Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

ARKA GDYNIA SI

PLJB1 Arka-Bytovia Bytów 20.10 sobota godz.20.00 NSR GCS

CLJ Warta Poznań-Arka 23.10 wtorek godz.15.00 Poznań ul.Droga Debińska

PLJC1 Arka-Beniaminek St.  4:2 (Kościów x2, Gontarz, Perron)

PLJC2 Arka-Olimpijczyk Kwakowo 21.10 niedziela godz.13.30 Witomino

KJC2 Orkan Rumia-Arka II  0:8

PLJD1 Cartusia Kartuzy-Arka  2:2 (Pazura, Pasternacki)

KJD2 gr I Arka-UKS Jedynka Reda  0:2

KJD2 gr II Pomorzanin Gdynia-Arka II 21.10 niedziela godz.9.00 GCS Olimpijska

KJD2 gr III Arka III GAP Sparta 21.10 niedziela godz.10.30 Witomino

 

TURNIEJE

E1 gr V 21.10 niedziela godz.16.00 Witomino

F2 gr IV 21.10 niedziela godz.8.30 NSR GCS

 

Czytaj więcej...

14 dzień października to święto wszystkich nauczycieli i pracowników edukacji. To także dzień, w którym trenerzy, edukatorzy, wychowawcy i opiekunowie naszych młodych piłkarzy także czekają na wdzięczność od swoich podopiecznych. Proces szkolenia w klubie Arka Gdynia to nieprzerwany cykl edukacji, w zakresie nie tylko piłki nożnej ale także dietetyki, rozwoju mentalnego zawodników, ich dynamicznego wzrostu kompetencji intelektualnych i społecznych.

Czytaj więcej...

ARKA SI

PLJB Chojniczanka Chojnice-Arka  3:3 (Hebel x2, Soboczyński)

CLJ Arka-Wda Świecie  6:0 (Babś x3, Luchowski x3)

PLJC1 Jaguar Gdańsk-Arka  1:4 (Kościów, Zębrzuski, Luchowski x2)

PLJC2 Żuławy N.Dwór-Arka  0:14 (Maczkowski x4, Żmuda x3, Rusnak x3, Bohdanowicz x2, Jaroń, Jurkiewicz)

KJC2 Arka II-Cisowa  6:0 (Orzechowski, Olejczyk, Migowski, Ryband, Barbugli, samobójcza)

PLJD1 Arka-Gedania  5:0 (Zakrzewski, Radomski, Gnabasik, samobójcza x2)

KJD2 GR I Korona Żelistrzewo-Arka I  0:0

KJD2 GR II Arka II-Cisowa  5:0 (Strugała, Superson, Goike, Twarowski, Supiński)

KJD2 GR III Lechia Gdańsk-Arka III  0:1 (Król)

 

TURNIEJE

 F1 GR 5 13.10 sobota wyniki tutaj

 

Czytaj więcej...

W niedzielę 30 września 2018 roku na terenie Obiektu Piłkarskiego SI "ARKA" Gdynia, przy ul. Nauczycielskiej 9 odbył się turniej piłki nożnej Piłkarska Liga Dzieci na Witominie Radiostacji oraz X Jubileuszowy Piknik Pokoleń Wesoła Piłka 2018. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie Inicjatywa Arka Gdynia, któremu przewodził Dyrektor TOMASZ BOBRYK oraz Stowarzyszenie Nowoczesny Senior Gdynia, dowodzone przez Prezes - Panią HELENĘ OLECH SZPAKIEWICZ. Udział w imprezie był całkowicie bezpłatny a na uczestników czekało wiele atrakcji.

Czytaj więcej...

stynbabs

Podopieczni trenera Ireneusza Michalika (rocznik 2004) Maciej Styn oraz Krzysztof Babś zostali powołani na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski U-15, jaka w dniach 15-19 października odbędzie się w Grodzisku Wielkopolskim. Życzymy powodzenia

Powołani zawodnicy: 

Emil Jędraszak (AP Reissa Jarocin), Jan Żuberek (AP Talent Białystok), Daniel Dudek (BV Borussia 1909 (Dortmund), Niemcy), Kewin Kwiek (Colchester United FC, Anglia), Igor Zapałowski (Granica Kętrzyn), Oliwier Dobosz (Lech Poznań), Antoni Kozubal (Lech Poznań), Kacper Sommerfeld (Lech Poznań), Adrian Tymiński (Lech Poznań), Jakub Złoch (Lech Poznań), Przemysław Kinder (Lechia Gdańsk), Kacper Urbański (Lechia Gdańsk), Filip Wełniak (CWZS Bydgoszcz), Szymon Wojakowski (Odra Opole), Krzysztof Babś (SI Arka Gdynia), Maciej Styn (SI Arka Gdynia), Joshua-Troy Klöckner (FC Schalke 04, Niemcy), Dawid Jastrzębski (Stomil Olsztyn), Igor Drapiński (UKS SMS Łódź), Adam Pacholski (Warta Poznań), Miłosz Szczupakowski (Warta Poznań), Mikołaj Stangel (Warta Poznań), Jeremy Wróbel (SV Werder Bremen 1899, Niemcy), Marcel Foit (VfL Bochum 1848, Niemcy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 881835
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012