Polish Czech Danish Dutch English Estonian Finnish French German Irish Italian Latvian Lithuanian Norwegian Portuguese Russian Slovak Slovenian Spanish Swedish Turkish Ukrainian Welsh

W najbliższą niedzielę rozegramy turniej halowy Kaszub Cup na Hali Widowiskowo-Sportowej w Luzinie. 

Zbiórka godz 9.30.

Powołania: Kulczyk, Lędziński, Wołczyk, Wolf, Damaszke, Piórkowski, Sadowski.

Stroje meczowe żółto-niebieskie, obuwie na halę, woda, ochraniacze.

Staram się zgłosić dwa zespoły- nie było już miejsc ale jeśli jednak się zwolni i uda nam się zgłosić dwa zespoły- powołam jeszcze 4-5 osób i poinformuję rodziców.

Czas trwania turnieju do około 15:30

Wpisowe 30zł/os



 



Kolejny sparing przed nami.

Zbiórka niedziela 19.12 godz 13.15 Witomino . Potrwa do 15.00. 

Stroje meczowe + dres + ortalion

Powołani: Wołczyk, Radzimowski, Wolf, Lędziński, Żurawski, Kozłowski, Sadowski, Kołpuć, Piórkowski, Ciechanowski. 

W sobotę 11.12 weźmiemy udział w turnieju halowym w Starogardzie Gdańskim.

Zbiórka godz 9.30 Hala ZSE- ul. Sobieskiego 6, 83-200 Starogard Gdański.

Tam zostaną rozegrane mecze naszej grupy oraz mecze o miejsca 5-12.

Mecze 1-4 odbędą się na hali OSIR.

Powołani: Kulczyk, Wolf, Sadowski, Wołczyk, Lędziński, Damaszke, Kozłowski, Góralski, Kołpuć. 

Stroje komplet żółto-niebieski, buty na hale, ochraniacze, picie, kurtka zimowa, dres granatowy.

W najbliższą sobotę rozegramy kolejny sparing. Tym razem na hali. 

Zbiórka 8:45 Wejherowo, ul. Jana III Sobieskiego 344, Zespół Szkół nr4
Powołani: Kulczyk, Wołczyk, Lędziński, Damaszke, Góralski, Żurawski, Michalak, Kołpuć, Piórkowski. 
Strój: komplet meczowy, obuwie na hale (halówki/turfy), woda. 
Czas trwania 9-10.30 

W najbliższy weekend rozegramy kolejny turniej - Bokaro Cup w Gdańsku.

Zbiórka: godz 13.20 Gdańsk ul. Budowlanych (obiekty Jaguara).
Ubiór: termo góra i dół, komplet meczowy żółto-niebieski +getry niebieskie do kompletu, dres klubowy granatowy, ortalion, czapka treningowa, rękawiczki, ochraniacze, ciepłe picie, przekąska (batonik zbożowy, kanapka).
Powołani: Kulczyk, Wołczyk, Lędziński, Wolf, Kozłowski, Damaszke, Piórkowski, Mazur, Gebhardt, Kołpuć.
Wpisowe: 50zł/os
Czas trwania turnieju w sobotę do godz 17:30. Niedziela w zależności od sobotnich spotkań. Do zobaczenia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczba odwiedzin: 1197703
Sportowe szkolenie dzieci i mlodziezy w SI Arka, wspolfinansowane jest przez gmine Gdynia.
© SI ARKA GDYNIA 2012