00  -  14:30      PRZERWA OBIADOWA
14:45  - 15:15    CEREMONIA OTWARCIA, STADION MIEJSKI, TRYBUNA VIP
28 15:40 BCS B 1C - 3C GRUNWALD SALOS :   2 x 15 min
29 16:20 BCS B 4C - 5C ESCOLA ARKA II :   2 x 15 min
30 17:00 BCS B 1C - 2C GRUNWALD S. POLSKA :   2 x 15 min

 

Poniedziałek 05.07.2010A -AGSC  obiekty GCS

rozgrywki od 9.00- 17.00

Sobota 26.06.21r. godzina 11:00 JD2 gr3: Jaguar Gdańsk - SI Arka II Gdynia, Gdańsk ul.Budowlanych 49 zbiórka powołanych zawodników godzina 10:15. Zabieramy: stroje meczowe żółte, rękawice do bronienia i bluzę bramkarską, ochraniacze, wodę, piłkę na rozgrzewkę, legitymację szkolną.

Powołani Zawodnicy: Jerzy.B, Antoni.B, Błażej.B, Marcel D, Maksymilian.D, Maciej.K, Adam.Ł, Adam.M, Paweł.O, Maciej.P, Jakub.S, Dawid.W, Tomasz.M, Wojciech O.

Sobota 26.06.2021r Turniej E1 gr 17  godz.11.00 Stadion MOSiR Sopot, ul.23 marca 98

powołani:Konrad G, Filip J, Marcin K, Maksymilian K.

zbiórka powołanych zawodników godzina 10:30, zabieramy: stroje meczowe żółte, ochraniacze, wodę, piłkę na rozgrzewkę, legitymację szkolną.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1163879
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012