Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

WSZYSTKIE dzieci obowiązują:

 1/ orzeczenie lekarza medycyny sportowej, o zdolności dziecka do uczestnictwa w procesie sportowej edukacji, wydane TYLKO przez Centralny Ośrodek Medycyny Sportowej w Warszawie, Filia w Gdyni, ul. Olimpijska 5 - KLIKNIJ NA LOGO PONIŻEJ.

 2/ deklaracja uczestnictwa, którą należy pobrać od trenera a następnie wypełnić, czytelnie podpisać i oddać trenerowi przed pierwszymi zajęciami dziecka w Klubie.

TERMINY WAŻNOŚCI ORZECZEŃ LEKARSKICH "COMS" GDYNIA 

L.p. IMIĘ i NAZWISKO TERMIN WAŻNOŚCI ORZECZENIA UWAGI - INFORMACJE
1.  MICHAŁ BARTKOWSKI                    22.07.2018r  
2.  JERZY BEDNARSKI                   17.07.2018r.  
3.  BŁAŻEJ BURZYŃSKI                   05.07.2018r  
4.  MACIEJ BYTOF                  18.10.2018r.   
5.  IGOR CZAJKOWSKI                   05.07.2018r.  
6.  ANTONI CZERSKI                   30.04.2018r.  
7.  MARCEL DĄBROWSKI                   30.06.2018r  
8.  MAKSYMILIAN DZIEŁYŃSKI                   23.09.2018r  
9.  KONRAD GĄSIOROWSKI                   09.09.2018r.  
10.  JAKUB GOLIŃSKI                   04.06.2018r  
11.  ARTUR GRIGORYAN                   19.07.2018r  
12.  TYMON JANISZEWSKI                   09.10.2018r  
13.  FILIP JASCHKE                   06.09.2018r.  
14.  MICHAŁ KLOCEK                   11.06.2018r.  
15.  MARCIN KORNOWSKI                   02.08.2018r.  
16.  MACIEJ KOSS                   11.05.2018r.  
17.  SZYMON KUŚNIEREK                   24.07.2018r.  
18.  WIKTOR LEWICKI                   30.04.2018r.  
19.  ADRIAN LUNKOWSKI                   06.08.2018r.  
20.  ANTONI ŁUCYK                   21.05.2018r.  
21.  ADAM ŁUKASIEWICZ                   12.09.2018r.  
22.  ADAM MAC                   27.04.2018  
23.  NATAN MAŚLIŃSKI                   12.07.2018r.  
24.  JAKUB MUSIAŁ                   09.07.2018r.  
25.  ALEX NIERYCHLEWSKI                   17.07.2018r.  
26.  MAX NIERYCHLEWSKI                   17.07.2018r.  
27.  MATIAS PEDERSEN                   26.09.2018r.  
28.  FRANEK PĘCZEK                   13.09.2018r.  
29.  KONRAD PILCH                   29.05.2018r.  
30.  MACIEJ POPIELARSKI                   05.08.2018r.  
31.  FILIP PORADA                   19.04.2018r.  
32.  SZYMON SOBOCZYŃSKI                   13.08.2018r.  
33.  JAKUB STOPIŃSKI                   07.05.2018r.  
34.  KRYSTIAN ŚLIWIŃSKI                   01.05.2018r.  
35.  DAWID WASILEWSKI                   22.06.2018r.    
36.  MAKSYMILIAN WICKA                   19.06.2018r.  
37.  DAWID WIŚNIEWSKI                    11.07.2018r.  
38.  SZYMON WIŚNIEWSKI                    07.09.2018r.  
39.  MACIEJ ZAMORSKI                   07.06.2018r.  
40.  BARTOSZ ZWOLIŃSKI                   07.05.2018r.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 793238
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012