Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

Niedziela    09.05.21r   godz.12.00  Arka II Gdynia SI-Conrad Gdańsk, Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9

Zbiórka  godz.11.00  , zabieramy :stroje meczowe żółte, rękawice do bronienia i bluzę , ochraniacze,  bidon z herbatą/wodę, piłkę na rozgrzewkę,

legitymację szkolną, dostosować ubiór do warunków atmosferycznych

Powołani zawodnicy:

Błażej B, Igor C, Marcel D, Maksymilian D, Filip J, Michał K , Marcin K, Adam Ł, Adam M, Paweł O, Maciej P,

Jakub S, Dawid W.

 

Sobota  08.05.21r godz. 9.00  Turniej rocznik 2011  ,Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9 - powołany: Maciej K

Wtorek     trening godz. 18.45 ul. Nauczycielska 9, Witomino

Środa       trening godz. 18.45 ul. Nauczycielska 9, Witomino

Czwartek  trening godz. 18.45 ul. Nauczycielska 9, Witomino

Niedziela    09.05.21r   godz.12.00  Arka II Gdynia SI-Conrad Gdańsk, Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9

01.05.21r sobota godz.17.00 mecz Arka II Gdynia SI - GAP Sparta Gdańsk , Gdynia Witomino ul. Nauczycielska 9

Zbiórka  godz.16.00  , zabieramy :stroje meczowe żółte, rękawice do bronienia i bluzę , ochraniacze,  bidon z herbatą/wodę, piłkę na rozgrzewkę,

legitymację szkolną, dostosować ubiór do warunków atmosferycznych

Powołani zawodnicy:

Jerzy B,  Antek B, Igor C, Maksymilian D, Filip J, M.Klocek , Maciej K, Marcin K, Maksymilian K, Adam M, Paweł O, Maciej P, Jakub S,

24.04.21r sobota godz.14.45 mecz Gedania-Arka II Gdynia SI , Gdańsk ul. Hallera 201

Zbiórka  godz.14.00  w Gdańsku , zabieramy :stroje meczowe żółte,rękawice do bronienia i bluzę ,ochraniacze,bidon z herbatą/wodę, dostosować ubiór do

warunków atmosferycznych

Powołani zawodnicy:

Jerzy B,  Antek B, Błażej B, Igor C, Marcel D, Maksymilian D, Filip J, Maciej K, Maksymilian K, Adam Ł , Adam M, Paweł O, Maciej P,

Jakub S,

24.04.21r sobota godz.14.45 mecz Gedania-Arka II Gdynia SI , Gdańsk ul. Hallera 201

01.05.21r sobota 1 MAJ godz. 17.00 mecz Arka II Gdynia SI-GAP Sparta Gdańsk , Gdynia ul. Nauczycielska 9

09.05.21r niedziela godz.12.00 mecz Arka II Gdynia SI-Conrad Gdańsk, Gdynia ul. Nauczycielska 9

16.05.21r niedziela godz. 13.00 mecz Bałtyk II Gdynia AP - Arka II Gdynia SI, Gdynia ul.Olimpijska5 (boisko klatka B)

23/24.05.21r- pauza Arka II Gdynia SI

26.05.21r środa godz.15.00 mecz MFS Gdańsk - Arka II Gdynia SI, Gdańsk ul.Grunwaldzka 244

30.05.21r niedziela godz.11.00 mecz AP Grembocki Gdańsk - Arka II Gdynia SI, Gdańsk ul.Traugutta 29

03.06.21r czwartek BOŻE CIAŁO godz. 20.00 mecz Arka II Gdynia SI - Stoczniowiec Gdańsk, Gdynia ul.Nauczycielska 9

06.06.06.21r niedziela godz.18.00 mecz Arka II Gdynia SI - GTS Pruszcz Gdański,Gdynia ul. Nauczycielska 9

09.06.21r środa godz.20.00 mecz Arka II Gdynia SI - Lechia Gdańsk, Gdynia ul. Nauczycielska 9

13.06.21r niedziela godz.12.00 mecz Arka II Gdynia SI - Pomorze Akademia Sportowa, Gdynia ul. Nauczycielska 9

19.06.21r sobota godz.15.00 mecz Pokolenia Lechii Gdańsk - Arka II Gdynia SI, Gdańsk ul.Traugutta 29

26.06.21r sobota godz.11.00 mecz Jaguar II Gdańsk AP - Arka II Gdynia SI, Gdańsk ul.Budowlanych 49

04.07.21r niedziela AGSC Turniej, Gdynia boiska GCS

05.07.21r poniedziałek AGSC Turniej , Gdynia boiska GCS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1145711
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012