Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

PLAN TRENINGOWY - jesień 2016

obowiązuje od dnia 14.11.2016 do odwołania

 GRUPA ZASADNICZA "A"

Poniedziałek

18:30 - 20;00

  Witomino,  ul. Nauczycielska 9

 Obuwie na sztuczną trawę, dres lub spodenki + termo, ortalion, bluza treningowa, woda, ochraniacze na piszczele

Wtorek

Wolne

 

Środa

 

19.00 - 20.30

GOSiR, ul. Olimpijska 5/9

Obuwie na sztuczną trawę, dres lub spodenki + termo, ortalion, bluza treningowa, woda, ochraniacze na piszczele  

Czwartek

16:30-18:00

CHECZ, ul. Zamenhofa 17

 Obuwie na sztuczną trawę, dres lub spodenki + termo, ortalion, bluza treningowa, woda, ochraniacze na piszczele

Piątek

Wolne

 

WEEKEND

Turnieje ligowe i towarzyskie

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

 GRUPA SZKOLENIOWA "B"

Poniedziałek

 

 

Wtorek

17:00 - 18:30

obiekty CHECZY,  ul. Zamenhofa 17, 81-218 Gdynia

 

 

boisko ze sztuczną nawierzchnią ,ochraniacze na piszczele, woda do picia

Środa

 


 

 


  

Czwartek

17:00 - 18:30

obiekty Witomino ,  ul. Nauczycielska 9, 81-614 Gdynia

 

 

boisko ze sztuczną nawierzchnią ,ochraniacze na piszczele, woda do picia 

Piątek

17:00 - 18:30

 obiekty CHECZY,  ul. Zamenhofa 17, 81-218 Gdynia

 

boisko naturalna trawa ,ochraniacze na piszczele, woda do picia 

Sobota

turnieje Twoja Liga Mistrzów, turnieje PZPN

 

 

Niedziela

turnieje Twoja Liga Mistrzów, turnieje PZPN

 

 


UWAGA - Trener może do planu dopisać trzecie zajęcia treningowe w innej lokalizacji.

UWAGA - trener może powołać wybranych zawodników na zajęcia dodatkowe.

 

GALERIA FOTOGRAFII ROCZNIKA 2009

Eventy, turnieje, wydarzenia

WSZYSTKIE dzieci obowiązują:

 1/ orzeczenie lekarza medycyny sportowej, o zdolności dziecka do uczestnictwa w procesie sportowej edukacji, wydane TYLKO przez Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej w Warszawie, Filia w Gdyni, ul. Olimpijska 5 - KLIKNIJ NA LOGO PONIŻEJ.

 2/ deklaracja uczestnictwa, którą należy pobrać T U T A J  a następnie wypełnić, czytelnie podpisać i oddać trenerowi przed pierwszymi zajęciami dziecka w Klubie.

TERMINY ORZECZEŃ LEKARSKICH

GRUPA ZASADNICZA "A"

l.p. IMIĘ I NAZWISKO DATA WAŻNOŚCI ORZECZENIA UWAGI
1  Baranowski Bartosz  18.10.2017 COMS  Zgłoszony do PZPN
2  Ceyrowski Sebastian  14.12.2016 COMS  Zgłoszony do PZPN
3  Dawidowski Arkadiusz  17.05.2017 COMS  Zgłoszony do PZPN
4  Gorczyński Borys    Zgłoszony do PZPN
5  Gorchocki Dawid  25.05.2017 COMS  Zgłoszony do PZPN
6  Igielski Kajetan  06.04.2017 COMS  Zgłoszony do PZPN
7  Karbowiak Aleks  09.08.2017 COMS  Zgłoszony do PZPN
8  Kuderczak Karol  02.06.2017 COMS  Zgłoszony do PZPN
9  Łukasiuk Jakub    Zgłoszony do PZPN
10  Mikulski Bartosz  17.07.2017 COMS  Zgłoszony do PZPN
11  Orzechowski Wojciech  09.07.2017 COMS  Zgłoszony do PZPN
12  Pach Mateusz  07.06.2017 COMS  Zgłoszony do PZPN
13  Ratajczyk Adrian  25.05.2017 COMS  Zgłoszony do PZPN
14  Ratajczyk Oliwier  25.05.2017 COMS  Zgłoszony do PZPN
15  Samp Ksawery    Zgłoszony do PZPN
16  Szkiłądź Krzysztof    Zgłoszony do PZPN
17  Michalak Jerzy  16.05.2017  COMS   Zgłoszony do PZPN
18  Siłakiewicz-Witt Oskar  09.07.2017 COMS   Zgłoszony do PZPN
 19  Szumilewicz Patryk  17.07.2017 COMS  
 20  Kozłowski Aris  09.10.2017  COMS  Zgłoszony do PZPN
       
       
       
       

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

TERMINY ORZECZEŃ LEKARSKICH

GRUPA SZKOLENIOWA "B"

l.p. IMIĘ I NAZWISKO DATA WAŻNOŚCI ORZECZENIA UWAGI
1 Adam DRENDA  05.07.2017  COMS  zgłoszony do PZPN
2 Stanisław DZIEDZIC  16.05.2017  COMS  zgłoszony do PZPN
3 Maksymilian HERMANIUK  09.10.2017  COMS  zgłoszony do PZPN
4 Piotr KARBOWIAK  03.08.2017 COMS  zgłoszony do PZPN
5 Szymon KLESZCZYŃSKI  10.11.2017 COMS  zgłoszony do PZPN
6 Łukasz KLIMKIEWICZ  09.11.2017 COMS  zgłoszony do PZPN
7 Mateusz KOMOROWSKI  02.08.2017  COMS  zgłoszony do PZPN
8 Aris KOZŁOWSKI  07.01.2017  COMS  zgłoszony do PZPN
9 Maciej ŁASKOWSKI  23.11.2017 COMS  zgłoszony do PZPN
10 Adam ŁUKASIEWICZ  16.09.2017  COMS  zgłoszony do PZPN
11 Tomasz MAJEWSKI  24.08.2017  COMS  zgłoszony do PZPN
12 Kacper MINTA  26.07.2017 COMS  zgłoszony do PZPN
13 Mateusz MURAWSKI  05.11.2017  COMS  zgłoszony do PZPN
14 Sebastian NOWAK  30.09.2017  COMS  zgłoszony do PZPN
15 Piotr SPYCHAŁA  01.03.2017  lek.ogólny  zgłoszony do PZPN
16 Krzysztof TALBIERZ  03.09.2017 COMS  zgłoszony do PZPN
17 Igor URBANIK  06.10.2017 COMS  zgłoszony do PZPN
18 Borys USZACKI  03.09.2017  COMS  zgłoszony do PZPN
19 Mateusz WARDAK  04.07.2017  COMS  zgłoszony do PZPN
       
       

 

 SEZON 2016 / 2017

GRUPA ZASADNICZA "A" i GRUPA SZKOLENIOWA "B"

.............................................................................................................................................................

SPONSOR ROCZNIKA 2009

.............................................................................................................................................................

SPONSOR TECHNICZNY KLUBU

  

.............................................................................................................................................................

FANPAGE KLUBU

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KADRA SZKOLENIOWO - PEDAGOGICZNA GRUPY ZASADNICZEJ "A " 

            

                 1. Trener - Bartosz Bławat                      Asystent trenera - Szymon Jaworski

     Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.     tel. +48 503 617 371        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  tel. +48 509 082 442

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KADRA DRUŻYNY ZASADNICZEJ "A" - jesień 2016 / 2017

                         

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KADRA SZKOLENIOWO - PEDAGOGICZNA GRUPY "B "

                              ,                          

 trener - Tomasz Janiak

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.     tel. +48 502 815 847

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KADRA DRUŻYNY SZKOLENIOWEJ "B" - jesień 2016 / 2017

DRENDA ADAM

DZIEDZIC STANISŁAW

GAZDA WIKTOR

HERMANIUK MAKSYMILIAN

KARBOWIAK PIOTR

KLESZCZYŃSKI SZYMON

KOMOROWSKI MATEUSZ

KOZŁOWSKI ARIS

ŁASKOWSKI MACIEJ

MICHALAK JERZY

MINTA KACPER

MURAWSKI MATEUSZ

NOWAK MAKSYMILIAN

NOWAK SEBASTIAN

SIŁAKIEWICZ-WITT OSKAR

SPYCHAŁA PIOTR

TALBIERZ KRZYSZTOF

URBANIK IGOR

WARDAK MATEUSZ

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 648743
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012